איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

הצלחה בזכיינות  

זכיינות והצלחה

ברשת סוכנויות תיווך "אל –הנכס" ישנה קבוצה גדולה של זכיינים, סוכנים, מגייסי סוכני וסוכנות נדל"ן, מנהלים אדמיניסטרטיביים וחברי ההנהלה של הרשת המזכה בישראל אשר בעלי מכנה משותף אחד – רצון גדול לצמיחה. זאת באמצעות מכירת זיכיונות והרחבת פעילות הרשת המזכה בכל הארץ. תיווך נכסים ויצירת עסקאות מוצלחות על ידי הזכיינים אשר רכשו זיכיון ועל ידי סוכני התיווך הפועלים מטעמם, שיתוף בידע ומקסום הרווחים של הסניפים אשר מופעלים בזיכיון. שכן, הכנסות הנהלת הרשת נגזרות גם, אך לא רק, מהעסקאות שמתבצעות על ידי המתווכים במקרקעין שפועלים מסניפי הזכיינים. על זאת ניתן לקרוא במדריך לזכיינים באתר שלנו. ההצלחה של הרשת המזכה נשאבת מההצלחה של הזכיינים המפעילים את הסניפים בזיכיון.

קבלת ההחלטות הניהוליות והעסקיות ברשת מזכה ישראלית ומקצועית קלה יותר, מפני שהניסיון של הרשת נבנה על סמך החלטות נכונות ושגויות כאחד, והכל בישראל ועל סמך היכרות עם הצרכנים הישראליים. לעיתים ההחלטות השגויות הובילו לאיבוד לקוחות, טיפול לא נכון בהתנגדויות לקוח, זיהוי לא נכון של צרכים, עצם היות הסוכן לא "גורם יעיל" לקידום ולביצוע העסקה כנדרש בחוק, וכתוצאה מכך הפסד דמי תיווך.

כיום, לאחר ניסיון של מעל 20 שנה בתיווך מקרקעין, צוות ההדרכה של רשת סוכנויות תיווך "אל-הנכס" יכול לחסוך זמן למידה יקר לזכיינים אשר בחרו לרכוש זיכיון. שכן, חלק מהטעויות כבר קרו בעבר והופקו מהן לקחים, כפי שציינו לעיל.
 
אפיק פרסום בניית אתרים