איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

זכיינות שיטת עבודה מערך הדרכה במסגרת לימודי נדלן  

זכיינות שיטת עבודה מערך הדרכה במסגרת לימודי נדלן
לימודי נדל"ן מתקדמים אשר מועברים במסגרת שיטת זכיינות מהווים יתרון אדיר לעוסקים בענף תיווך הנדל"ן, שכן אלו אשר מתרגמים את הידע התיאורטי אשר ניתן לפרקטיקה מקנים שירות הרבה יותר טוב ללקוחות.
אתמול הועברה במסגרת לימודי הנדל"ן המתקדמים לפי שיטת זכיינות סדנת "הגדלת מכירות, הגדלת רווחים" ע"י מר' עמיר קרן.
 
עמיר לימד אותנו שהתנהגות הלקוחות היום שונה מהתנהגותם מלפני עשור ובשל העובדה שהמידע זמין ונגיש יותר עלינו לשנות את תהליך המכירה ובמקרה שלנו מתן השירות והגישה אשר נלווית אליו,
זאת בכדי ליצור בידול אצל הלקוחות, באמצעות הפיכת הלקוחות לשותפים בתהליך וזאת על ידי ניהול תהליך מתן מכירה ושירות משותף, מניעת התנגדויות לפני היווצרותן, יצירת בידול וערך ללקוחות.
 
גישה משתפת מסוג זה מובילה את הלקוחות להקנות לנו מידע רב יותר מבוסס על צרכיהם, יצירת מחויבות ובניית אמון מקצועי גדול והבנת שפת גוף.
 
אז, תודה לך עמיר קרן על זה שקידמת אותנו עוד צעד אחד קדימה לקידום מטרתנו.אז גם אתם רוצים להשתלב בחברה כזו גם אתם רוצים להגשים חלום ואתם רוצים לפתוח עסק וגם אתם מאמינים במה שאנחנו מאמינים(יושר, הגינות, איכות ומקצועיות), אין לכם מה לחפש בתחומים אחרים.
התקשרו עוד היום והצטרפו אלינו הן כזכיינים והן כסוכנים, לרשת סוכנויות -תיווך "אל- הנכס" רשת סוכנויות התיווך הישראלית והמקצועית ביותר בישראל 073-7841679, www.el-haneches.co.il


 
אפיק פרסום בניית אתרים