איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

לימודי נדל"ן, זכיינות ובחירה  

לימודי נדל"ן, זכיינות ובחירה

במהלך החיים האישיים והעסקיים אנו עורכים בחירות אשר מכתיבות את צעדינו האקטיבים לבצע פעולות מסוימות לצורך קידום מטרה או השגת יעד
או יעדים מסוימים. לא פעם אנשים הן בזירה העסקית והן בזירה האישית הסתכלו אחורה ואמרו חבל שלא בחרנו אחרת.


סוכן תיווך שלנו אמר לבעלים של החברה- חבל שלא גיליתי את הנדל"ן לפני 10 שנים, טוב הוא לפחות עשה את השינוי בזמן J

גם היום לא שונה מבעבר אנשים בוחרים קריירה מקצועית, בוחרים לפתוח עסק עם כל התמיכה המשפחתית שיוכלו לגייס ולאו דווקא כלכלית, שכן פתיחת עסק הינה לגמרי החלטה משפחתית.
בחירה בעבודה בענף תיווך הנדל"ן וברכישת זכיינות עשויה להוות הזדמנות מעולה לפתיחת עסק עצמאי. פוטנציאל גבוה קיים ויחידת הרווח היא הגדולה ביותר שכן נגזרת מרכישת דירה, הצורך קיים- אנשים מוכרים וקונים כל יום, שיטת העבודה- קיימת ולא צריך "להמציא את הגלגל", רשת קשרים ואנשים טובים ואיכותיים אשר דוגלים בשיתוף בידע- קיים, בית ספר ללימודי תיווך נדל"ן והכשרה מקצועית למטרת גיוס והשמה ולימוד- קיים.
והאינטרנט? אלו שישכילו לאמץ את הקדמה והטכנולוגיה ולא ללכת נגדה וללמוד את תחום השיווק הדיגיטלי יבינו שזה אחד מצינורות השיווק הטובים ביותר- אצלנו באל הנכס כל הסוכנים שעובדים מטעם משרדי התיווך שלנו והזכיינים אשר רכשו זכיינות עוברים קורס שיווק דיגיטלי.
אז, אם גם אתם רוצים להגשים חלום ואתם רוצים לפתוח עסק וגם אתם מאמינים במה שאנחנו מאמינים(יושר, הגינות, איכות ומקצועיות), אין לכם מה לחפש בתחומים אחרים. התקשרו עוד היום והצטרפו אלינו הן כזכיינים והן כסוכנים, לרשת סוכנויות -תיווך "אל- הנכס" רשת סוכנויות התיווך הישראלית והמקצועית ביותר בישראל 073-7841679
http://bit.ly/elhaneches
 
אפיק פרסום בניית אתרים