איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי

מרכז להכשרה מקצועית  


מרכז להכשרה מקצועית:

המרכז להכשרה מקצועית מבית "אל-הנכס" שם לעצמו מטרה להפוך את התלמידים שלו למומחים בענף התיווך במקרקעין ולפעול להביאם
לרמה הגבוהה ביותר שרק אפשר בתחום התיווך במקרקעין.תפקידו של המרכז להכשרה מקצועית "אל-הנכס" בהכשרתו של הזכיין הוא קריטי, שכן המרצים במרכז ההכשרה נמצאים בשלש קטגוריות:


1. לימוד לצורך הוצאת רישיון תיווך במקרקעין: במרכז להכשרה מקצועית מועבר ברחבי הארץ קורס הכנה למבחן המתווכים של משרד המשפטים, אשר מועבר על ידי עורכי דין מומחים בתחומם. מטרתם לא רק להעביר את התלמיד את המבחן, אלא ללמד אותו גם בדרך כלים ופרקטיקה מהעולם המשפטי שיתקל בהם בלא מעט סיטואציות לאחר תחילת העבודה.
לדג' מה המשמעות של זיכרון דברים, מה המשמעות במשא ומתן אם מתווך לא שלח את מוכרי הדירה לבדוק האם ידרשו לשלם היטל השבחה, טיפים לסלילת הדרך לעסקה ראשונה ובניית אבני יסוד חזקות לעבודה מקצועית ואיכותית של המתווך, אשר מהווה ערך מוסף וביטחון ללקוחות.

2. לימוד עבודת המתווך: קורס לשיווק נדל"ן שמועבר ע"י מרצים מקצועיים ומנוסים. בעלי ניסיון גדול בסגירת עסקאות תיווך מקרקעין, טיפול בהתנגדויות וניהול המון משאים ומתנים בין לקוח מוכר לקונה ומשכיר לשוכר."תיאוריה כולם יכולים להעביר, אך פרקטיקה זה שם המשחק", אומר שי אנקורי, מרצה בקורס השיווק במרכז להכשרה מקצועית "אל- הנכס".

3. סדנאות והכשרות שוטפות- היום שאחרי:
רשת סוכנויות תיווך "אל-הנכס" שמה לעצמה כמטרה להיות רשת סוכנויות התיווך הישראלית המקצועית בישראל. בכדי לעשות כן,  מועברות המון הרצאות וסדנאות בתחום התיווך במקרקעין מטובי המרצים והסוכנים, הן ברשת והן מחוצה לה, בתדירות מאד גבוהה לכל סוכני וזכייני הרשת בנושאים כדג'  פרזנטציה, גיוס נכסים בבלעדיות, משא ומתן, שפת גוף, שיפור יכולות מכירה, שיווק דיגיטלי ועוד רבות וטובות.אם גם אתם רוצים ללמוד איך להצליח מקומכם איתנו אז הצטרפו אלינו ותוכלו גם אתם ללמוד ולהצליח- כיצד להשקיע לעניין בעולם הנדל"ן!!! 
התקשרו עוד היום:  

המרכז להכשרה מקצועית

חברת אל הנכס

כתובתנו: רח' גרניט 6, פתח תקווה
טל': 1-700-702-777
פקס: 03-6437333
דוא"ל: Sharon@el-haneches.co.il
אתר: www.el-haneches.co.il

 
אפיק פרסום בניית אתרים