איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

בתים למכירה ברמת אפעל רמת גן, דו משפחתיים, וילות למכירה, קוטג'ים למכירה, דירות חדשות בפרויקט, דירות יד 2, מגרשים לבניה עצמית. סוגי בתים, דירות מגרשים, קרקעות ברמת אפעל רמת גן. ומה עם נדל"ן מסחרי.  

מה האפשרויות של קניה של בתים או מגרשים או דירות ברמת אפעל, רמת גן?
בשכונת רמת אפעל ברמת גן יש תמהיל של בתים למכירה ברמת אפעל רמת גן, דו משפחתיים, וילות למכירה, קוטג'ים למכירה, דירות חדשות בפרויקט, דירות יד 2, מגרשים לבניה עצמית ועוד וגם נדל"ן מסחרי.


כמובן שתמיד יש לספק מידע מקיף לגבי הנכס ולשאול את השאלות הנכונות אשר יסללו את הדרך לעסקה בטוחה, וכמובן שיש לערוך בדיקות, הנדסיות, כלכליות ומשפטיות שיש לבצע באמצעות אנשי המקצוע המתאימים. ותמיד ניתן להתרשם ממגמות מחירים בשכונה. יש גרפים כאלה באתר מדלן. וגם באתר יד 2 בסקטור דירות למכירה יד 2.
 
איזה סוגי נכסים קיימים בנדל"ן?
בניינים למכירה
דירות למכירה, דירות גג, דירות גן, דופלקסים, פנטהאוזים, בתים פרטיים, נחלות, וילות למכירה, קוטג'ים למכירה,אחוזות, דירות חדשות מפרוייקט או מפרוייקטים. מגרשים לבנייה פרטית, מגרשים לבניה מסחרית, חנויות, משרדים, בתי מלון, תחנות דלק,קרקעות חקלאיות,מבני תעשיה, מרלו"גים, קניונים, תחנות דלק ועוד.
 
ואם תרצו לדעת עם יש קוטג'ים למכירה עם יחידות נפרדות לאופר ברמת אפעל או וילות למכירה ברמת אפעל, רמת גן עם קליניקה וגם עם יחידה נפרדת לאורחים, או אם יש בתים דו משפחתיים עם בריכה.
או בית פרטי למכירה ברמת אפעל רמת גן במיקום מעולה.
או כמה דירות חדשות נמכרו בפרויקטים חדשים, או האם יש פנטהאוז למכירה ברמת אפעל בפרוייקט? או דופלקס?
התקשרו היום
אל הנכס, משרד תיווך רמת אפעל, רמת גן
03-5343959
https://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=5
 
אפיק פרסום בניית אתרים