איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

בדיקת מיקרו לפני קניה של וילות למכירה ברמת אפעל, מגרשים, קוטג'ים או דירות חדשות למכירה ברמת אפעל, רמת גן. מה צריך לבדוק לפני קניה של מגרשים או בתים פרטיים או קליניקות ברמת אפעל?  

איזה סוג של בדיקת מיקרו כדאי לבצע לפני קניה של וילות למכירה ברמת אפעל או וילה בודדת, מגרשים או מגרש לבניה פרטית, קוטג'ים או קוטג' עם אופציה לבניית תוספת דיור, קליניקה, או דירות חדשות למכירה ברמת אפעל, רמת גן, בין אם מסוג מחיר למשתכן ובין אם ישירות מקבלנים. מה צריך לבדוק לפני קניה של מגרשים או בתים פרטיים או קליניקות ברמת אפעל?

ידוע שהממשלה קבעה יעדים כמותיים שניתן למדוד אותם עבור מספר אישורים של תכניות לבניה למגורים עבור גופים מטעמה כמו משרד הבינוי והשיכון, רמ"י(רשות מקרקעי ישראל) וחברה שנקראת דירה להשכיר.
ומה הקשר להסכמי גג?

קבינט הדיור הלאומי אישר תכנית להסכמי גג שמטרתם היא שהעיריות או המועצות יאשרו בהקדם ובמהרה אישורי בניה והכוונה להיתרי בניה בקצב מהיר והממשלה בתמורה תקנה סיוע להקמה של מוסדות ציבוריים, מוסדות לחינוך, הקמת תשתיות ועוד בהתאם לקצב התקדמות התכניות.

יש לבדוק האם מתנהלים מגעים לחתימה של הסכמי גג עם עירית רמת גן והאם יש קשר לשכונת רמת אפעל.
יש לבדוק היצע של מגרשים ברמת אפעל, כמה דירות חדשות למכירה משווקות ברמת אפעל, רמת גן, כמה עולים בתים למכירה ברמת אפעל, קוטג'ים למכירה, וילות למכירה ועוד?
ובכמה נמכרו אותם בתים, אותם דירות ואותם מגרשים.

רוצים לדעת עוד על מכירה של בתים או דירות או מגרשים ברמת אפעל?
האם יש קליניקה למכירה או קליניקות למכירה ברמת אפעל?
התקשרו היום,

אל הנכס, משרד תיווך רמת אפעל, מתווכים ברמת אפעל.
03-5343959
למאגר הגדול של דירות, בתים ומגרשים ברמת אפעל, רמת גן
https://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=5
 
 
אפיק פרסום בניית אתרים