איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

דירה למכירה בפרדס רייספלד קרית אונו, נקודות חשובות, שגם צריך לקחת בחשבון לפני קניה. מגרש, וילה, קוטג', בית פרטי, דו משפחתי, פנטהאוז, דופלקס והיצע נכסים שכוללים בתים פרטים או דירות או מגרשים לבניה רוויה או לבניה פרטית.  

 
אם אתם רוצים לגור בפרדס רייספלד או בשכונות טובות אחרות בקרית אונו, או לקנות בפרט דירה למכירה בפרדס רייספלד קרית אונו, יש כמה נקודות חשובות, שיש לקחת בחשבון לפני קניה.מה ניתן לקנות מבחינת נדל"ן? מגרש מכלל מגוון מגרשים, וילה מכלל היצע וילות, קוטג' מתוך מגוון קוטג'ים, בית פרטי ויש מגוון של בתים פרטים,כמו  דו משפחתי,או דירות גג, דירת גן או בפרט פנטהאוז יוקרה או וותיק, דופלקס גדול והיצע נכסים שכוללים בתים פרטים או דירות או מגרשים לבניה רוויה או לבניה פרטית.

יש לבדוק האם מתכננים להוסיף יחידות דיור במרקם הקיים בשכונה, לדג' אם מתעניינים בשכונת פרדס רייספלד או שכונת פסגת אונו, או שכונות עבר הירדן או אונו הירוקה, יש לבדוק לגופו של עניין, יש לבדוק האם יש  אזורים שאינם מפותחים כלל בשכונה ומה יבנו שם, מה כתוב בתב"ע(תכנית בנין עיר או בהיתר). ומה עם התשתיות? תשתיות ביוב האם קיימים שבילים להולכי רגל? שטחים ירוקים, מה מצב הכבישים,מה מצב תשתיות חשמל? והאם יש מוסדות ציבור בשכונה. ואם האזור יתפתח בעתיד ויבנו שכונה חדשה, יש להבין שעבור כל התשתיות נדרש מימון שאינו מכוסה באופן מלא על ידי הארנונה של העיריה וזאת קורה לרוב, ועל כן יתכן שעירית קרית אונו תדרוש מהיזם השתתפות בעלות המימון.

בהערת אגב נציין שיתכן שיזמים או קבלנים שירצו לבנות שכונות חדשות ישלמו היטלי פיתוח על בניה חדשה ובפרט זה יהיה מס שיממן תשתיות חיוניות כמו תחבורה, בניינים לשירות ציבורי ולא עיריית קרית אונו.
בנוסף יש לבדוק מה גובה ארנונה בקרית אונו בשכונה הנבחרת.

יש דברים רבים נוספים שחייבים לבדוק.

ואם תרצו לקנות דירה למכירה בפרדס רייספלד או פנטהאוז למכירה בפרדס רייספלד שיאפשר חוויית יוקרה למגורים וזאת ללא פשרות, או לקנות וילה למכירה או קוטג' או בית דו משפחתי או לבנות על מגרש.
התקשרו היום

אל הנכס, משרד תיווך פרדס רייספלד, קרית אונו
03-5343959
https://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=1068
 
 
 
אפיק פרסום בניית אתרים