איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

TOP-LOCATION סביון  

קיים קשר ישיר בין מחירים של מגרשים לבין מיקום הישוב בישראל, מגרשים בסביון קיימים בישוב היוקרה הטוב ביותר בארץ, אשר בו נבנים בתי יוקרה אשר מאופיינים בבניה יוקרתית נמוכה, מיקום הישוב סביון גני יהודה ממוקם במיקום פנטסטי באזור המרכז בבקעת אונו וקרוב מאד ל- bar ilan university ,ben gurion airport and to sheba hospital  וכן לצירי תחבורה ראשיים, הנגישות מאד נוחה והדבר הכי טוב שצביון הישוב אשר מאופיין בבניה של בתי יוקרה צמודי קרקע  נשמר וניתן למצוא מרווחים גדולים בין אחוזה, לבין וילה או קוטג', לבין נחלה בישוב סביון גני יהודה, שכן שטחים של מגרשים בסביון גדולים ועשויים להגיע גם במקרה של אחוזה לגודל של 20 דונם.

מה הקשר בין בית החולים שיבא שמוגדר כאחד מבתי החולים הטובים ביותר בעולם וזאת לפי ניוזוויק המגזין האמריקאי שפרסם מאמר בעניין זה בשנת 2019( נציין שבית החולים שיבא מוצב בעשיריה הראשונה מתוך אלף בתי חולים בעולם ) לבין רכישה ומחירים של מגרשים בסביון או בתים למכירה בסביון?
כפי שציינו לעיל הישוב סביון גני יהודה מבחינת מיקומו הנהדר באזור המרכז קרוב מאד לבית החולים שיבא וזאת רלוונטי משתי סיבות, הראשונה קרבה לשירותים רפואיים מוניציפליים מעלה את איכות החיים, שכן יש בבית החולים מעבר לשירותי רפואה דחופה גם מגוון מרפאות מומחים וכן ישנם גם רופאים מובילים ברמה הגבוהה ביותר שמתגוררים בסביון ובאפשרותם גם כמובן לפי צורך של מחלקת משאבי האנוש בבית החולים שיבא וכן רצונותיהם שלהם לעבוד בקרבה למקום מגוריהם וזאת ללא קשר לעובדה אם יבחרו להפעיל קליניקה פרטית לאחר שעות העבודה.
יתרונות רבים טמונים ברכישת בתים למכירה בסביון או מגרשים בסביון.
אחד מהם הינו מיקומו הטוב של הישוב היוקרתי ועצם היותו גם אך לא רק קרוב לבית החולים שיבא בתל השומר אשר מוגדר אחד מבתי החולים הטובים ביותר בעולם.

אז, אם ברצונכם לדעת האם קיימים רופאים מובילים בסביון אשר מציעים שירות במסגרת קליניקה פרטית אשר הקצו במסגרת הבניה של וילה, קוטג' או אחוזה?
או כמה זמן לוקח להגיע מהיציאה מהחניה של אחוזה בסביון לבית החולים שיבא?
או כמה עולה אחוזה בסביון או וילה שקיים בה HOME OFFICE?
או האם קיימים מגרשים בסביון שניתן לבנות עליהם בית אשר עשוי להתאים בין היתר לרופאים שעובדים ב- Sheba Medical Center at Tel HaShomer ביום וירצו להפעיל קליניקה פרטית בערב(בכפוף לקבלת אישור לשימוש חורג)? באופן שיאפשר גם מגורים של ילדים בוגרים בסוויטות נפרדות? וכל זאת תוך כדי שמירה על עיצוב יוקרתי אדריכלי כמו במקרה של אחוזה יוקרתית בסביון או וילת בוטיק מפוארת?
או האם קיים נכון להיום קוטג' למכירה בסביון עם חצאי מפלסים וקמין?
התקשרו עכשיו ליגאל רודהמומחה לבתי יוקרה בסביון 
הסיכוי הגבוה ביותר עבורכם לביצוע עיסקה
052-2321675
לגלריית נכסים נוספים היכנסו ליגאל רודה אל הנכס סביון:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91


אפיק פרסום בניית אתרים