איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי

סניף אל-הנכס סביון

אודות הסניף  

יגאל רודה מנכ"ל משותף בסניף הדגל סביון בקעת אונו הפועל למעלה מ-25 שנה,הנני מומחה בייצוג,שיווק ותיווך מקצועי של בתי יוקרה,אחוזות ומגרשים בסביון. תפקידי וניסיוני הוא להגיע לתוצאות הטובות והמהירות במכירה/קנייה של נכסים בסביון /גני יהודה. לזכותי נזקפות הצלחות במכירת מאות נכסים בסביון. שיווק נדל"ן בתי יוקרה ודירות הינו תחום מרתק והמורכב הדורש התמקצעות והכרת התחום על בוריו, במיוחד שמדובר בנכס חשוב ויקר כמו הנכס שלכם.רשת "אל-הנכס" משקיעה משאבים רבים בבדיקת האספקטים ושאלות המועלות על ידי לקוחותיה על מנת לספק ללקוחות את מכלול הצרכים במכירה או קנייה של נכסי נדל"ן ובעיקר הכנת הנכס למכירה בצורה שתשפיע על מחירו לטובה, עם מחויבות לאתיקה,אמינות,נאמנות ומיומנות עפ"י סטנדרטים גבוהים ומקצועיים.באם הינכם שוקלים למכור-לקנות נכס אשמח לתאם פגישה ללא מחוייבות. לשרותכם בכל עת,יגאל רודה אוהב את העבודה,מומחה לבתי יוקרה בסביון 052-2321675 משרד:דרור 3, סביון
Yigal Roda Joint Managing Director of the Savyon Bikat Ono flagship branch
Which has been operating for over 25 years.I am an expert in representing, marketing and professional brokerage of luxury homes, estates and lots in Savyon. My job and experience is to achieve the good and quick results in the sale / purchase of properties in Savyon.
If you are considering buying or selling a property in Savyon, I would be happy to arrange a meeting without commitment.At your service at any time,Yigal Roda loves the work.
, An expert on luxury homes in Savyon.Mobile-972-52-2321675
Office-Dror 3 ,Savyon

הפרטים התקבלו, תודה
  מספר הנכס תמונה מחיר סוג נכס עיר/ישוב קומה חד’ כתובת פרטים
Google Map

פרטי התקשרות סניף אל-הנכס סביון   

יגאל רודה מנכ"ל משותף מומחה לבתי יוקרה בסביון
דרור 3 סביון
052-2321675   03-6353333

צור קשר מהיר עם סניף אל-הנכס סביון   

Google Map