איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מגרש למכירה בסביון לבניה של אחוזה עשוי להוות בחירה נהדרת מתוך כלל מגרשים בסביון אשר מוצעים למכירה, שכן רכישה כאמור יכולה להוביל לבניה של בית יוקרה ארכיטקטוני אשר יהווה חלק מהנוף של בתים בסביון שנחשבים בתים מפוארים בסביון מבחינה אדריכלית ועיצובית בפרט   

 
 
מגרשים בסביון אשר מוצעים למכירה עשויים להוות מספר חלופות אשר בסופן יבחר מגרש למכירה בסביון ולדוגמא לבניה של אחוזה מתוך כלל היצע מגרשים בישוב. לאחר הרכישה ניתן לבנות בית יוקרה ארכיטקטוני אשר יהווה חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מהנוף של בתים בסביון אשר בפועל מהווים בתים מפוארים בסביון בפרט ובמדינה בכלל ויש האומרים שניתן למצוא את הבתים המפוארים ביותר בעולם בסביון גני יהודה.

מגרשים בסביון טומנים בחובם פוטנציאל אינסופי למימוש וחשיבה אדריכלית, עיצובית נכונה אשר תיישם מודלים מודרניים וקלאסיים מתחומי העיצוב והאדריכלות עשויים להוות הגשמת חלום עבור רבים.
אדריכלי צמרת לרוב מתכננים בתי יוקרה בסביון ולזו נדרשת מומחיות מיוחדת.

איזה בתים מיוחדים ומפוארים בסביון קיימים?

אחוזה למכירה בסביון בנויה על מגרש גדול מאד ששטחו 20 דונם.
וילה מודרנית עם בריכה בנויה על מגרש שהשטח שלו 500 מ"ר.
קוטג' על מגרש בודד מעוצב עם בריכת שחיה,
נחלה עם היתר בניה לחוה של סוסים.

קוטג' במיקום שקט, וילה מטופחת, אחוזה יוקרתית, נחלה עם נוף פסטורלי מדהים ניתן גם למצוא במסגרת בתים צמודי קרקע בסביון גני יהודה.

בתים מפוארים בסביון אשר ניתן להשתמש בהם כמקור להשראה לפני בניה על מגרשים בסביון כוללים מפרטים טכניים מעולים אשר הושקעה בהם חשיבה רבה, בניה ירוקה, LUXURY  , לוקסוס מלא, וישנם בתים למכירה בסביון שנחשבים EXCLUSIVE ועוד.

אז אם תרצו לבחון אפשרות של הגשמת החלום ולברר פרטים נוספים על מגרשים בסביון גני יהודה ולבנות וילה בסגנון פרובנס, קוטג' בסגנון עיצובי יוקרתי קלאסי,  אחוזה בסגנון אדריכלי עיצובי טוסקני עם בריכת שחיה עד חצי אולימפית ברמה הגבוהה ביותר או לרכוש נחלה בסביון במיקום נפלא או לבחון בתים להשכרה בסביון עם מפרט 5 כוכבים לטווח ארוך או לדעת מה הבדלי מחירים בין בתים למכירה בסביון החדשה לבין בתים למכירה בסביון הוותיקה.

התקשרו עוד היום
 
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
https://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=1035


 
אפיק פרסום בניית אתרים