איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

בתים מפוארים בסביון משלבים קווים יוקרתיים של עיצוב ואדריכלות  

אם התרשמתם מבתי יוקרה בישראל וצפיתם באינספור תמונות של בתי יוקרה, נפגשתם עם אדריכלים, מעצבי פנים והבנתם איזה גדלים של מגרשים עשויים לעניין אתכם בכדי להשיג את המטרה הנכספת, בניית בית יוקרתי אשר יותאם עבורכם והבנתם שהתמורה הטובה ביותר של מגרשים למכירה נכון להיום מצויים בישוב סביון גני יהודה וזאת לצד בתים למכירה בסביון שמהווים בתים מפוארים, בתים יפים מאד וכן בתים מעוצבים עם אדריכלות יוקרתית ותכנון מדהים של פנים וחוץ, אז ככל הנראה הגעתם להחלטה הנכונה ביותר.
בתים מפוארים בסביון  כמו וילות, אחוזות, קוטג'ים וכן בתים עם בריכה ומשקי עזר עם אפשרות לבניה נוספת על שטחי נחלה אשר כל אלו ביחד ולחוד נבנו על מגרשים בסביון במיקומים שונים ומהווים בתים יפים, בתים מעוצבים, בתים מתוכננים ומשלבים קווים יוקרתיים של עיצוב ואדריכלות. בתי יוקרה בסביון ניתן למצוא בשטח סביון הוותיקה ובשטח סביון הרחבה.
בסביון גני יהודה תוכלו למצוא בתים מפוארים שבנויים על מגרשים טובים מאד, הן מבחינת צורתם והן מבחינת גודלם.
ישנם מגרשים בסביון  או בפרט מגרש בודד שעליו בנויה וילה בגודל 290 מ"ר ויש מגרש בסביון שעליו בנויה אחוזה בגודל 1000 מ"ר, יש מגרשים שעליהם בנוי קוטג' עם בריכה בגודל 555 מ"ר עוד שלל אפשרויות.
בתים מפוארים בסביון הינם בתי יוקרה שנבנו על מגרשים, ישנם כאלו במיקומים שקטים ובמיקומים מרכזיים.
מה ניתן לספר על בתים מפוארים בסביון?
בתים מפוארים בסביון לרוב בנויים על שטחי מגרשים בסביון באזורים שונים בסביון כמו בשטחי סביון הרחבה או סביון הוותיקה וכן ניתן למצוא בתים מפוארים שבנויים בתוך נחלה או נחלות בגני יהודה.
בתים למכירה בסביון הינם בתים מפוארים ובשטחם ניתן למצוא סלונים מרווחים, מערכות ישיבה יוקרתיות, מטבחים מאובזרים, יחידות הורים מפנקות וסוויטות נפרדות וגם בתצורת מרתפים עם חצרות אנגליות,  מילים כמו FIRST CLASS, LUXURY ואיכות בלתי מתפשרת מאפיינות בתים מפוארים בסביון גני יהודה.
בתים מפוארים בסביון, גם אם מדובר בשלב התכנון של מגרשים בסביון לפני קבלת היתר בניה, לרוב יש חשיבה על בניה של בריכה ולראיה תוכלו לראות שלל אפשרויות של וילות בסביון, אחוזות וכן קוטג'ים עם בריכה, נחלות הינן מיוחדות יותר ולהם כללים שונים.
אז, אם ברצונכם לשמוע מידע ופרטים נוספים על מגרשים למכירה בסביון?
רוצים לדעת על איזה מגרש בסביון נבנתה אחוזה עם חדר כושר?
או על איזה מגרש למכירה בסביון שהוצע בזמנו נבנתה אחוזה מהממת עם חדר קולנוע?
או באיזה בתים עם בריכה בסביון קיים יקב ענבים?
או באיזה בתים יפים בסביון יש גינת תבלינים?
או איזה שטח גינה מתוך כלל שטח מגרש בסביון הוקצע להקמת גן טרופי?
או כמה עולות וילות בסביון או כמה עולים קוטג'ים בסביון או האם קיים קוטג' ותיק למכירה בסביון במרחק קצר מגן הילדים ומבית הספר?
או האם קיימים בתים למכירה בסביון אשר עדיין יש להם פוטנציאל גדול להשבחה?
או מהו היטל השבחה ומי צריך לשלם אותו במכירה של מגרשים בסביון?
או היכן ניתן למצוא בתים למכירה בסביון גני יהודה אשר מהווים בתים מפוארים בישראל?
התקשרו עכשיו ליגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון 
052-2321675
לגלריית נכסים מלאה היכנסו למיני סייט אל-הנכס יגאל רודה סביון 
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91
אפיק פרסום בניית אתרים