איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

כיצד הגדלת היצע של בתים מכירה ברמת אפעל,מגרשים ואף דירות חדשות שמשווקות על ידי יזמים וקבלנים בפרוייקטים למגורים ברמת אפעל משתלבים עם התכנית האסטרטגית של המדינה בנושא דיור?  

 
כיצד בא לידי ביטוי היצע מול ביקוש של בתים למכירה ברמת אפעל מסוג קוטג'ים, וילות, דירות ואף מגרשים? מה היצע של בתים, מגרשים וכן דירות חדשות למכירה ברמת אפעל, לבין ביקושים לקניה של קונים בישראל בכלל וכן של רמת גן ובקעת אונו בפרט.

חשוב להבין שממשלת ישראל בנתה תכנית אסטרטגית בנושא דיור, שמטבע הדברים משפיעה באופן ישיר על בתים למכירה ברמת אפעל בין אם המדובר על קוטג'ים למכירה, וילות למכירה או מגרשים לבניה רוויה או דירות חדשות או דירות וותיקות.

התכנית האסטרטגית לפי פרסומים אשר עוסקת בדיור בין השנים אלפיים ושבע עשרה לבין אלפיים וארבעים כללה מידע שנדרשות חמישים ושתים אלף יחידות דיור לשנה וזאת עד לשנת אלפיים עשרים וכשישים אלף יחידות דיור לשנה משנת אלפיים עשרים עד לשנת אלפיים ארבעים.

אומנם זה נתון כללי, אך ניתן להקיש מכך שגם בתים למכירה ברמת אפעל כחלק מכלל בתים פרטיים ברמת גן, וילות למכירה בגדלים שונים, קוטג'ים לפני או אחרי שיפוץ, בוודאי מגרשים לבניה רוויה או לבניה של בתים פרטיים, דירות חדשות וגם וותיקות, כל אלו ביחד ולחוד קיימים בשכונה מאד מבוקשת ברמת גן.
רוצים לדעת עוד נתונים על בתים למכירה ברמת אפעל?
אלו עיצובים אדריכליים קיימים עבור וילות למכירה ברמת אפעל?
כמה קוטג'ים למכירה מוצעים היום למכירה ברמת גן?
האם יש מגרשים לבניה רוויה או לבניה פרטית ברמת גן?

מה השטח הבנוי של פנטהאוז שמוצע היום למכירה או מה היצע של דירות חדשות למכירה ברמת אפעל, רמת גן?

התקשרו עכשיו,
אל הנכס
03-5343959
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=1123
אפיק פרסום בניית אתרים