איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

ספריית נווה מונוסון, ספרים ואנשים, עצם קיימות וניהול ספרייה נווה מונוסון מובילה לשיפור באיכות חיי תושבי נווה מונוסון, הקשר הישיר בין בתים למכירה ביהוד מונוסון, מגרשים, וילות, קוטג'ים, דירות, או בתים ודירות להשכרה למיצוב גבוה באיכות החיים בזכות ספריית נוו  

ספריית נווה מונוסון מהווה אבן יסוד של פיתוח התרבות בנווה מונוסון ובשילוב ולצד פעילויות תרבותיות נוספות ומוסדות חינוך ותרבות מעולים, אוכלוסייה טובה ברמה גבוהה ועוד איכות החיים של תושבי נווה מונוסון עולה מאד. כך שאלו שקנו בתים למכירה בנווה מונוסון או מגרשים לבניה או דירות או בתים פרטיים מסוג וילות או קוטג'ים או עבור אלו ששכרו בתים או דירות בהתאמה כאמור, אלו מאד נהנים מאיכות חיים גבוהה וטובה.
 
לעיתים רואים פרסומים של בתים למכירה בנווה מונוסון ביהוד, וילות למכירה, קוטג'ים למכירה, דירות למכירה, מגרשים לבניה ובהתאמה גם להשכרה.
בתים ודירות בנווה מונוסון הן בחירה FIRST CLASS  עבור רבים ולא רק בשל הקרבה לתל אביב, צירי תחבורה וכבישים ראשיים וקרבה למקומות עבודה, אלא בשל הצביון המיוחד של השכונה, שמעבר לצביון כפרי ומגורים בשכונה פסטורלית, קיימת קהילה נהדרת ומוסדות חינוך ותרבות מובילים.
אחד מהמוסדות לצד בית התרבות, קאנטרי פעיל לרווחת התושבים ומועדון הנוער משלוק הינו ספריית נווה מונוסון.
ספריה בנווה מונוסון הינו אחד המקומות התרבותיים החשובים בנווה מונוסון.
הספרים שנמצאים בספריה מתאימים לכל שכבות הגיל, ספרים לילדים ונוער, ספרים למבוגרים, ספרים לוותיקים ועוד.
בעמוד הפייסבוק של ספריית נווה מונוסון מעדכנים גם על ספרים חדשים שנרכשו וגם על המלצות על ספרים ברוח אירועים וימים מיוחדים.
 
לכן, מסיבות אלה וסיבות רבות אחרות בתים למכירה בנווה מונוסון מאד מתאימים למגורים עבור צעירים, משפחות וותיקים וכדומה.
ואם תרצו לבחון אפשרות רכישה של וילות למכירה מעוצבות ומפוארות, קוטג'ים למכירה על מגרשים עורפיים, או מגרשים או דירות למכירה או בתים להשכרה או דירות להשכרה,
התקשרו עוד היום
אל הנכס
03-5343959
https://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=5

 
אפיק פרסום בניית אתרים