איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מבט מקרוב על הדמוגרפיה בסביון מאת יגאל רודה מומחה מספר 1 לבתי יוקרה בסביון   

סביון, ישוב איכותי הידוע בבתיו המפוארים ובנופיו הציוריים, זהו מקום שבו יופי ושלווה פוגשים קהילה משגשגת, סביון מתגאה בקהילה חזקה ומצליחה המעוצבת על ידי הנתונים הדמוגרפיים שלה, גודל השטח וצפיפות האוכלוסין שלה. כמומחה מספר 1 לבתי יוקרה, מגרשים ואחוזות בסביון, אני נרגש להציע לכם מבט מקרוב על הנתונים הדמוגרפיים בסביון, תוך התעמקות בשטחה, בצפיפות האוכלוסין ובמשפחות התוססות שקוראות לסביון בית.
נתוני שטח:
סביון שוכנת בליבה של ישראל, ידועה בסביבתה השלווה והאידילית. היישוב המפואר סביון משתרע על שטח של כ-1,442 דונם, שווה ערך לכ-1.44 קמ"ר, והיא מגלמת את הסינרגיה המושלמת של קסם כפרי ונוחות עירונית. הצמחייה השופעת והגנים המעוצבים בקפידה תורמים לקסם שלה, ויוצרים סביבה החוגגת את הטבע וחיי היוקרה.

צפיפות אוכלוסין: איזון מושלם
אחד המאפיינים המובהקים של סביון הוא יחס צפיפות האוכלוסין שלה ,סביון מתגאה בשמירה על  רמת צפיפות אוכלוסין המאפשרת לתושבים ליהנות הן מפרטיות והן מתחושת קהילה חזקה. עם אוכלוסייה של כ-5,000 תושבים, צפיפות האוכלוסין של סביון עומדת על כ-3,500 נפש לקמ"ר, מה שהופך אותה לאיזון אידיאלי בין מרחב החיים היוקרתיים לחמימות של קהילה מלוכדת. הפרופיל הדמוגרפי של סביון מדגים את הדו-קיום ההרמוני של הטבע והאנושות
מספר משפחות: פעימות הלב של סביון
בלב הקהילה המשגשגת של סביון עומדות משפחותיה המהוות את פעימות הלב של סביון, שם כ-1,600 משפחות בחרו לקרוא לישוב יוקרתי זה בית. משפחות אלו מייצגות את הקהילה המגוונת של סביון, כל אחת תורמת לאופיה הייחודי. מחויבותה של סביון לערכי המשפחה ניכרת במוסדות החינוך יוצאי הדופן, מתקני הבילוי והאירועים הקהילתיים התוססים שלה. סביון מספקת סביבה אידיאלית לילדים לצמוח ולשגשג ולהורים ליהנות מהשלווה של סביבה בטוחה ומסבירת פנים.משפחות כאן נהנות מהיתרונות של אווירה של יישוב כפרי ושליו ועדיין עם גישה לשירותים ולנוחות של עיר גדולה יותר.

גיוון והרמוניה: החוזק של סביון
סביון הוא מקום בו גיוון והרמוניה מתקיימים במקביל. תושביה מגיעים מרקעים שונים,מהארץ ומחו"ל  ויוצרים קהילה רב תרבותית ומכילה. גיוון זה מעשיר את המרקם החברתי של סביון, מטפח רוח של אחדות וקבלה.
מסקנה: המהות של סביון מעבר לנדל"ן
בעוד שסביון ידועה ללא ספק בבתי היוקרה, המגרשים והאחוזות שלה, חשוב להכיר בהקשר הרחב יותר שמגדיר את הישוב. הנתונים הדמוגרפיים שלה משקפים שילוב ייחודי של מרחב, שלווה, קהילה, גיוון ואחדות. מה שהופך אותו ליעד שמתעלה על נדל"ן.מעבר למאפיינים הפיזיים שלה, סביון היא מקום בו התושבים חווים את ההרמוניה של קהילה שלווה ומלוכדת על רקע היופי הטבעי. כמתווך המוביל לנכסי יוקרה בסביון, אני מחויב לעזור לכם למצוא לא רק את בית החלומות אלא מקום שתוכלו לקרא לו באמת בית.

 אם גם אתם מעוניינים להגשים את החלום ולרכוש את בית חלומותכם בסביון,
התקשרו אלי ליגאל רודה מומחה מספר 1לבתי יוקרה בסביון,הסיכוי הגבוה ביותר עבורכם לביצוע עיסקה 052-2321675
לגלריית נכסים היכנסו ליגאל רודה אל הנכס סביון:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91

 
אפיק פרסום בניית אתרים