איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי

מידע על האזור | סניף סביון בקעת אונו  

אור יהודה

אור יהודה בשנת 1988 קיבלה אור יהודה מעמד של עיר, ואוכלוסייתה מנתה אז כ-20,000 תושבים. בד בבד עם ההתקדמות המוצלחת של פרויקט השיקום, בו מוצה פוטנציאל ההתקדמות של האוכלוסייה הוותיקה, החל השלב השני של התכנית לקידום העיר - משיכת אוכלוסייה חדש לעיר, ממעמד סוציו-אקונומי גבוה יותר מהממוצע העירוני. השכונות היפות והמובילות בעיר בתחילת שנות ה-90' החלה להבנות שכונה חדשה, נווה סביון, ובה 2,700 יחידות דיור. שכונה יפה, הטובלת בירק ובמרכזה פארק, מרכז מסחרי, מרפאה, בית ספר, גני ילדים, מעונות לגיל הרך ובית כנסת. שכונה זו זכתה בשנת 1998 בפרס המצוינות בבנייה, בקטגורית שכונות מגורים, מטעם התאחדות הקבלנים והבונים בישראל. הפרס הוענק על ידי נשיא המדינה. שכונה נוספת, נווה רבין, נמצאת בהליכי בנייה, כאשר אכלוס הבתים הראשונים החל במחצית השנייה של שנת 2000. אור יהודה מונה כיום כ-33,000 תושבים ולאחר השלמת האכלוס של שכונת נווה רבין, תמנה אוכלוסייתה כ- 40,000 תושבים. בעיר הושקעו ומושקעים כל העת משאבים רבים בפיתוח מערכת החינוך ובטיפוח איכות הסביבה, גינות ופינות נוי והיא מגוונת מבחינת הנוף האנושי והפיזי שלה. במקביל להתפתחות בתחום המגורים, מקדמת העירייה גם תכניות לבינוי אזורי תעשייה, ברובה תעשייה נקייה ותעשיית היי-טק, שיוסיפו הכנסות לעיר ויאפשרו השקעות בחזות העיר, בהקמת מרכזי תרבות, ספורט ופארקים, תעסוקה ובסיס כלכלי. מיקום אור יהודה בסמוך לעורקי תחבורה מרכזיים ולנמל התעופה בן גוריון, מעניק לה יתרונות רבים ונעשים מאמצים למצותם. יתרונות אלה ימשכו תושבים, משקיעים ועסקים נוספים, שיבססו אותה כעיר מודרנית ומובילה.

גבעת שמואל

גבעת שמואל גבעת שמואל הפכה בשנת 2007 לעיר ואם בישראל. העיר הגובלת עם פתח תקווה, בני ברק וקרית אונו הוכרזה בשנת 1949 כמועצה מקומית . מים גועשים וקופצים זרמו במימיה המוניציפאליים והייחודיים של היישוב הנחשב לקסום בנוף המטרופוליני . משנת 1998 גדלה גבעת שמואל באופן ניכר והכפילה את מספר תושביה ובעשור האחרון הפכה גבעת שמואל למקום מגורים פופולרי ,איכותי ופלורליסטי שבו חיים בהרמוניה תושבים חילוניים דתיים ומהווה כר למשיכת תושבים מכל קצוות הארץ. העיר הפכה למקום אטרקטיבי, איכותי ופלורליסטי, בו חיים בהרמוניה תושבים חילוניים ודתיים משכבות סוציו-אקונומיות גבוהות. המדד הכלכלי-חברתי הממוצע בשכונה גבוה ונע בין 7 ל-8 מתוך 10. אופי המגורים: בנייה רוויה. בניינים בני 3-8 קומות. מוסדות ציבור ושירותים: בשכונה ובסביבתה קיימים מוסדות ציבור ושירותים העונים על צרכי השכונה, כגון גני ילדים, בתי ספר, מרכזים מסחריים, קופות חולים, מרכז קהילתי, ספרייה עירונית, עיריית גבעת שמואל ועוד. בצמוד לשכונה נמצא המרכז מסחרי הוותיק של גבעת שמואל. שטחה המוניציפלי של גבעת שמואל קטן יחסית, כך שקניון הגבעה הממוקם במזרח העיר נמצא במרחק נסיעה קצר. כך גם "קאנטרי קלאב גבעת שמואל" הממוקם בצפון-מזרח העיר, ואוניברסיטת בר אילן הממוקמת בצמידות לגבולה הדרומי של העיר. מוקדי בילוי ופנאי בקרבת מקום: תושבי השכונה נהנים מכמה אזורי בילוי עיקריים בעיר, בהם קאנטרי קלאב גבעת שמואל החדש ומרכז ספורט, קניון הגבעה והמרכז לתרבות ואמנות ע"ש אריאל שרון. בנוסף, הקרבה והנגישות לערים מרכזיות בארץ כמו רמת גן, פתח תקווה ותל-אביב מהוות אפשרויות לבילוי ופנאי רבים מחוץ לעיר. תחבורה: אחד היתרונות הבולטים בגבעת שמואל הוא המיקום הנוח של העיר. מהעיר יש תחבורה ציבורית סדירה לתל-אביב ולפתח תקווה הסמוכות. לנוסעים ברכב בפרטי: השכונה גובלת בכביש 4 ובנסיעה קצרה (שלא בשעות העומס) ניתן להגיע לכל ערי המרכז. הנגישות הגבוהה לצירי תנועה ראשיים וכבישים מרכזיים כגון כביש 4 (כביש גהה), כביש 471, דרך ז'בוטינסקי (המקשרת בין פתח תקווה לרמת גן ולתל-אביב) - כל אלו מאפשרים נגישות גבוהה למקורות תעסוקה רבים מגוונים מחוץ לעיר. צפי פיתוח: בשנים האחרונות החל תהליך יישומן של תוכניות האב לבינוי ולפיתוח הקרקעות מצפון וממזרח ליישוב הוותיק. התוכניות כוללות בנייה מדורגת, הקמת בתי ספר ומרכזים קהילתיים, מרכז נופש וספורט, פארקים, ריאות ירוקות, כיכרות, מרכזים מסחריים והיי-טק. כיום העיר נמצאת בתנופת בנייה וכ-1,000 יחידות דיור חדשות נמצאות בתהליכי בנייה.

גני תקוה

גני תקווה גני תקווה משתרעת על שטח של כ-2200 דונם, ומונה כ-15000 תושבים. הישוב מתוכנן למנות כ-25000 תושבים, בעוד כ- 15 שנה רמה סוציו אקונומית-הישוב מדורג באשכול 8 ברמתו הגבוהה. (מתוך 10). גבולות: בצפון-פתח תקווה, בדרום – סביון, במזרח – מועצה אזורית דרום השרון ובמערב – קריית אונו. למעלה מ- 10 שנים שגני תקווה זוכה ברציפות בחמישה כוכבי יופי בתחרות קריה יפה הנערכת מטעם המועצה לארץ ישראל יפה. בשנת 2004 זכתה לראשונה בדגל היופי. בשנת 2010 התמודדה גני תקווה על תואר זה בשנית. רמת החינוך הגבוהה, מיקומו הפיזי של הישוב וניהול מקצועי ויעיל, הפכו את גני תקווה לאזור יוקרה מבוקש, שערך נכסיו עולה בהתמדה. מתוך תפיסה שתוחלת החיים, הפנאי וכמות הכסף לנושאים אלו גדלה, נרקם החזון האסטרטגי של גני תקווה - הקמתן של שכונות בסדר גודל של כ-500 יח"ד, כשלכל שכונה מרכז פנאי משלה , ולכל כ-10,000 תושבים מרכז פנאי אזורי. .

יהוד מונוסון

יהוד מונוסון. מיקום: העיר יהוד-מונוסון ממוקמת במרחב המטרופוליני המרכזי של המדינה, בסמוך לנתב"ג - נמל התעופה הלאומי של ישראל, ומשתרעת משני עברי כביש 461 – כביש הרוחב הראשי של דרום גוש דן. אוכלוסייה: כ- 8954 בתי אב וכ- 30,000 תושבים. שטח שיפוט: כ- 5,200 דונם. רשויות סמוכות: מועצה מקומית סביון-גני יהודה (מצפון), מועצות אזוריות דרום השרון (מצפון- מזרח), חבל מודיעין (מדרום-מזרח) ואור יהודה (מדרום מערב), נתב"ג 2000 (מדרום). נגישות: העיר ממוקמת בצומת דרכים ארצית ונהנית מנגישות גבוהה– הן ברמה האזורית לראשל"צ ורחובות, ברמה הארצית , ואף ברמה הבינלאומית (נתב"ג) אוכלוסיה: כ- 30,000 נפש, כ-8,500 בתי אב. מדרג חברתי-כלכלי: אשכול 7 (מתוך 10). מיקום ונגישות – יהוד-מונוסון היא עיר בליבת המדינה, במרחב הביקוש המרכזי של מדינת ישראל, הן לצרכי מגורים והן לצרכי השקעות ופתיחת עסקים – הן למשתכנים חדשים והן מקרב בני העיר. יהוד-מונוסון נמצאת במטרופולין ת"א, ב"תפר" בין המרקם העירוני האינטנסיבי המאפיין את הטבעת התיכונה של המטרופולין לבין אזורים כפריים ושטחים פתוחים המאפיינים את הטבעת החיצונית של המטרופולין, ומשקפת איכויות המקשרות בין "שני העולמות". עיר קהילתית – עיר של מגוון סביבות חיים, קהילה אורבאנית מגוונת : רב גילאית (אוכלוסיה מזדקנת לצד ילדים ונוער), מגוון ארצות מוצא בני עדות שונות, רמה סוציו-אקונומית משתנה, תושבים חדשים לצד ותיקים, קהילה אינטגרטיבית השומרת על ייחודיותה ואיכויותיה. עיר בתהליך התחדשות והתרחבות – העיר נמצאת בתהליכי התרחבות והתחדשות משמעותיים. בינוי חדש, התחדשות פנים עירונית, הרחבת שטח מוניציפאלי, התחדשות אזורי תעסוקה ומעבר לתעשייה מתקדמת. נוה מונוסון- נוה מונוסון היתה במשך שנים מועצה מקומית עצמאית בשם נוהאפריים מונוסון. בשנת 2003 אוחדנו עם העיר יהוד, במסגרת פרוייקט איחוד רשויות של משרד הפנים. מאז, מהווה היישוב חלק בלתי נפרד מהעיר המאוחדת, שקיבלה שם חדש: יהוד-מונוסון. עם זאת, גם לאחר האיחוד, שומרת נוה מונוסון על עצמאות בנושאים קהילתיים פנימיים. עצמאות זו מעוגנת בחוק - נוה מונוסון הוכרזה כ"רובע עירוני" ע"י שר הפנים, בשנת 2006. החיים הקהילתיים בנוה מונוסון, מנוהלים על ידי ועד רובע עירוני, המכונה בפי התושבים, "המנהלת". ועד הרובע העירוני פועל באמצעות מספר עמותות, המופקדות על פעילויות התרבות, החוגים, הבריכה, הספריה והצהרונים של היישוב.

סביון

סביון תחום השיפוט כולל 4,500 דונם. כ-1,200 בתי אב. מועצות גובלות: קרית אונו, גני תקווה, יהוד, כפר מעש ומגשימים. המאפיינים את סביון הם הירק, הגנים היפים בכל מגרש, הנקיון והחזות הנאה והמטופחת. שם היישוב "סביון" הפך לסמל איכות דיור, המנוצל על ידי חברות רבות בעת פיתוח שכונות או פרויקטים בתחום הבינוי. בסביון איכות חיים גבוהה, המתבטאת לא רק בסביבה הירוקה ובגודל המגרשים, אלא גם באיכות חיי הקהילה ביישוב ובמעורבותם הרבה של התושבים בחיי הקהילה. היישוב מצטיין בשקט ושלווה, חינוך ברמה גבוהה, 5 גני-ילדים, בית ספר תשע שנתי, מוסדות תרבות, שבט צופים פעיל, חוגי העשרה וספורט ופעילות לגמלאים. סביון היא פנינה בלב הארץ וריאה ירוקה במרכז המדינה. היישוב, הפך במהלך השנים למילה נרדפת לאיכות ויוקרה. יישוב איכותי, ששם את עיקר הדגש על חינוך, ביטחון ואיכות חיים. סביון הינו היישוב הכפרי המטופח והאסטטי ביותר בארץ ומהווה פנינה של איכות וייחודיות במרכז הארץ. סביון מציעה איכות חיים גבוהה, הבאה לידי ביטוי גם בסביבה הירוקה וגם בחיי הקהילה ביישוב ומעורבותם הרבה של התושבים בקהילה. היישוב מצטיין בשקט ובשלווה, חינוך ברמה גבוהה, מוסדות תרבות, שבט צופים פעיל, חוגי העשרה ופעילות רבה לגיל הזהב. כיישוב קטן מתקיימים בסביון אירועים קהילתיים, המשלבים את ותיקי היישוב והילדים, משפחות וצעירים, שמוצאים במקום איכות חיים, לצד מפעלים חינוכיים, תרבותיים וספורטיביים מגוונים.

פתח תקוה

קרית אונו

קרית אונו שנת הקמה: 1940 שטח שיפוט: 4,000 דונם אוכלוסיה: 35,000 תושבים מיקום: 11 ק"מ מזרחית לתל אביב ובשנת 1992 קיבלה קרית אונו מעמד של עיר ואם בישראל. עיר מדורגת 9 מתוך 10 בדירוג החברתי-כלכלי שטח השיפוט : כ – 4000 דונם. במיקום מרכזי ביותר, בטבעת החיצונית של מטרופולין תל-אביב. קרית אונו מצויה בשכנות לרמת גן, גני תקווה, סביון, גני יהודה בית החולים שיב"א ואוניברסיטת בר אילן. שמה של קריית אונו הולך לפניה כעיר החינוך, וכיום היא מציעה איכות חיים גבוהה לתושביה, תוך מתן דגש מיוחד לצרכי המשפחה, הילדים והקהילה. מיקומה של הקריה, תושביה ואופייה המיוחד הפכו אותה לאחת הערים המבוקשות ביותר למגורים בארץ. קרית אונו עיר שקטה וירוקה השומרת על צביונה הקהילתי ומצטיינת באיכות החיים לתושביה. פירוט השכונות- קריית אונו הוותיקה - הלב ההיסטורי של קריית אונו, ושם נמצאות השכונות הראשונות של העיר. בשכונה יש בית העייריה הישן, מרכז דראכטן, ועוד. השכונה נמצאת בצפון העיר. גני אילן - שכונה שמזכירה את קריית אונו הוותיקה, אך בה היא יותר חדשה. נמצאת בצפון מערב העיר. מגדל המים - שכונה על סגנון נמוך, בה נמצא מגדל המים ההיסטורי של העיר, שבט הצופים ונמצאת במזרח העיר. פסגת אונו - שכונה שבה יש בניינים לגובה, בה נמצא הספורטק, ונמצאת בצפון מזרח העיר. רייספלד (קריית אונו החדשה)- נמצאת במרכז העיר, בה כל הבניינים מקיפים פארק מרכזי, פארק רייספלד, ורצועה של בניינים נמוכים ומפוארים וקוטג'ים, מקיפה את הבניינים. נופי רייספלד - שכונה עם בניינים גבוהים המשקיפים על פארק רייספלד, בה נמצאים חטה"ב. נמצאת במרכז קריית אונו. קיראון - שכונה שתוכננה על ידי האדריכל ישראל לוטן, ומבוססת על בנייה לגובה עם הרבה שטחים ירוקים. נמצאת בדרום העיר. שער הקריה - שכונה קטנה ליד הבקו"ם, נמצאת בדרום מערב העיר. עבר הירדן - שכונה שבה יש בניינים מודרניים המתנשאים לגובה, ובה גם יש את המועדון העירוני של הנוער. נמצאת בדרום מערב העיר. רימון - שכונה שנמצאת בדרום מזרח העיר, קרוב לסביון, ובה יש את המרכז המסחרי רימון. גני תקווה גני תקווה משתרעת על שטח של כ-2200 דונם, ומונה כ-15000 תושבים. הישוב מתוכנן למנות כ-25000 תושבים, בעוד כ- 15 שנה רמה סוציו אקונומית-הישוב מדורג באשכול 8 ברמתו הגבוהה. (מתוך 10). גבולות: בצפון-פתח תקווה, בדרום – סביון, במזרח – מועצה אזורית דרום השרון ובמערב – קריית אונו. למעלה מ- 10 שנים שגני תקווה זוכה ברציפות בחמישה כוכבי יופי בתחרות קריה יפה הנערכת מטעם המועצה לארץ ישראל יפה. בשנת 2004 זכתה לראשונה בדגל היופי. בשנת 2010 התמודדה גני תקווה על תואר זה בשנית. רמת החינוך הגבוהה, מיקומו הפיזי של הישוב וניהול מקצועי ויעיל, הפכו את גני תקווה לאזור יוקרה מבוקש, שערך נכסיו עולה בהתמדה. מתוך תפיסה שתוחלת החיים, הפנאי וכמות הכסף לנושאים אלו גדלה, נרקם החזון האסטרטגי של גני תקווה - הקמתן של שכונות בסדר גודל של כ-500 יח"ד, כשלכל שכונה מרכז פנאי משלה , ולכל כ-10,000 תושבים מרכז פנאי אזורי. יהוד מונוסון. מיקום: העיר יהוד-מונוסון ממוקמת במרחב המטרופוליני המרכזי של המדינה, בסמוך לנתב"ג - נמל התעופה הלאומי של ישראל, ומשתרעת משני עברי כביש 461 – כביש הרוחב הראשי של דרום גוש דן. אוכלוסייה: כ- 8954 בתי אב וכ- 30,000 תושבים. שטח שיפוט: כ- 5,200 דונם. רשויות סמוכות: מועצה מקומית סביון-גני יהודה (מצפון), מועצות אזוריות דרום השרון (מצפון- מזרח), חבל מודיעין (מדרום-מזרח) ואור יהודה (מדרום מערב), נתב"ג 2000 (מדרום). נגישות: העיר ממוקמת בצומת דרכים ארצית ונהנית מנגישות גבוהה– הן ברמה האזורית לראשל"צ ורחובות, ברמה הארצית , ואף ברמה הבינלאומית (נתב"ג) אוכלוסיה: כ- 30,000 נפש, כ-8,500 בתי אב. מדרג חברתי-כלכלי: אשכול 7 (מתוך 10). מיקום ונגישות – יהוד-מונוסון היא עיר בליבת המדינה, במרחב הביקוש המרכזי של מדינת ישראל, הן לצרכי מגורים והן לצרכי השקעות ופתיחת עסקים – הן למשתכנים חדשים והן מקרב בני העיר. יהוד-מונוסון נמצאת במטרופולין ת"א, ב"תפר" בין המרקם העירוני האינטנסיבי המאפיין את הטבעת התיכונה של המטרופולין לבין אזורים כפריים ושטחים פתוחים המאפיינים את הטבעת החיצונית של המטרופולין, ומשקפת איכויות המקשרות בין "שני העולמות". עיר קהילתית – עיר של מגוון סביבות חיים, קהילה אורבאנית מגוונת : רב גילאית (אוכלוסיה מזדקנת לצד ילדים ונוער), מגוון ארצות מוצא בני עדות שונות, רמה סוציו-אקונומית משתנה, תושבים חדשים לצד ותיקים, קהילה אינטגרטיבית השומרת על ייחודיותה ואיכויותיה. עיר בתהליך התחדשות והתרחבות – העיר נמצאת בתהליכי התרחבות והתחדשות משמעותיים. בינוי חדש, התחדשות פנים עירונית, הרחבת שטח מוניציפאלי, התחדשות אזורי תעסוקה ומעבר לתעשייה מתקדמת. נוה מונוסון- נוה מונוסון היתה במשך שנים מועצה מקומית עצמאית בשם נוהאפריים מונוסון. בשנת 2003 אוחדנו עם העיר יהוד, במסגרת פרוייקט איחוד רשויות של משרד הפנים. מאז, מהווה היישוב חלק בלתי נפרד מהעיר המאוחדת, שקיבלה שם חדש: יהוד-מונוסון. עם זאת, גם לאחר האיחוד, שומרת נוה מונוסון על עצמאות בנושאים קהילתיים פנימיים. עצמאות זו מעוגנת בחוק - נוה מונוסון הוכרזה כ"רובע עירוני" ע"י שר הפנים, בשנת 2006. החיים הקהילתיים בנוה מונוסון, מנוהלים על ידי ועד רובע עירוני, המכונה בפי התושבים, "המנהלת". ועד הרובע העירוני פועל באמצעות מספר עמותות, המופקדות על פעילויות התרבות, החוגים, הבריכה, הספריה והצהרונים של היישוב. סביון תחום השיפוט כולל 4,500 דונם. כ-1,200 בתי אב. מועצות גובלות: קרית אונו, גני תקווה, יהוד, כפר מעש ומגשימים. המאפיינים את סביון הם הירק, הגנים היפים בכל מגרש, הנקיון והחזות הנאה והמטופחת. שם היישוב "סביון" הפך לסמל איכות דיור, המנוצל על ידי חברות רבות בעת פיתוח שכונות או פרויקטים בתחום הבינוי. בסביון איכות חיים גבוהה, המתבטאת לא רק בסביבה הירוקה ובגודל המגרשים, אלא גם באיכות חיי הקהילה ביישוב ובמעורבותם הרבה של התושבים בחיי הקהילה. היישוב מצטיין בשקט ושלווה, חינוך ברמה גבוהה, 5 גני-ילדים, בית ספר תשע שנתי, מוסדות תרבות, שבט צופים פעיל, חוגי העשרה וספורט ופעילות לגמלאים. סביון היא פנינה בלב הארץ וריאה ירוקה במרכז המדינה. היישוב, הפך במהלך השנים למילה נרדפת לאיכות ויוקרה. יישוב איכותי, ששם את עיקר הדגש על חינוך, ביטחון ואיכות חיים. סביון הינו היישוב הכפרי המטופח והאסטטי ביותר בארץ ומהווה פנינה של איכות וייחודיות במרכז הארץ. סביון מציעה איכות חיים גבוהה, הבאה לידי ביטוי גם בסביבה הירוקה וגם בחיי הקהילה ביישוב ומעורבותם הרבה של התושבים בקהילה. היישוב מצטיין בשקט ובשלווה, חינוך ברמה גבוהה, מוסדות תרבות, שבט צופים פעיל, חוגי העשרה ופעילות רבה לגיל הזהב. כיישוב קטן מתקיימים בסביון אירועים קהילתיים, המשלבים את ותיקי היישוב והילדים, משפחות וצעירים, שמוצאים במקום איכות חיים, לצד מפעלים חינוכיים, תרבותיים וספורטיביים מגוונים. אור יהודה בשנת 1988 קיבלה אור יהודה מעמד של עיר, ואוכלוסייתה מנתה אז כ-20,000 תושבים. בד בבד עם ההתקדמות המוצלחת של פרויקט השיקום, בו מוצה פוטנציאל ההתקדמות של האוכלוסייה הוותיקה, החל השלב השני של התכנית לקידום העיר - משיכת אוכלוסייה חדש לעיר, ממעמד סוציו-אקונומי גבוה יותר מהממוצע העירוני. השכונות היפות והמובילות בעיר בתחילת שנות ה-90' החלה להבנות שכונה חדשה, נווה סביון, ובה 2,700 יחידות דיור. שכונה יפה, הטובלת בירק ובמרכזה פארק, מרכז מסחרי, מרפאה, בית ספר, גני ילדים, מעונות לגיל הרך ובית כנסת. שכונה זו זכתה בשנת 1998 בפרס המצוינות בבנייה, בקטגורית שכונות מגורים, מטעם התאחדות הקבלנים והבונים בישראל. הפרס הוענק על ידי נשיא המדינה. שכונה נוספת, נווה רבין, נמצאת בהליכי בנייה, כאשר אכלוס הבתים הראשונים החל במחצית השנייה של שנת 2000. אור יהודה מונה כיום כ-33,000 תושבים ולאחר השלמת האכלוס של שכונת נווה רבין, תמנה אוכלוסייתה כ- 40,000 תושבים. בעיר הושקעו ומושקעים כל העת משאבים רבים בפיתוח מערכת החינוך ובטיפוח איכות הסביבה, גינות ופינות נוי והיא מגוונת מבחינת הנוף האנושי והפיזי שלה. במקביל להתפתחות בתחום המגורים, מקדמת העירייה גם תכניות לבינוי אזורי תעשייה, ברובה תעשייה נקייה ותעשיית היי-טק, שיוסיפו הכנסות לעיר ויאפשרו השקעות בחזות העיר, בהקמת מרכזי תרבות, ספורט ופארקים, תעסוקה ובסיס כלכלי. מיקום אור יהודה בסמוך לעורקי תחבורה מרכזיים ולנמל התעופה בן גוריון, מעניק לה יתרונות רבים ונעשים מאמצים למצותם. יתרונות אלה ימשכו תושבים, משקיעים ועסקים נוספים, שיבססו אותה כעיר מודרנית ומובילה. רמת אפעל- רמת אפעל היא שכונה יוקרתית הנמצאת במזרח העיר רמת גן, באזור בקעת אונו, שעד שנת 2008 הייתה יישוב קהילתי במעמד ועד מקומי במסגרת מועצה אזורית אפעל. במרץ2007 סופחה רמת אפעל ביחד עם היישוב הצמוד כפר אז"ר, לעיריית רמת גן.השכונה נחשבת יוקרתית בעיקר בשל מיקומה הגאוגרפי והאוכלוסייה האיכותית המתגוררת בה.התושבים בעלי מעמד סוציואקונומי בינוני וגבוה. תל השומר- תל השומר הוא אזור בבקעת אונו, השייך מוניציפלית לרמת גן. במקום נמצאים שני מוסדות חשובים: המרכז הרפואי שיבא ומחנה דורי (בסיס תל השומר) של צה"ל.שכונת קריית קריניצי ברמת גן נחשבת לאחד האזורים היוקרתיים ביותר בעיר. היא כוללת באזור הסטטיסטי גם את השכונות תל השומר וגבעת הברושים, כאשר האזור הוותיק ביותר הוא תל השומר והחדש ביותר הוא גבעת הברושים. משולש השכונות ממקום מזרחית לכביש 4, כך שהוא שייך מוניציפאלית לרמת גן - אך פיזית מעט מנותק ממרכז העיר. המתחם סמוך לבית החולים שיבא ולבסיס תל השומר, ומאכלס לא מעט רופאים וקציני צבא. שכונת קריית קריניצי ממוקמת בקצה הדרום-מזרחי של רמת גן, צפונית לבית החולים שיבא תל השומר. יחד עם גבעת הברושים ותל השומר (תל ליטווינסקי), המתחם גובל ממזרח ומצפון בשדרות בן גוריון, במערב בדרך שיבא ובדרום בשדרות עמק האלה וברחוב גילדסגיים בשכונה מתגוררים היום כ-2,600 תושבים, המדד הסוציו-דמוגרפי של תושבי השכונה הוא גבוה במיוחד ועומד על 9 מתוך 10.אופי המגורים: עיקר השכונה מורכב מצמודי קרקע, אך נבנו בה גם כעשרה בניינים של 7-8 קומות. מוסדותציבורושירותים: בתוך השכונה ישנם מוסדות ציבור ושירותים, כגון מרכז קהילתי, סניף צופים, בית ספר, מרכז מסחרי, גני ילדים, סניף בנק, מרכול ושירותים נוספים ששוכנים במרכז המסחרי השכונתי. השכונה נהנית משטחים ירוקים נרחבים. מרכז גמיון וקניון הצומת הסמוכים מהווים מרכזי בילוי ופנאי, מתחם של מסעדות וחנויות. בנוסף, השכונה ממוקמת במרחק נסיעה קצר לפארק הלאומי ולספארי וכן לקאנטרי קלאב המכביה. לנוסעים ברכב פרטי מדובר בשכונה הסמוכה לצומת דרכים מרכזית במרכז. כביש 4, דרך אלוף שדה וכביש 'מכבית' המוביל לכביש 6 - מאפשרים לתושבים להגיע למגוון אזורים ברחבי הארץ בנסיעה קצרה ונוחה.תעסוקה: חלק מתושבי השכונה הם עובדי המרכז הרפואי שיבא תל השומר, הממוקם בצמידות לשכונה מדרום, וכן אנשי סגל מאוניברסיטת בר אילן, הממוקמת צפונית לשכונה. בנוסף, בשל הגישה הנוחה למתחמי תעסוקה רבים במרכז הארץ, תושבי השכונה עובדים במגוון מקומות עבודה באזור מטרופולין תל-אביב, צפי קריית קריניצי הולכת להתרחב בעתיד בכ-1,000 יחידות דיור נוספות בבנייה רוויה, עם צפי אכלוס של כחמש שנים. התוכנית עונה לשם "המשולש הגדול" או "משולש קריניצי", ומתוכננת בה דרך אזורית בין כביש מכבית ודרך שיבא, שמאפשרת גם העברת רכבת קלה אשר תהיה משוקעת בחלקה המרכזי.. גבעת שמואל גבעת שמואל הפכה בשנת 2007 לעיר ואם בישראל. העיר הגובלת עם פתח תקווה, בני ברק וקרית אונו הוכרזה בשנת 1949 כמועצה מקומית . מים גועשים וקופצים זרמו במימיה המוניציפאליים והייחודיים של היישוב הנחשב לקסום בנוף המטרופוליני . משנת 1998 גדלה גבעת שמואל באופן ניכר והכפילה את מספר תושביה ובעשור האחרון הפכה גבעת שמואל למקום מגורים פופולרי ,איכותי ופלורליסטי שבו חיים בהרמוניה תושבים חילוניים דתיים ומהווה כר למשיכת תושבים מכל קצוות הארץ. העיר הפכה למקום אטרקטיבי, איכותי ופלורליסטי, בו חיים בהרמוניה תושבים חילוניים ודתיים משכבות סוציו-אקונומיות גבוהות. המדד הכלכלי-חברתי הממוצע בשכונה גבוה ונע בין 7 ל-8 מתוך 10. אופי המגורים: בנייה רוויה. בניינים בני 3-8 קומות. מוסדות ציבור ושירותים: בשכונה ובסביבתה קיימים מוסדות ציבור ושירותים העונים על צרכי השכונה, כגון גני ילדים, בתי ספר, מרכזים מסחריים, קופות חולים, מרכז קהילתי, ספרייה עירונית, עיריית גבעת שמואל ועוד. בצמוד לשכונה נמצא המרכז מסחרי הוותיק של גבעת שמואל. שטחה המוניציפלי של גבעת שמואל קטן יחסית, כך שקניון הגבעה הממוקם במזרח העיר נמצא במרחק נסיעה קצר. כך גם "קאנטרי קלאב גבעת שמואל" הממוקם בצפון-מזרח העיר, ואוניברסיטת בר אילן הממוקמת בצמידות לגבולה הדרומי של העיר. מוקדי בילוי ופנאי בקרבת מקום: תושבי השכונה נהנים מכמה אזורי בילוי עיקריים בעיר, בהם קאנטרי קלאב גבעת שמואל החדש ומרכז ספורט, קניון הגבעה והמרכז לתרבות ואמנות ע"ש אריאל שרון. בנוסף, הקרבה והנגישות לערים מרכזיות בארץ כמו רמת גן, פתח תקווה ותל-אביב מהוות אפשרויות לבילוי ופנאי רבים מחוץ לעיר. תחבורה: אחד היתרונות הבולטים בגבעת שמואל הוא המיקום הנוח של העיר. מהעיר יש תחבורה ציבורית סדירה לתל-אביב ולפתח תקווה הסמוכות. לנוסעים ברכב בפרטי: השכונה גובלת בכביש 4 ובנסיעה קצרה (שלא בשעות העומס) ניתן להגיע לכל ערי המרכז. הנגישות הגבוהה לצירי תנועה ראשיים וכבישים מרכזיים כגון כביש 4 (כביש גהה), כביש 471, דרך ז'בוטינסקי (המקשרת בין פתח תקווה לרמת גן ולתל-אביב) - כל אלו מאפשרים נגישות גבוהה למקורות תעסוקה רבים מגוונים מחוץ לעיר. צפי פיתוח: בשנים האחרונות החל תהליך יישומן של תוכניות האב לבינוי ולפיתוח הקרקעות מצפון וממזרח ליישוב הוותיק. התוכניות כוללות בנייה מדורגת, הקמת בתי ספר ומרכזים קהילתיים, מרכז נופש וספורט, פארקים, ריאות ירוקות, כיכרות, מרכזים מסחריים והיי-טק. כיום העיר נמצאת בתנופת בנייה וכ-1,000 יחידות דיור חדשות נמצאות בתהליכי בנייה.

רמת אפעל

רמת אפעל- רמת אפעל היא שכונה יוקרתית הנמצאת במזרח העיר רמת גן, באזור בקעת אונו, שעד שנת 2008 הייתה יישוב קהילתי במעמד ועד מקומי במסגרת מועצה אזורית אפעל. במרץ 2007 סופחה רמת אפעל ביחד עם היישוב הצמוד כפר אז"ר, לעיריית רמת גן.השכונה נחשבת יוקרתית בעיקר בשל מיקומה הגאוגרפי והאוכלוסייה האיכותית המתגוררת בה.התושבים בעלי מעמד סוציואקונומי בינוני וגבוה

תל השומר

תל השומר- תל השומר הוא אזור בבקעת אונו, השייך מוניציפלית לרמת גן. במקום נמצאים שני מוסדות חשובים: המרכז הרפואי שיבא ומחנה דורי (בסיס תל השומר) של צה"ל.שכונת קריית קריניצי ברמת גן נחשבת לאחד האזורים היוקרתיים ביותר בעיר. היא כוללת באזור הסטטיסטי גם את השכונות תל השומר וגבעת הברושים, כאשר האזור הוותיק ביותר הוא תל השומר והחדש ביותר הוא גבעת הברושים. משולש השכונות ממקום מזרחית לכביש 4, כך שהוא שייך מוניציפאלית לרמת גן - אך פיזית מעט מנותק ממרכז העיר. המתחם סמוך לבית החולים שיבא ולבסיס תל השומר, ומאכלס לא מעט רופאים וקציני צבא. שכונת קריית קריניצי ממוקמת בקצה הדרום-מזרחי של רמת גן, צפונית לבית החולים שיבא תל השומר. יחד עם גבעת הברושים ותל השומר (תל ליטווינסקי), המתחם גובל ממזרח ומצפון בשדרות בן גוריון, במערב בדרך שיבא ובדרום בשדרות עמק האלה וברחוב גילדסגיים בשכונה מתגוררים היום כ-2,600 תושבים, המדד הסוציו-דמוגרפי של תושבי השכונה הוא גבוה במיוחד ועומד על 9 מתוך 10.אופי המגורים: עיקר השכונה מורכב מצמודי קרקע, אך נבנו בה גם כעשרה בניינים של 7-8 קומות. מוסדות ציבור ושירותים: בתוך השכונה ישנם מוסדות ציבור ושירותים, כגון מרכז קהילתי, סניף צופים, בית ספר, מרכז מסחרי, גני ילדים, סניף בנק, מרכול ושירותים נוספים ששוכנים במרכז המסחרי השכונתי. השכונה נהנית משטחים ירוקים נרחבים. מרכז גמיון וקניון הצומת הסמוכים מהווים מרכזי בילוי ופנאי, מתחם של מסעדות וחנויות. בנוסף, השכונה ממוקמת במרחק נסיעה קצר לפארק הלאומי ולספארי וכן לקאנטרי קלאב המכביה. לנוסעים ברכב פרטי מדובר בשכונה הסמוכה לצומת דרכים מרכזית במרכז. כביש 4, דרך אלוף שדה וכביש 'מכבית' המוביל לכביש 6 - מאפשרים לתושבים להגיע למגוון אזורים ברחבי הארץ בנסיעה קצרה ונוחה.תעסוקה: חלק מתושבי השכונה הם עובדי המרכז הרפואי שיבא תל השומר, הממוקם בצמידות לשכונה מדרום, וכן אנשי סגל מאוניברסיטת בר אילן, הממוקמת צפונית לשכונה. בנוסף, בשל הגישה הנוחה למתחמי תעסוקה רבים במרכז הארץ, תושבי השכונה עובדים במגוון מקומות עבודה באזור מטרופולין תל-אביב, צפי קריית קריניצי הולכת להתרחב בעתיד בכ-1,000 יחידות דיור נוספות בבנייה רוויה, עם צפי אכלוס של כחמש שנים. התוכנית עונה לשם "המשולש הגדול" או "משולש קריניצי", ומתוכננת בה דרך אזורית בין כביש מכבית ודרך שיבא, שמאפשרת גם העברת רכבת קלה אשר תהיה משוקעת בחלקה המרכזי..

פרטי התקשרות סניף סביון בקעת אונו  

יגאל רודה מנכל משותף מומחה לבתי יוקרה בסביון
רחוב הכלנית 5 בצמוד לקניון קרית אונו
03-5343959   052-2321675
03-5343965

צור קשר מהיר עם סניף סביון בקעת אונו  

Google Map
אפיק פרסום בניית אתרים