איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

גבעת שמואל- מודל להצטיינות חינוכית  

גבעת שמואל- שבירת שיא באיכות החינוך הארצי

לאחרונה פורסם ע"י משרד החינוך מדד המדרג כל ישוב בנוגע להישגים החינוכיים בו, כגון: אחוז הזכאות לבגרות ו אחוז בוגרי 5 יח"ל מתמטיקה ואנגלית.
מהנתונים ניתן לראות בבירור שגבעת שמואל מככבת במקומות הראשונים באותו מדד כאשר אחוז הזכאים לבגרות בישוב עומד על כ-96.5% ואחוז הזכאים ל-5 יח"ל במתמטיקה עומד על 41.9%. אחוז הזכאים ל-5 יח"ל במתמטיקה הוא הגבוה ביותר בישראל!

בנוסף לכך, חוץ מההישגים הלימודיים, מסקר ומחקר שפורסמו באתר מדלן ניתן לראות כי שביעות הרצון של תלמידים בבתי הספר בגבעת שמואל היא גבוהה מאוד, כאשר בכל בית ספר אחוז התלמידים המרוצים לא ירד מקו ה-70% ובבתי ספר מסוימים כמעט והגיעו ל-100% שביעות רצון.

המדדים החינוכיים של גבעת שמואל עלו בהתמדה בעשור האחרון בין אם מדובר באחוז הזכאות לבגרות ובין אם בהישגים במקצועות הליבה. עליה הדרגתית בהישגים החינוכיים מצביעה על כך שעיריית העיר משקיעה המון משאבים בפן הזה ושמה אותו בראש סדר העדיפויות שלה.

אז למה אנחנו רושמים לכם את כל זה? כיוון שבכל שנות עשייתנו בתחום תיווך המקרקעין בבקעת אונו, אנו יודעים היטב עד כמה רמת חינוך ובתי ספר טובים משפיעים על ההחלטה של משפחה היכן לגור ולגדל את ילדיהם. קיים מתאם ברור בין איכות החינוך וההוראה בעיר לבין הביקושים לדירות ובתים  באותה עיר. במהלך עבודתנו אנו עובדים עם לא מעט משפחות שמוכנות לחרוג מתקציבם באחוז ניכר על מנת שלילדיהם יוענק החינוך הטוב ביותר.

במידה ואתם מחפשים בתים, קוטג'ים, פנטהאוזים, דופלקסים או דירות בגבעת שמואל, כדי להבטיח שגם ילדיכם יקבלו את החינוך הטוב ביותר שניתן להשיג בארץ ולרשום אותם לבתי הספר המובילים בעיר התקשרו עוד היום!
 
אל הנכס בקעת אונו
03-5343959
www.el-haneches.co.il
אפיק פרסום בניית אתרים