איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

5 סיבות למה כדאי לעסוק בתיווך נדל"ן   

5 סיבות למה כדאי לעסוק בתיווך נדל"ן

ענף תיווך הנדל"ן אליו נמשכים אנשים רבים, שונים ומגוונים מכל קצוות האוכלוסייה, ולא בכדי. בין אם מדובר בחיילים, סטודנטים, משני קריירה, פורשים, גמלאים או בעלי מקצועות חופשיים.
אין גיל לתחילת עבודה בתיווך נדל"ן ואין צורך בניסיון קודם. ישנם הרבה יתרונות להשתלבות במשרד תיווך מוכר ובעל מוניטין כמו "אל הנכס",
 אז מדוע עולם תיווך הנדל"ן מושך אליו אנשים רבים?
  • העבודה בתיווך נדל"ן מעניינת ומרתקת שכן היא כוללת מגוון תחומי עיסוק כמו פרסום, שיווק, עבודה עם אנשים, ניהול משא ומתן, גישור, הבנה בתחומים שונים כמו מיסוי, משכנתאות וכדומה. העבודה יוצרת אינטראקציות רבות עם אנשים המרחיבות את המעגלים העסקיים וחושפת לאנשים חדשים, כך שבעצם אף פעם לא משעמם.
 
  • לוח זמנים גמיש. אתם אחראים על לוח הזמנים שלכם; אתם קובעים לעצמכם מתי ואיפה תתחילו את היום וכך גם תחליטו מתי תסיימו אותו. אתם מנהלים לעצמכם את הפגישות, הכנסות, סגירות והצלחות. תוכלו לקבל את כל ארגז הכלים מ"אל הנכס", לדוגמה, רשת סוכנויות תיווך ישראלית מוכרת. 
 
  • מוניטין. השתלבות ברשת מוכרת פותחת דלתות ואפיקים לשיתופי פעולה והזדמנויות עסקיות בתחום. רשת סוכנויות תיווך "אל-הנכס", לדוגמה, מעודדת שיתוף ידע בין הזכיינים, שיתופי פעולה, סדנאות שוטפות שיהוו מקור למידה ופיתוח הידע באופן רציף. גוף אחד הוא הרבה יותר יעיל, חכם וחזק.
 
  • סדנאות והכשרות שוטפות. ברשת סוכנויות תיווך "אל-הנכס" מועברות הרצאות בתדירות גבוהה מאוד בתחום תיווך הנדל"ן מטובי המרצים בנושאים רבים ושונים; משא ומתן, שפת גוף, שיפור יכולות למידה, שיווק דיגיטאלי וכדומה. חשוב ללמוד את קורס ההכנה למבחן המתווכים ואת עבודת המתווך במקום מקצועי שמועבר על-ידי מרצים מקצועיים ומנוסים. המרכז להכשרה מקצועית מבית "אל-הנכס" שם לעצמו מטרה להפוך את התלמידים שלו למומחים בענף תיווך הנדל"ן ולפעול להביאם לרמה הגבוהה ביותר שרק אפשר בתחום זה.
תיווך נדל"ן הוא מקצוע מצוין שמאפשר לחולמים להגשים חלומות!
 
 
 
 
המאמר כתוב בלשון זכר, אך מתייחס לשני המינים כאחד. 
אפיק פרסום בניית אתרים