איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מגורי יוקרה, מה עדיף? אחוזה למכירה בסביון גני יהודה אשר בנויה ברמה גבוהה מאד או מגרשים למכירה בסביון לבניית אחוזה כאמור מתוך כלל מגרשים ונחלות בסביון?  

 
קוטג' למכירה בסביון, נחלה למכירה או אחוזה למכירה בסביון גני יהודה אשר בנויה ברמה הכי גבוהה שיש?  או מצד שני מגרשים למכירה בסביון לבניית אחוזה מדהימה וזו לאחר בדיקה וחיפוש אינטנסיבי בכלל האפשרויות הקיימות של מגרשים ונחלות בסביון.

מגרשים בסביון או מגרשים למכירה בסביון?

אם תרצו לקנות מגרשים יש לקחת בחשבון לא מעט גורמים, שיקולים כלכליים ורגולציה, שכן לבנות בתים על מגרשים בסביון בפרט ועל מגרשים בארץ בכלל כרוך בקבלת אישורים, היתרים שונים, תשלומים בגין היטלים ומיסוי ועוד.

אך אם תבחרו לבדוק בפועל רכישה מתוך כלל בתים למכירה בסביון שהינם בתי יוקרה בנויים או תבחנו מפרט טכני משובח של אחוזה למכירה אשר כולל שלט אשר כולל שלל פונקציות לניהול מערכות של חשמל חכם בבית, בניה מן היסודות ומשלב התכנון לפי תקנים ועקרונות של בניה אקולוגית לצורך חיסכון אנרגתי, UNIK DESIGN   , רצפות עץ מהודרות ושימוש בדק יוקרתי, אלגנטיות חסרת פשרות, חדרי אירוח יוקרתיים, חדר קולנוע עם כסאות אשר מאפשרים מקסימום נוחות, חדר ברידג', מתחם סקווש, מגרש טניס וכדורסל ועוד.

היתרון של רכישה של אחוזה למכירה בסביון או קוטג' למכירה בסביון או וילה בסביון עם בריכה או בתים יפים או בתים מעוצבים בשטח נחלה הינו ברור וחד משמעי וזאת בשל העובדה שקונים בית במטרה "להיכנס ולגור" או לחילופין להשקיע בשיפוץ בהיקף זה או אחר, זאת רחוק  "אלפי שנות אור" מהחלופה של רכישה של מגרשים בסביון, על אף בחירה האפשרות לבחירה ייחודית של מגרשים מכלל מגרשים למכירה בסביון.

היתרון של רכישת מגרשים בסביון גם מובהק, שכן ניתן לתכנן ולענות על צורך מדויק של רוכשי אותם מגרשים והתאמה פונקציונלית ובניה בהתאם להגדרות, קווים מנחים ותכנון של אותם בעלים.
חלומות וחזון עשויים להיות מסוימים באמצעות בניה של בתי יוקרה על מגרשים בסביון.

אז מה העדיפות, מגרשים או בתים למכירה בסביון?
התשובה היא אינדיבידואלית לפי צורך.

רוצים לדעת עוד על משקל קריטריונים בבחירה בין אחוזה למכירה בסביון או קוטג' למכירה או וילה לבין מגרש או מגרשים בסביון ובניה?
התקשרו עכשיו.
 
 
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=982


 
אפיק פרסום בניית אתרים