איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

​זכיינות בישראל, עבודה בתיווך נדל"ן, עסקים ומשפחה  

מי אמר שאסור לערבב משפחה ועסקים?

אצלנו באל הנכס הכלל הזה לא חל.

כל מי שפתח עסק עצמאי ובכל תחום, לאו דווקא בתחום תיווך הנדל"ן יכול להגיד שבלי עזרה, שאיבת אנרגיות וחיזוקים מהתא המשפחתי, היה מאד קשה להצליח ולהגיע להישגים והשאת היעדים.

העיסוק בענף תיווך הנדל"ן, רכישת זכיינות בישראל של אל-הנכס, פתיחת משרד תיווך והפיכה למותג מקומי במסגרת שיווק מקומי ממותג(אנחנו באל הנכס קוראים לזה הטמעה) זו עבודה לא קלה ומהווה אבן היסוד לבניית עסק עצמאי מצליח בתחום תיווך הנדל"ן.

היום אצלנו באל הנכס קורה משהו מאד מיוחד, בן שוחט, אחד הסוכנים המצטיינים שלנו, מתחתן עם בחירת ליבו  אלמוג לוי, שגם סוכנת מעולה שלנו וכיום עובדים כיחידה אחת.

בן, שבמקרה גם הבן של ג'ולי ארג'מני הזכיינית שלנו של "אל-הנכס מודיעין מכבים רעות" וכמובן עובד איתה במשרד, רכשו את הזכיינות לפני פחות משנה וחצי ושינו מקצה לקצה את חייהם המקצועיים והיום גם האישיים J ואת פני השוק הנדלני המקומי במודיעין מכבים ורעות (לטובה כמובן).

אני זוכרת שבשלב טיוטות החוזה המשפחה המקסימה הזו אירחה אותי בביתם, דיברנו על הסוגיות, רצונות, חלומות ומאז ועד היום, במילה אחת.

WOW
אז, בן ואלמוג היקרים, אני מאחלת בשמי ובשם כל משפחת אל-הנכס- מוטי, צוות ההנהלה וכל הזכיינים והסוכנים שלנו המון מזל טוב, ברכות ואיחולים, בריאות אושר ושתמשיכו להגשים חלומות.
אפיק פרסום בניית אתרים