איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מה הקשר בין שמירה על בריאות וכושר גופני לבין אחוזה בסביון או מגרשים בסביון, בתים מפוארים בסביון ולבין ילדים ונוער בסביון? ומדוע עובדה ידועה היא כי מגורי יוקרה בסביון גני יהודה ופעילות תרבותית מושקעת על ידי מועצה מקומית מובילים לאיכות החיים הטובה ביותר?  

 
אחוזה בסביון בפרט או מגרשים בסביון או בתים מפוארים בסביון למכירה בכלל מהווים חלופות לקניה של נדל"ן בסביון גני יהודה.

עובדה חד משמעית היא כי בתים למכירה בסביון, נחלות וכן מגרשים מהווים התמורה הטובה ביותר לרכישה וזאת מתוך כלל יישובי היוקרה במדינת ישראל וזאת מסיבות רבות שאחת מהן היא איכות חיים גבוהה מאד עבור תושבי סביון ועבור ילדים ונוער בסביון גני יהודה אשר נובעת גם אך לא רק מהפקת פעילויות ספורטיביות ושמירה על בריאות וכושר גופני.

החל מחודש יולי אלפיים ותשע עשרה יופעל מרכז ספורט עבור צעירים בסביון גני יהודה.

בחופש הגדול של שנת אלפיים ותשע עשרה ילדים ונוער בסביון גני יהודה מכיתות ד' ועד לכיתות יב' לפעילויות ספורטיביות שיערכו בחדר הכושר בסביון גני יהודה שיועברו על ידי מאמן כושר בעל ההסמכה הנדרשת.
אתם מבינים? אם תבחרו או שמא כבר רכשתם מגרשים בסביון לצורך בניה של בתים יפים אשר מביאים לידי ביטוי את מיטב עקרונות העיצוב והאדריכלות או שתרכשו בתים מפוארים בסביון או תבחנו אפשרות רכישה של אחוזה למכירה בסביון, קוטג' למכירה בסביון או נחלה למכירה או לחילופין תבחנו אפשרות של שכירות של בתים להשכרה בסביון או אם רכשתם זכויות חכירה במסגרת מכרז מגרשים סביון ועל התא המשפחתי שלכם נמנים ילדים ונוער בסביון גני יהודה, תשמחו לשמוע כי בישוב סביון גני יהודה פעיל שבט צופים מעולה בשם שבט כנען ומתקיימות שלל פעילויות תרבות וספורט הן מגופים פרטיים והן על ידי מועצה מקומית סביון.
ניתן להוסיף בעניין זה כי קיים בסביון גם קאנטרי וכן קיימים שבילי הליכה מוצלים עבור אלו שעורכים הליכה ספורטיבית או ריצה ועבור רוכבי אופניים קיים שביל אופניים בפארק הציפורים בסביון.

רוצים לדעת עוד על בתים מפוארים בסביון מפרספקטיבה עיצובית ואדריכלית?
מדוע כדאי לברר מידע נוסף על אחוזה למכירה בסביון או על קוטג' למכירה בסביון?
מה שטחה של וילה בסביון עם בריכה שמוצעת למכירה?
כמה עולה נחלה בסביון גני יהודה?
או לקבל תמונות של וילות בסביון, קוטג'ים, נחלות, אחוזות וכן של בתים למכירה בסביון או לדעת איזה מגרשים בסביון לבניית מספר יחידות דיור מוצעים למכירה?
או מה דמי שכירות ממוצעים עבור בתים להשכרה בסביון?
או היכן עובר קו הגבול בין שטח סביון הוותיקה לבין סביון הרחבה ומדוע אוחדו סביון וגני יהודה?

התקשרו עוד היום
 
 
 
 
יגאל רודה- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
https://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=1032
 

אפיק פרסום בניית אתרים