איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

בתי יוקרה ונכסים למכירה בסביון  

הישוב סביון מאופיין כמקום איכותי מאד ויוקרתי,המשלב רמת חיים גבוהה יחד עם חיי קהילה איכותיים ועשירים ,בסביון גרים עשירי ישראל, תושבי חוץ ואנשי עסקים רבים ומוכרים ,היישוב סביון מתפאר באיכות החיים וברמת חיים הגבוהה ביותר, במוסדות חינוך ותרבות איכותיים, בחיי קהילה עשירים ומגוונים וכן  בנכסים היוקרתיים המוצעים למכירה,. ביישוב סביון היוקרתי ניתן למצוא מנעד רחב של נכסים אקסלוסיבים וילות פאר,אחוזות, נחלות, בתי יוקרה ומגרשים  הנעים בגדלים של 500 מ"ר ועד לאחוזות ונחלות של 40 דונם ויותר.
בתי היוקרה בסביון ברובם בעלי מגרשים רחבי ידיים מכילים את מיטב הfacilities  ,רמת האבזור בבתים גבוהה מאד שכן מדובר בקהל איכותי היודע בדיוק מה הוא אוהב, ברוב הבתים ניתן למצא  חדרי קולנוע ,בריכות שחיה מדהימות גדולות ,מגרש טניס,חדר סאונה,סוויטות מפוארות,KITCHEN GARDEN יחידות רחצה מפנקות, סלון XL ,מטבח שף,  HOME OFFICE ועוד פינוקים רבים ההופכים את החיים לנוחים ואיכותיים.

מרבית הבתים תוכננו  על ידי אדריכלי על בהתאם לדרישות של בעלי הנכסים ולכן הבתים השונים ייחודים לחלוטין ואין בית הדומה לשני,בסביון ניתן למצא את כל סוגי האדריכלות והעיצוב כגון:בתי יוקרה בסגנון מלונות ורסאי,אחוזות בסגנון קליפורניה ,בתי יוקרה אולטרא מודרניים,וילות טוסקאניות,נחלות בסגנון דאלאס ועוד...גם המגרשים המוצעים למכירה בסביון הינם מגוונים החל ממגרש של חצי דונם וכלה במגרשים של  20 דונם ויותר ,הכל כמובן בהתאם לדרישות הלקוח וחלומו.

אם גם אתם מעוניינים להגשים את החלום ולגור בישוב האיכותי ייחודי ויוקרתי סביון התקשרו  ליגאל רודה אוהב את העבודה לשירותכם 052-2321675
לגלריית נכסים נוספים היכנסו ליגאל רודה אל הנכס סביון:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91

 
אפיק פרסום בניית אתרים