איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

זכיינות   

זכיינות "אהבה למקצוע" והצלחה:

הצלחה של עסק עצמאי באשר הוא ובפרט בשיטת זכיינות ועבודה כסוכני תיווך נדל"ן אשר השתלבו במשרדי התיווך שלנו אשר מנוהלים על ידי זכיינים אשר רכשו זכיינות שלנו מושתתת על מספר גורמים. כישרון, פוטנציאל, יכולת למידה, יישום תהליכי עבודה, רצינות, מכוונות מטרה, אמונה במטרה ובכך שבאמת אין דבר העומד בפני הרצון,מוטיבציה, "ניצוץ בעיניים", מקצועיות, יושרה ועוד.


אבל...

הדבר החשוב באמת זה "האהבה למקצוע", אותה הרגשה בפנים שגורמת לנו לקום כל בוקר מהמיטה "מפוצצי מוטיבציה" ללכת לישון בערב עם חשיבה על תכנון היום למחרת, שמישהו שואל אותנו "איך הולך?" להגיד :" מעולה" ובאותה נשימה לרתום אותו לעבודה איתנו, לחכות שחופשה תגמר כדי להמשיך "לבנות ולהיבנות", להתגבר על כל המכשולים והאתגרים באמצעות האמונה שלכל בעיה יש פתרון, לא לוותר ולנצח.

ובתחום שלנו- ענף תיווך הנדל"ן אותו תחום שלצד פוליטיקה "הכי בוער במדינה" הפוטנציאל העסקי שהינו הנגזרת של עמלות גבוהות הנגזרות ממחיר המכירה של הנכסים בישראל הוא הגבוה ביותר – רק השמים הם הגבול.

לא זו אף זו, אצלנו "באל הנכס" יש קבוצה מעולה של אנשים טובים, איכותיים ומקצועיים שמקיפים אותנו- שאיתה הכל אפשרי. היה לי הכבוד לפגוש קבוצה כזו היום באל הנכס אילת. הזכיינים שלנו, איל ואור יעיש, גיבשו צוות מקסים ואיכותי לתפארת ויצרו נוכחות מקומית מרשימה באזור, לצד שמירה על הערכים שלנו ובפרק זמן מאד קצר הובילו את הצוות להישגים מרשימים.

אז, אם גם אתם מאמינים שיש פוטנציאל אדיר בתחום שלנו ובנוסף מאמינים במה שאנחנו מאמינים(יושר, הגינות, איכות ומקצועיות),
התקשרו עוד היום והצטרפו אלינו הן כזכיינים והן כסוכנים, לרשת סוכנויות -התיווך הישראלית והמקצועית ביותר בישראל 073-7841679 , 
אפיק פרסום בניית אתרים