איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

טיפוח שנות הזהב: הצצה לחיי הקהילה הגמלאים בסביון עם יגאל רודה המתווך המוביל בסביון   

בלב השפע של סביון מסתתרת פנינה-קהילה משגשגת המותאמת לגמלאים. עם למעלה משלושה עשורים של ניסיון בתיווך בתי יוקרה, מגרשים ואחוזות בסביון,אני, יגאל רודה, שמח לחשוף את חווית הפרישה התוססת המאפיינת את היישוב המדהים הזה. הצטרפו אליי כשאנו מתעמקים בחיי הקהילה העשירים לגמלאים בסביון, שמים דגש על בית הגמלאים בבית ראשונים ותרבות ההתנדבות מעוררת ההשראה המעצימה את הגמלאים להשפיע בצורה משמעותית.
כשהקריירה מסתיימת בחן ומתחיל פרק חדש, סביון פותחת את זרועותיה לגמלאים המחפשים פרישה פעילה ומספקת,סביון מעבר לאחוזות הפאר ובתי היוקרה שלה, היא קהילה שבה מוקירים ונחגגים שנות זהב. המחויבות של סביון לגמלאים שלה כוללת לא רק את החיים הטובים ביותר אלא גם חיים של מטרה והעשרה.
בלב המסירות של סביון לגמלאים עומד בית ראשונים - גן עדן המציע נוחות וסביבה משגשגת.זהו מרכז דינמי של מעורבות וחיבור. התושבים מתענגים על מגוון חוגים ופעילויות המותאמות לתחומי העניין שלהם, החל מסדנאות אמנות ועד הפעלות כושר, הערכה למוזיקה ועד לאירועי תרבות. בית ראשונים הופך את הפרישה למסע של צמיחה וחקירה מתמשכת.

סביון מכירה בעושר הידע והניסיון שלא יסולא בפז שהגמלאים מביאים לקהילה. סביון מקדמת ותומכת באופן פעיל במעורבות גמלאים בתחומים שונים באמצעות יוזמות התנדבות. מהדרכת כישרונות צעירים ועד השתתפות בפרויקטים קהילתיים, הגמלאים מוצאים דרכים לתרום את כישוריהם וחוכמתם, להעשיר הן את חייהם והן את מרקם ההישוב.
לאורך 30 שנות התמחותי בנדל"ן יוקרה בסביון, ראיתי ממקור ראשון כיצד חיי קהילה לגמלאים מציירים תמונה חיה של ערכי היישוב. החיבוק של סביון לגמלאים שלה מציג מחויבות בלתי מעורערת להוקיר כל שלב בחיים ולהעצים אנשים להמשיך ולעשות שינוי.
חיי הקהילה לגמלאים בסביון הינם חגיגה של הפרקים המאוחרים של החיים. מדובר על אימוץ ההווה ויצירת זיכרונות מתמשכים.כשאתם בוחנים בתים ואחוזות יוקרה בסביון, זכרו שהישוב סביון לא רק מציע שפע, אלא גם מספק קנבס לפנסיונרים לפרוח. בין אם אתם תושבי סביון ובין אם אתם גמלאים המחפשים אופקים חדשים, סביון קוראת לכם לחוות את שמחת הקהילה, הגשמה של המשך הלמידה ואת הכוח בהשארת מורשת לדורות הבאים.
לגלריית נכסים נוספים היכנסו ליגאל רודה אל הנכס סביון:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91
אפיק פרסום בניית אתרים