איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

המדריך לרכישת זכיינות ובחירת רשת תיווך נדלן בישראל לאחר מעבר של מבחן המתווכים והוצאת רישיון תיווך נדלן  

המדריך לרכישת זכיינות ובחירת רשת תיווך נדלן בישראל לאחר מעבר
של מבחן המתווכים והוצאת רישיון תיווך נדלן

זכיינות , פתיחת משרד תיווך פרטי, עבודה בתור יועצי נדל"ן או סוכני תיווך נדל"ן ביום שאחרי מעבר מבחן המתווכים והוצאת רישיון תיווך נדל"ן –
כל אלו מהוות אפשרויות אשר עומדות בפני אלו אשר בוחרים לעסוק בענף תיווך הנדל"ן.
 

זכיינות וחלק מקבוצה או לעבוד לבד?

מה היתרונות ברכישת זכיינות בישראל של רשתות תיווך נדל"ן או במקרה שלנו של רשת תיווך נדל"ן?
 
  1. מותג ומוניטין של רשת תיווך: מוניטין טוב לבעלי עסקים עצמאיים לוקח לבנות הרבה שנים.
לפי שיטת זכיינות, רוכש זכיינות נהנה ממוניטין מעולה מהיום הראשון, דבר אשר בוודאי יקל על לקוחות הקצה: קונים, מוכרים, שוכרים ומשכירים, "לפתוח בסופו של יום את הדלת".
 
  1. שיטת עבודה: כל הרעיון אשר עומד מאחורי השיטה הוא לפעול לפי "מודל מצליח" או במילים אחרות "שיטה שעובדת". רוכש זכיינות יהנה מלימוד שיטת עבודה ומתן כלים מקצועיים לצורך ניהול עסקו על בסיס עסקים דומים או במקרה שלנו משרדי תיווך דומים שהוקמו
     
  2. רשת קשרים ושיתופי פעולה: זכיינות בענף תיווך הנדל"ן מהווה אפשרות מדהימה  להנות מרשת קשרים וסגירת עסקאות בין משרדי תיווך הנדל"ן וסוכני תיווך הנדל"ן אשר פעילים ברשת תיווך הנדל"ן וגם מהווה מקור לשיתוף בידע.
  3. בית הספר ל- לימודי נדל"ן ובנוסף קורס הכנה למבחן המתווכים של משרד המשפטים והוצאת רישיון תיווך- אחד ממנועי הצמיחה הגדולים של רשת תיווך נדל"ן הוא בית הספר ללימודי תיווך נדל"ן אשר מכשיר סוכני תיווך נדל"ן ויועצי נדל"ן למעבר של קורס הכנה למבחן המתווכים של משרד המשפטים וקורס שיווק נדל"ן.
    היתרונות בכך הם כפולים, מחד הכשרה של סוכני תיווך נדל"ן שמגייס הזכיין של רשת התיווך אשר בא לידי ביטוי בחיסכון של זמן של הזכיין ומאידך מקור לגיוס סוכני תיווך נדל"ן על ידי הזכיין.
 
זכיינות עשויה להיות הזדמנות עסקית מעולה לפתיחת עסק עצמאי ובענף תיווך הנדל"ן רק השמים הם הגבול.
 

 
 
 
אפיק פרסום בניית אתרים