איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

הזדמנות עסקית יזמות עסקית זכיינות  

הזדמנות עסקית יזמות עסקית זכיינות

הצלחה של עסק עצמאי בענף תיווך הנדל"ן ולפי שיטת זכיינות נגזרת משלל פרמטרים אשר באים לידי ביטוי אחרי מעבר של מבחן המתווכים  מטעם רשם המתווכים והוצאת רישיון תיווך נדל"ן.
אחד הפרמטרים הכי חשובים אשר גם מתייחסים אליו בספרות העסקית הוא שיש לאסוף צוות מעולה סביבך אשר יוביל באופן ישיר לצמיחה העסקית.
ישנה חברה בארצות הברית שיישמה זאת לגמרי, חברה זו רוכשת חברות שלא הצליחו ובאמצעות צוות אנשים מעולה משביחה ומוכרת אותם ברווחים הרבה יותר גדולים.
זכיינות מהווה הזדמנות עסקית מעולה לניהול עסק עצמאי רווחי ומשגשג בענף תיווך הנדל"ן, שניתן להפעיל אחרי הוצאת רישיון תיווך הנדל"ן ומעבר של מבחן המתווכים של רשם המתווכים, אבל ההצלחה העסקית האמיתית ותרגום של ההזדמנות לרווחים תגיע אך ורק עם צוות טוב שמהווה המנוע לניהול העסק לצד סדר וארגון.
ולגבי החברה ובמקרה שלנו צוות אנשים מעולה ישראלי צברי, לא צריך ללכת רחוק, אפשר להגיע לכרמיאל, מעלות וכפר וורדים.

על מי מדובר?

נעים להכיר, מעין כהן אל הנכס כרמיאל מעלות וכפר וורדים- אלופת האלופות.

מעין מאופיינת באנרגיות חיוביות, כישרון רב, חריצות, יצירתיות, ובעלת כישורי שיווק וקידום דיגיטלי מעולים, מעיין השכילה לתרגם את הידע אשר ניתן במסגרת זכיינות,
ליישם אותו באמצעות תכניות עבודה מסודרות ויישימות אשר מותאמות אישית לכל סוכן וסוכנת במשרד, לצד שמירה על מומחיות ואיכות השירות.
ובכך ובשיתוף כמובן עם הזכיין נתי שיינפלד, הביאו את אל-הנכס כרמיאל, מעלות וכפר וורדים לאחד ממשרדי תיווך הנדל"ן לפי שיטת זכיינות המובילים, האיכותיים והטובים ביותר שלנו ויצרו מקום שכיף לעבוד בו.
אז, אם גם אתם רוצים להגשים חלום ואתם רוצים לפתוח עסק וגם אתם מאמינים במה שאנחנו מאמינים(יושר, הגינות, איכות ומקצועיות), אין לכם מה לחפש בתחומים אחרים. התקשרו עוד היום והצטרפו אלינו הן כזכיינים והן כסוכנים, לרשת סוכנויות -תיווך "אל- הנכס" רשת סוכנויות התיווך הישראלית והמקצועית ביותר בישראל 073-7841679
http://bit.ly/elhaneches
 
 
 
 
 
 
 
אפיק פרסום בניית אתרים