איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

בתים מפוארים בסביון PRIME-LOCATION  

ידוע כי בתים מפוארים בסביון, מגרשים בסביון מאד מבוקשים עבור אלו שרוצים לקנות בתי יוקרה, אך עת החלטה על רכישת בתים למכירה בסביון, עבור אלו בעלי המשפחות אשר נמנים על התא המשפחתי שלהם ילדים ונוער קיימת חשיבות גדולה למיקום בית היוקרה שאותו רוצים לקנות ביחס למיקום מוסדות הציבור כמו בתי ספר וגני ילדים.

אלו בעלי המשפחות שרוצים לקנות מגרשים ולבנות לדוגמא אחוזה או וילה עם בריכה או לבדוק בתים למכירה בסביון על סוגיהם השונים ויש להם ילדים בגילאי ילדים ונוער, לרוב במסגרת תהליך בירור הצרכים נשאלת השאלה האם בית הספר בסביון וגם גני הילדים בסביון נמצאים במרחק הליכה מאותו בית יוקרה למכירה או להשכרה?
בתים מפוארים בסביון ניתן לבנות על מגרשים, ניתן לתכנן אדריכלית אחוזה מפוארת, וילה בסגנון פרובנס, לעצב קוטג' בסגנון טוסקני ואף לעיתים לבנות יחידת דיור נוספת בנחלה ולהפוך אותה לנכס מניב, אך אי אפשר לנתק הליך רכישה של בית יוקרה מהסביבה.

מגרשים בסביון ואף בתים למכירה בסביון מפוארים ככל שיהיו מאד אטראקטיבים, גם אך לא רק בשל מיקומו של הישוב במרחב הארצי ועצם היות ישוב יוקרה זה מצוי בפריים לוקיישן במרכז הארץ.
ניתן להוסיף בראיה מקומית שסביון גני יהודה הינו ישוב אשר ניתן לחצות את כל כולו מקצה לקצה בהליכה עם נוף של בתים מפוארים בסביון ובפרט אחוזה מפוארת מבין אחוזות מפוארת, וילה מבין וילות מעוצבות וקוטג' מפואר מבין קוטג'ים מפוארים, להנות משטחים ירוקים, שבילים מוצלים להליכה, עצים וותיקים ושטחי ציבור פתוחים.
בתי ספר, גני ילדים, בית התרבות בסביון ומוסדות ציבור מוניציפלים קיימים במרחק הליכה.
יש עוד שלל סיבות טובות מדוע כדאי לקנות בתים מפוארים בסביון או מגרשים ומדוע בתים למכירה בסביון והישוב כולו מהווה מעין "אבן שואבת" למשפחות שרוצות לגור בישוב יוקרה.
קהילתיות, אוכלוסיה טובה מאד, קרבה לבתי ספר וגני ילדים, בתים מפוארים יוקרתיים, קווי תחבורה ציבורית וקרבה לצירי תחבורה ראשיים תוך כדי שמירה על צביון הישוב ככפרי, בתי יוקרה פרטיים ולא מגדלי יוקרה, גינות מתוחזקות, פארקים, שטחי ציבור ירוקים, מועצה מקומית פעילה, ביטחון, תחזוקה, נותני שירות, פעילויות קהילתיות, חינוך ברמה גבוהה ועוד.

בחינה קפדנית של פרמטרים וקריטריונים אלו ביחד או לחוד מובילים לעובדה כי סביון גני יהודה הינו המקום הכי מבוקש למגורי יוקרה בישראל.
אז, אם תרצו לדעת היכן ניתן למצוא אחוזה בסביון למכירה שממוקמת קרוב לבית הספר או האם קיימת וילה עם בריכה במרחק הליכה מגני הילדים?
או קיימים בתים להשכרה בסביון שניתן להתגורר בהם בזמן בניה של בית יוקרה על מגרש או בזמן בניה של בתי יוקרה על מגרשים בסביון.
או האם קיימת וילה מטופחת? קוטג' למכירה או נחלה שעליה בנוי בית יוקרה מעוצב?
או מה ההבדל במחיר בין מגרשים לסביון לבין בתים למכירה בסביון?
או אם נצא מנקודת הנחה שעובדה ידועה היא שבפועל בתים מפוארים בסביון מאד מבוקשים, אז מה ההבדל בין עיצוב ואדריכלות של אחוזה או וילה והאם יש קשר לגודל אותו מגרש שעליהם נבנו?

התקשרו עוד היום ליגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון 052-2326175
לגלריית נכסים נוספים היכנסו ליגאל רודה אל הנכס סביון:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91

אפיק פרסום בניית אתרים