איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

דירות למכירה או בתים למכירה ברמת אפעל, כי לפעמים חלומות מתגשמים, וילות או קוטג'ים? מגרשים לבניה או פנטהאוז super luxury ?בית עם קליניקה או עם יחידה נפרדת למתבגר?  

 
זה לא סוד שרבים רוצים לקנות בתים למכירה ברמת אפעל או דירות למכירה, אך לא רק, רמת אפעל אשר משוייכת לעיר רמת גן הינה שכונה שרבים רוצים לגור בה.
כמובן שניתן להתעניין ולמצוא בתים פרטיים למכירה ברמת גן וגם מגרשים, לצד וילות או קוטג'ים, אך בתים למכירה ברמת אפעל מהווים הבחירה הראשונה בסדר העדיפויות על ידי רבים.
לא מעט רופאים ואנשים שכירים או בעלי מקצועות חופשיים מתעניינים גם בהיצע בתים להשכרה ברמת אפעל וחתך מסוים מהאנשים מתעניין גם לקנות מגרשים לבניה עצמית, כיום אנשים מתעניינים גם ספציפית בתחום הפרוייקטים, פרוייקט ברמת אפעל, הפך להיות גם מאד מעניין ומה עם מחיר למשתכן? זאת צריך להתעדכן באתר הממשלתי.

רבים שמתעניינים לקנות בית פרטי  מכלל בתים למכירה בשכונה זו אשר משוייכת לעיר רמת גן, בשל קרבתה לגבעתיים, תל אביב וכן צמודה לבקעת אונו, לא רק בשל מיקומה הגאוגרפי המצויין על המפה בישראל, אלא גם מבחינת מה שיש "לשכונה להציע".

אז מה הופך את רמת אפעל ואת בתים למכירה, מגרשים, וילות, קוטג'ים וגם דירות ל- FIRST CLASS
ברמת הביקושים, או מדוע הרבה רופאים(אבל לא רק) מתעניינים לגור  ברמת אפעל?

שאלה טובה ולה הרבה תשובות, התשובה הראשונה היא הלוקיישן המצויין של השכונה וסמיכותה לתל השומר והנגישות התחבורתית הטובה שמציעה, שנית מוסדות ציבור וחינוך שקיימים בתוך השכונה, בנוסף קיומו של מרכז מסחרי, בית קפה וקיומן של הרבה פעילויות קהילתיות.
ילדים ונוער גם יוכלו להצטרף לשבט הצופים ובימי הקיץ להנות מהבריכה שקיימת בשכונה.
אז, אם תרצו לשמוע עוד הרבה פרטים על רמת אפעל כישוב, על בתים למכירה ולהשכרה, איזה וילות מפוארות מוצעות למכירה בשכונה, האם יש קוטג'ים עם נוף פסטורלי?  מגרשים עם זכויות בניה, פנטהאוז יוקרתי למכירה או דופלקס, היכן ממוקם בית הקפה, היכן ניתן לצפות במפה של השכונה, אלו כנסים מועברים ברחוב היסמים 1, כיצד קיומו של דיור מוגן אפעל משפיע על התושבים, אלו פעילויות קהילתית מתקיימות ואיך באה לידי ביטוי ההפרדה בין רמת גן לרמת אפעל, התקשרו אלינו.
 
אל הנכס
תיווך רמת אפעל
03-5343959
https://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=5
אפיק פרסום בניית אתרים