איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

עשירי סביון,השוק ברח – משנים תוכניות  

"התייקרות הנדל"ן ב-15 עד 25 אחוז בכלל ובבתי היוקרה בפרט בשנתיים האחרונות, גרמה ליזמים ורוכשים לשנות את התכניות לרכישת בתי יוקרה " – אומר  מנכ"ל משותף  יגאל רודה, מחברת התיווך אל-הנכס סביון בקעת אונו. המגמה, הוא אומר, היא להקטין את ההשקעה המתוכננת ולעבור לבית צנוע יחסית.
     רודה, הפעיל בעסקאות רבות, מביא דוגמא בולטת מסביון:  "לפני שנתיים חיפשה משפחה – הוא איש שוק ההון, היא מרצה באקדמיה – לקנות וילה בת 400 מ"ר עם בריכת שחיה,על מגרש בן 1.5 דונם, בדקו הצעות, הזמן עבר, השוק ברח, והמחירים עלו. היום, כדי לרכוש את בית החלומות, היה עליהם לשלם בין 17 ל-18 מיליון שקל, הם ויתרו באחרונה בצער על התכנית ועברו ליוזמה עצמית, קנו מגרש בן 1.25 דונם ועליו בית בן 380 מ"ר הטעון שיפוץ, בכ-3 מיליון שקל."  לכאורה, חסכו 2.5 מיליון שקל, אבל, מבהיר רודה, הם רכשו מגרש קטן יותר, ישפצו בית קטן במקצת שלא לפי טעמם המקורי וישקיעו כמה וכמה חודשי עבודה בשיפוץ.
        אירוע שני לדוגמא קרה באחרונה במושב מגשימים ליד סביון, יגאל רודה מספר על  משפחה שביקשה לקנות נחלה בת 10 דונם עם בית ישן בן 270 מ"ר להריסה, המחיר– 8.5 מיליון שקל, המשפחה תיכננה להשקיע עוד 6 מיליוני שקלים בבניית בניין יוקרתי ומעוצב בן 500 מ"ר בקומה אחת בצורת האות "ח" עם בריכה וכולי, סך כל ההשקעה- 14.5 מיליון שקל, אולם נחלה זהה התייקרה בשנתיים האחרונות ל-10.5 מיליון ש"ח וזה נעשה יקר יותר מידי ללקוחות הנ"ל.החלומות נגנזו, הם שינו מסלול וקנו נחלה בת 10 דונם עם בית ישן בן 3 קומות,270 מ"ר ובכך חסכו כ-3 מיליון שקל, תמורת ויתור על חלום.
 משפחה ממושב מזור שמתגוררת בבית בן 170 מ"ר על מגרש בן 500 מ"ר, הם ביקשו למכור  את ביתם כי לא היה די מרווח לילדים ולקנות בית גדול יותרבן 300 מ"ר ובריכה על מגרש בגודל דומה, בכ-9.5 מיליון שקל.  ההתייקרות הכללית ועוד החיוב הצפוי במס שבח על מכירת הבית הנוכחי, הביאו לכך שהתכנית הוקפאה. המשפחה תמשיך לדור בבית הישן ויסתפקו בשיפוץ בן כמיליון שקל ויישאר כסף לרכוש דירה להשקעה, אבל הרווחה, איכות החיים והאחווה המשפחתית לא יהיו כפי שקיוו.
לפרטים נוספים ולסיור אישי:התקשרו עוד היום ליגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון
052-2321675
לגלריית נכסים נוספים היכנסו ליגאל רודה אל הנכס סביון:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91

 
אפיק פרסום בניית אתרים