איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

זכיינות ברשת אל הנכס  

זכיינות ברשת אל הנכס

הסיפור מאחורי רשת סוכנויות תיווך "אל-הנכס" מחלום למציאות:

מיום הקמתה, דגלו כל הפועלים מטעם רשת סוכנויות תיווך "אל-הנכס" בקידום ערכים של מצוינות, מקצועיות, איכות ובניית יסודות נכונים להפיכת "אל-הנכס" לארגון לומד אשר יכול להיטיב עם לקוחותיו. כל זאת בא לידי ביטוי באמצעות לימוד ויישום שיטות עבודה מובנות, מתקדמות ודינמיות בתחום התיווך במקרקעין. מנכ"ל רשת סוכנויות תיווך "אל-הנכס", מר מוטי נחום, השכיל להבין כי  עסקה של רכישת ומכירת נכס, הינה העסקה הכלכלית הגדולה ביותר שאדם ממוצע מבצע כל ימי חייו. השלכותיה של עסקה מסוג זה יכולות להיות רחבות טווח, הן בהיבט המימוני/כספי והן בהיבט האישי. על כן, פעל בכל מאודו במטרה לאפשר ללקוח חווית קניה ייחודית, ידידותית ומקצועית ככל האפשר.

"אנשים לרוב קונים או מוכרים דירה פעם ופעמיים בחיים, הלקוח הישראלי מחפש שירות טוב ומקצועי. הגדולה היא לא לענות על צרכי הלקוח ולתת לו את השירות שביקש, אלא לתת לו שירות יותר טוב ממה שביקש – זאת לצד התמודדות עם שוק תחרותי." הסניף הראשון של רשת "אל-הנכס" הוקם בשנת 1995 בבקעת אונו, ברוח ערכים אלו. באמצעות נכונות, התמדה והשקעה רבה של הפועלים בו, הגיע להישגים מרשימים, הצלחה, שגשוג, רווחיות מספר סוכנים גבוה ומוניטין מצוין. מאז ועד היום, נחשב הסניף לסוכנות תיווך המקרקעין המובילה ביותר בבקעת אונו.

בזכות שאיפות גבוהות ומכוונות מטרה, רצון, יכולות, השקעה, קריאה נכונה של מפת האזור, מיתוג נכון והתדמית החיובית שנוצרה בשוק הנדל"ן – החלום הפך למציאות. רשת "אל-הנכס" משכה אל שורותיה, עשרות סוכנים, זכיינים, יזמים ויועצי נדל"ן מוכשרים, איכותיים ומהמובילים בתחום, בעלי ידע וניסיון מקצועי  עשיר. לא זו אף זו, הצוות הניהולי הייחודי של רשת "אל- הנכס" פועל באופן שיטתי לצמיחה, גדילה והתרחבות ממוקדת ואפקטיבית של זכיינים וסוכנים באמצעות מתן כלים ייחודיים אשר מותאמים לצרכנים בישראל ולשוק הישראלי.


 

למה זיכיון ברשת סוכנויות תיווך "אל-הנכס" יכול לקדם אותי?

אדם פרטי שרוצה לפתוח עסק בכלל ו/או משרד תיווך במקרקעין בפרט, צריך לעבור הרבה שלבים בדרך. ראשית ללמוד להיות סוכן תיווך נדל"ן בעצמו, כי אם לא ידע, איך ילמד את הסוכנים שלו?! שנית, לבנות משרד תיווך מבחינת תפעולית ולגייס צוות סוכנים מיומן ונמרץ ולא פחות, לתת להם ערך מוסף עתידי במטרה לשמר אותם.

הפעלת זיכיון מטעם רשת סוכנויות תיווך "אל-הנכס" הופכת את תהליך הלמידה, הבניה, ההטמעה והניהול לחוויה חיובית וטובה. תכנית ההכשרה לזכיין של רשת סוכנויות התיווך "אל-הנכס", טומנת בחובה מתן ידע, כלי עבודה ותכנית מסודרת לפי שלבים, למטרת בנייה והקמה של משרד התיווך.הזכיין יכול ליהנות מהניסיון והידע של הרשת, ולא להתחיל להמציא תהליכי עבודה מהתחלה או כמו שאומרים "מאפס". מחלקת ההדרכה של רשת סוכנויות תיווך "אל – הנכס", תדאג להעביר קרוב ל- 20 שנה של ניסיון בשוק התיווך הישראלי. במסגרת תכנית הכשרה מסודרת ונגישה לזכיין אשר כוללת בניית תכנית עסקית שנתית ורבעונית, תכנית לגיוס ושימור סוכנים, לימוד הקמה לוגיסטית של משרד תיווך, אשר כולל בחירת מיקום, שם, תכנון משרד, הבנה חשבונאית, העברת טפסי הזמנה בכתב וטפסי בלעדיות, הוצאת רישיון תיווך ולמידת מקצוע התיווך על בוריו, הדרכה טכנולוגית, לרבות השימוש באתר אינטרנט, הסבר על ההתקשרות בין הסוכן לזכיין וקבלת ההסכם, הסבר על בניית תכנית העבודה לגיוס, אימון וחניכה של סוכני תיווך נדל"ן אשר כוללת גיוסם, ניהולם, הנעתם, שימורם והקניית יסודות לניהול משרדי, הקניית כלים ליצירת מנהיגות, שיווק דיגיטלי.
 
אפיק פרסום בניית אתרים