איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

שלוש סיבות טובות מדוע כדאי לקנות מגרשים בסביון ולבנות עליהם בתים מפוארים עם עיצוב אדריכלי יוקרתי. בתים למכירה בסביון, מגרשים ונחלות, החלופות המנצחות.  

 
שלוש סיבות טובות מדוע כדאי לקנות מגרש למכירה או מגרשים בסביון לבניה עצמית ולבנות עליהם בתים מפוארים כמו אחוזה קלאסית אלגנטית עם עיצוב אדריכלי, תכנוני שמאפיין בתי יוקרה יפים. בתים למכירה בסביון, מגרשים ונחלות בפועל בענף נדל"ן יוקרה בישראל מהווים החלופות המנצחות והתמורה הטובה ביותר.
להלן מפורטות שלוש סיבות טובות שבגינן שווה לקנות מגרשים בסביון ולבנות:
 1. בתים למכירה בסביון באופן ייחודי ובתים בסביון באופן כללי הינם בתים מפוארים ולהם משויכים בתי היוקרה היפים ביותר בישראל וכאשר מדברים על בתים מפוארים בישראל, הן בשיחות סלון והן בחדרי חדרים של אדריכלי צמרת ומעצבי פנים מובילים לרוב מדברים על בתים בסביון בעלי עיצוב יוקרתי ועל אדריכלות של בתים בסביון. בתים למכירה בסביון בנויים על מגרשים של דונם, חצי דונם, חמישה דונמים וחלקם אף מגיעים לגודל של כמעט עשרים דונמים וזאת מאפיין לרוב אחוזה מדהימה שבנויה על מגרש או בית בשטח נחלה עם מטע עצים.

  בתים למכירה בסביון, מפוארים ככל שיהיו לרוב כוללים סלונים מפוארים יוקרתיים ומעוצבים,
  מטבחי יוקרה מעוצבים מודרניים או כפריים, יפים מאד, מאובזרים ברמה גבוהה ועם נגרות ברמה גבוהה וניתן למצוא בהם גם מערכות מולטימדיה מתקדמות, מערכות של חשמל חכם, גינות פסטורליות מוקפות בצמחים ובעצים, בריכות של דגים, גינות מעוצבות עם מחשבים חכמים ומערכות השקיה מתקדמות, מגרשי טניס, כדורעף וכדורסל, בריכות שחיה, שערי כדורגל בחצר חימום תת רצפתי, קמין, גזיבו, פינות תבלין בגינה ועוד.
 2. מועצה מקומית סביון והקשר הישיר שלה לאיכות חייהם של אלו שבחרו לקנות מגרשים בסביון ולבנות בתים יפים ומעוצבים עליהם.
  מועצה מקומית סביון מקנה את השרות המוניציפלי הטוב ביותר שרק ניתן לבקש בתחומי חינוך, תרבות, תשתיות, תחזוקת הישוב ופיתוח הסביבה, בטחון ובטיחות, הנדסה ועוד.
  ואף זכתה במדד דרוג הרשויות המקומיות של דיגילוקאלי במקום הראשון בקטגורית מובילות בדיגיטל, יחד עם תל אביב.
   
 3.  מגרשים בסביון מיקום, אוכלוסייה ומה שביניהם: המיקום של סביון גני יהודה בלב בקעת אונו מהווה אחד המיקומים הטובים ביותר בארץ. בנוסף האוכלוסייה בסביון דורגה באשכול הגבוה ביותר של הלמ"ס(10) מבחינת המדד החברתי כלכלי וכן ניתן להעיד שהאוכלוסייה בסביון ברמה גבוהה מאד וכן תושבי סביון תורמים מזמנם ומרצם לפיתוח החינוך בישוב במסגרת בלתי פורמלית, ההשתתפות גדולה מאד במסגרת אירועים קהילתיים וכן האוכלוסיה בסביון תורמת ומתנדבת גם לשמירת הבטיחות והביטחון בישוב וגם אך לא רק במסגרת ארועי התרמה שנוהלו לדוגמא על ידי שבט צופי סביון, שבט הצופים שבט כנען.

   
אלו רק שלוש סיבות טובות מדוע כדאי לקנות מגרשים בסביון או בתים למכירה בסביון, אך יש עוד הרבה סיבות טובות.
אז,
אם תרצו לקנות אחוזה אשר בנויה על מגרש גדול מוקף צמחיה, או קוטג' למכירה עם אפשרות לבניה נוספת והרחבה או מגרשים או נחלות עם פוטנציאל גדול, או וילה עם עיצוב אסייתי, או קוטג' למכירה בסגנון טוסקני או אחוזה עם מגרש טניס או וילת פאר עם בריכה, או נחלה עם פרדס תפוזים או לדעת עוד פרטים על בניה איכותית של בתים למכירה בסביון או האם קיימת וילת בוטיק בסגנון רנסנס בישוב סביון גני יהודה או לדעת על פעילויות תרבותיות של ותיקי סביון או על פעילותה הטובה של מועצה מקומית סביון או על פעילות ההתנדבות והערכים הטובים שנחשפים אליהם ילדים ונוער בסביון וזאת במסגרת שייכות לשבט הצופים שבט כנען.

רוצים לדעת עוד?
התקשרו עוד היום.
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- 
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ומגרשים לבניה
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=931
 
 
 
 
 
 
אפיק פרסום בניית אתרים