איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

קורס להשקעות בתחום הנדל"ן  

"קורס מוביל ומקצועי אשר יקנה לכם את הכלים המעשיים לרכישת נכס!"

ההזדמנות והבעיה... 

כמעט לכל אחד מאתנו יש חלום להשקיע בנכס נדל"ן ולהרוויח הרבה כסף מהתשואה ומההשבחה. אך מעט מאוד אכן עושים את הצעד הקטן בכדי לקפוץ למים ו- "להתחיל לשחות". מדוע?
מכיוון שפעמים רבות נלווים לחלומותינו חששות ופחדים אשר מונעים מאתנו להגשים את חלומותינו. בין חששות אלו ניתן למנות את ההרתעה ממורכבות התהליך, החשש מהסתבכות ומסיכון ההשקעה ואי הידיעה הבסיסית בנוגע להיבטים שונים אשר הינם בעלי השפעה ישירה- על סיכויי ההצלחה של ההשקעה. לצערנו, התוצאה של כל אלו היא לרוב העדפתם של אנשים רבים לוותר על ההזדמנות ולגנוז את החלום להשקעה נדל"נית משתלמת
.


הפתרון 
פעמים רבות, כל אשר עומד בינינו ובין היכולת להגשים את החלום שלנו הוא אך ורק הידע הנכון להתמודדות עם המכשולים השונים העומדים בדרכנו. כך בדיוק גם באשר למה שעומד בינינו ובין ההצלחה לבצע את ההשקעה ה,נכונה בתחום הנדל"ן "הקורס המתקדם להשקעות בתחום הנדל"ן"כדי לימוד  תזכו גם אתם ללמוד כיצד "לחשוב נדל"נית" ותקבלו את מגוון הכלים והידע לאתר הזדמנויות השקעה, לבחון ולברור מבעד למסננת הכדאיות, תוך שקילת הסיכונים והסיכויים המתאימים ולסגור את עסקת נדל"ן אליה חיכיתם!
בין מגוון התכנים והנושאים המגוונים עליהם נלמד בסדנא, ניתן למנות את: הבנת שוק הנדל"ן בישראל, מהן עסקאות תמ"א 38 ופינוי בינוי, בדיקת כדאיות יזמית, הכרת מושגי יסוד בסיסיים בענף וכן הכרת עומק של מפת ההשקעות השונות בנדל"ן, עסקאות אקזיט, נדל"ן מניב כולל, כיצד לערוך מחקר שוק בנדל"ן, איך בוחנים אזור אטרקטיבי עם פוטנציאל השבחה, איך בוחנים דירה, איך להעריך שווי נכס, האם כדאי לשפץ את הנכס, הכרת עומק של עולם ההשקעות (פריים, ריבית קבועה/ משתנה צמודה/ לא צמודה, מט"ח ועוד...), הכרת יסוד של עולם המשכנתאות (איך בונים תמהיל אופטימאלי ועורכים מכרז ריביות יעיל בין הבנקים), נלמד על טקטיקות מתקדמות במשא ומתן וכן נכיר גורמי מפתח ובעלי מקצוע שיסייעו לנו לבנות את התיק שלנו (איך עובדים מול עו"ד, שמאי, מתווך, שיפוצניק וכמובן- הבנקאי...), כמו כן נלמד גם על מה עושים בשלב האחרון עת נרצה לממש עסקת נדל"ן (כיצד כדאי לפרסם בכדי למקסם רווח במכירת הנכס שלנו, מהם עקרונות מכירה נכונה, נלמד אודות רזי הטיפול היעיל בהתנגדויות וכיצד להביא לידיי סגירת עסקה מוצלחת...). 
  • ניתן ליצור קשר עם נציגינו (בפרטים המופיעים מטה) ולקבל את התוכנית המלאה של הקורס, הכוללת את פירוט הנושאים והתכנים שיועברו בכלל מפגשי הקורס 

למי מיועד הקורס?
הקורס מתאים הן לרוכשי דירות למטרת מגורים, והן לאנשים המעוניינים למטב את אופן ניהול הנכסים שלהם ושל בני משפחותיהם.  
 
מיקומי הקורס?
פ"ת, רחובות, חיפה, ירושלים, ב"ש

לעוד פרטים נוספים וליצירת קשר כנסו לאתר:
http://lp.megamot.co.il/lp/campaigns/Israel/elneches/minisite/ 
 


 

אז הצטרפו אלינו ותוכלו גם אתם ללמוד- כיצד להשקיע לעניין בעולם הנדל"ן!!! התקשרו עוד היום:  

המרכז להכשרה מקצועית

חברת אל הנכס

כתובתנו: רח' גרניט 6, פתח תקווה
טל': 1-700-702-777
פקס: 03-6437333
דוא"ל: Sharon@el-haneches.co.il
אתר: www.el-haneches.co.il

אפיק פרסום בניית אתרים