איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

  

ההצלחה מתחילה בחלום:

אנו מאמינים שהשתלבות בתחום שבו עמלת המכירה היא מהגבוהות ביותר  במשק הישראלי, יכולה לאפשר באמצעות לימוד הכוונה ויישום תהליכי עבודה, להגיע לשיאים כלכליים ולהגשמת חלומות.
אנו מאמינים שאם אנשים מעוניינים להצליח בתחום התיווך נדל"ן, לפתח קרירה מעניינת ומעשירה לשנים רבות קדימה, עליהם להיות בעלי "מנוע פנימי" אדיר להצלחה, חזון וחשיבה אסטרטגית, מוכשרים, מכווני מטרה, אמביציונים , "רעבים" להצלחה ובאמצעות שילוב בסביבת עבודה פתוחה אשר מאפשרת לימוד, הכוונה ויישום, יביאו לידי ביטוי את היכולות שלהם, יתרגמו אותן באמצעות פעילות ענפה להצלחות ויגשימו את החלומות שלהם.

אנו מאמינים, שבכדי להקנות שרות מעולה ללקוחות שלנו, אנו מספקים ידע, כלים, הכשרה והכוונה מקצועית מהטובות בשוק התעסוקה הישראלי וברמה המקצועית הגבוהה ביותר.
אצלנו לקוחות הקצה מוכרים, קונים, שוכרים ומשכירים לא רק משלמים את עמלת התיווך הנכספת, אלא גם משאירים עבורינו מכתב המלצה בסוף.

אנו מאמינים שביום שבו הלקוחות יבינו את הערך המוסף האמיתי של המתווך, באמצעות הצגת העברה נכונה של תכנים,מסרים, תועלות ומתן ידע וערך אדיר ללקוחות ויהפוך
את הליך המכירה והקניה של הנכס לחוויה חיובית טובה והפועל היוצא מיצובם של סוכני הנדל"ן כאנשי המקצוע הטובים ביותר ונותני השירות הטובים והאיכותיים ביותר, לצד שמירה על ערכים של יושר והגינות, קרנם של מתווכי הנדל"ן בישראל תעלה ולא ישארו בעלי נכסים או לקוחות במדינת ישראל שלא יפנו למתווכים.

אנו מאמינים שהשינוי מתחיל בנו, איכות ומקצועיות הן אבני היסוד שעל בסיסן נבנה עסק טוב להרבה שנים קדימה.
"אנו מאמינים באמרה הידועה ש- 20% מהאנשים מבצעים 80% מהעבודה, יחד עם זאת, האלו שיהיו בעלי פוטנציאל עסקי שגלום בהם, יכולות אישיות, בעלי רצון ויכולת למידה ויקבלו את ההכשרה הטובה ביותר, הכוונה, לימוד ברמה גבוהה, יישמו את שיטת העבודה ויבקרו תהליכים, יתגברו על האתגרים, לצד שמירה על ערכי יושר והגינות יוכלו להגיע באמצעות התמדה ונחישות למצב שיהפכו מה- 80% ל- 20% היצרנים ולהיות אף הטובים ביותר".

 

הכרה והוקרה:

תחום התיווך במקרקעין הוא תחום בעל פוטנציאל השתכרות מאד גבוה, אך כמו בכל חברה מסודרת עם חזון, אמביציה, אסטרטגיה ורצון להתפתח בעולם בכלל ובמשק הישראלי בפרט המנכ"ל, הבעלים והמייסד מר מוטי נחום, השכיל להבין כי הנכס האמיתי ברשת סוכנויות תיווך הנדל"ן אל-הנכס הוא ההון האנושי, והזכיינים והסוכנים של הרשת הם הנכס הגדול והדרך "אל - הנכס" מתחילה בהם.

אחת לשנה כל חברי רשת סוכנויות תיווך "אל-הנכס" מתכנסים באירוע חגיגי ומכובד אשר כל משמעותו הינה להוקיר תודה לכל הפועלים מטעם החברה, מחולקים, גביעים, פרסים, מדליות בקטגוריות שונות ומגוונות של עמידה ביעדים, נהלים , הכנסות, עסקאות, הישגים, מצטייני רבעון, מצטיינים שנתיים ועוד שלל קטגוריות.

אנו מאמינים שאלו הפועלים ועוסקים בענף התיווך אשר התמודדו עם האתגרים אשר כרוכים בעיסוק בתחום התיווך, היו יצירתיים, איכותיים, מקצועיים וישרים, הגיעו ליעדים שהציבו לעצמם ולשיאים הכלכלים שרק חלמו עליהם אשר מאפשרים להם לבנות עתיד כלכלי טוב יותר, תוך כדי התמודדות בשוק תחרותי, יזכו לכבוד בלתי רגיל, הערכה וההרגשה שהאנשים שמכירים אותם באמת מבחינה כלכלית ועסקית מעריכים, רוכשים כבוד ומוקירים את עבודתם ופועלם. אלו שיעמדו במבחנים ובאתגרים אשר מציע העיסוק בתחום התיווך נדל"ן במדינת ישראל ויהפכו למצטיינים מטעם חברת אל- הנכס יוודאו לחוויה שתשנה את חייהם והמון כבוד והערכה
כי גם בתחום של עצמאיים, איתנו אתם אף פעם לא לבד.
 
אפיק פרסום בניית אתרים