איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

דירה למכירה מושקעת בפרדס רייספלד או דירות למכירה בפרדס רייספלד קרית אונו, וילות למכירה, קוטג'ים למכירה, בתים דו משפחתיים, בתים פרטיים עם קליניקות, מגרשים ועוד שלל היצע דירות, בתים ומגרשים.  


אפשרויות רכישה של דירה למכירה מושקעת בפרדס רייספלד או דירות למכירה בפרדס רייספלד עם חדרי אוכל מרווחים בקרית אונו, וילות למכירה עם מטבחים משודרגים, קוטג'ים למכירה עם רצפות עץ מהודרות, בתים דו משפחתיים עם קמין, בתים פרטיים עם קליניקות, מגרשים עם שטח שניתן לתכנן גינה מרשימה ועוד שלל היצע דירות, בתים ומגרשים ניתן למצוא בפרדס רייספלד קרית אונו.

אם תתעניינו בשכונות טובות מאד למגורים בקרית אונו או לקנות דירות יוקרה, בתי יוקרה, בתים פרטיים כפריים צמודי קרקע, וילות, קוטג'ים או פנטהאוזים וכדומה, ככל הנראה תגיעו למסקנה שיש הרבה שכונות טובות למגורים בקרית אונו וגם דירות חדשות בקרית אונו שמשווקות על ידי קבלנים, אך דירות למכירה בפרדס רייספלד מהוות בחירה טובה מאד ומדוע?

בשל הקרבה לפארק רייספלד, קרבה לשטחי ספריה קרית אונו, בית הספר עלומים, מבנה תפוח פיס, אולם עלומים החדש ועוד הרבה סיבות.

רוצים לדעת איזו דירה למכירה בפרדס רייספלד קיימת במרחק משירותים קהילתיים. האם יש פנטהאוז למכירה בפרדס רייספלד עם תכנון פונקציונלי, וילות עם קומות כניסה מוארות ומרווחות, קוטג'ים למכירה עם מספר מפלסים, בית למכירה עם קליניקה בסגנון וילה יפה ושמורה, קוטג' למכירה ברחוב שקט ומבוקש, בתים דו משפחתיים ועוד?

התקשרו היום,
אל הנכס,
משרד תיווך נדל"ן, פרדס רייספלד קרית אונו, מתווכים
03-5343959
https://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=5
אפיק פרסום בניית אתרים