איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מבט מקרוב אל מורשת "בית הראשונים" בסביון -עם יגאל רודה מומחה מספר 1 בסביון לבתי יוקרה,מגרשים ואחוזות בסביון  

בין האחוזות המפוארות ובתי המגורים המפוארים של סביון מסתתרת פנינה היסטורית המשלבת את מהות העבר ואת רוח ההווה,עם קריירה מפוארת המתפרשת על פני למעלה משלושה עשורים כמומחה מספר 1 לבתי יוקרה, מגרשים ואחוזות בסביון, אני, יגאל רודה, מתכבד לשפוך אור על משמעותו של "בית הראשונים". הצטרפו אליי כשאנו מתעמקים בנבכי ציון הדרך ההיסטורי הזה, חושפים את עברו המפורסם ואת תפקידו בשימור מהותה של סביון.
 "בית הראשונים" השוכן בתוך הנוף הקסום של סביון מהווה עדות למחויבותה של  סביון לשימור מורשתה ,המבנה האייקוני הזה לא רק משדר אלגנטיות נצחית אלא גם מקפל את סיפוריהם של אלה שסללו את הדרך לפארה של סביון.
האדריכלות של בית הראשונים היא שילוב הרמוני של היסטוריה ותחכום.האלמנטים העיצוביים שלו עושים כבוד לעבר תוך הדהוד להווה. כל היבט של המבנה ההיסטורי הזה מספר את סיפורם של החלוצים שעיצבו את זהותו של היישוב.
מעבר למשמעות האדריכלית שלו, "בית הראשונים" מתעלה על הזמן ומשמש כגרעין תרבותי,למוקד תוסס לפעילות תרבותית,חיבור קהילתי ואבן יסוד בחיי הקהילה בסביון,זהו מקום התכנסות בו משתתפים התושבים באירועים שונים,הרצאות וסדנאות, מעשירים את חייהם ומעמיקים את הקשר שלהם למורשת היישוב תוך טיפוח אחדות ואחווה.

כמתווך מספר 1 סביון, ראיתי ממקור ראשון כיצד בית הראשונים שזר את עצמו לתוך מרקם היישוב, זהו סמל למחויבותה של סביון לכבד את עברה תוך אימוץ העתיד. ציון דרך זה הוא עדות לתערובת ההרמונית של מסורת וקידמה המגדירה את מהות סביון.מניסיוני הרב, נוכחתי להכיר כיצד בית הראשונים מעשיר את הנוף התרבותי וההיסטורי של היישוב הוא מגשר בין דורות, ומאפשר לתושבים להתחבר לשורשים שלהם תוך אימוץ המותרות של החיים המודרניים.
לסיכום, זכרו כי בית הראשונים עומד כשומר על מורשתם של מי שהניחו את היסודות לפאר היישוב. מעבר לתחום הבתים והאחוזות היוקרתיות, סביון טומנת בחובה אוצר המעניק כבוד להיסטוריה, חובק תרבות ומצדיע לחלוצים שחלומותיהם ממשיכים לעצב את זהותה של סביון
אם אתם רוצים להגשים את החלום ולחוות את התגלמות חיי היוקרה בשילוב עם מורשת עשירה וקהילה חזקה,התקשרו ליגאל רודה אוהב את העבודה לשירותכם,מומחה מספר 1 לבתי יוקרה,מגרשים ואחוזות בסביון.לגלריית נכסים היכנסו ליגאל רודה אל הנכס סביון:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91


 
אפיק פרסום בניית אתרים