איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

חמישה דברים שחייבים לדעת לפני שקונים בתי יוקרה בסביון  

רגע לפני שמתחילים את המסע לרכישת בתי יוקרה בסביון, עצרו!

יש חמישה דברים שעליכם לדעת.
  1. מיקום : הישוב סביון ותושביו אשר רכשו בעבר בתים למכירה בסביון נהנים ממיקום מצוין ומדוע? איכות חיים נגזרת ממגוון פרמטרים ופרמטר מהותי מהם הינו קרבה לעבודה, נגישות לצירי תחבורה ראשיים ועוד. הישוב סביון ממוקם במרכז הארץ  וקרוב לישוב קרית אונו , כביש 471 וכן קרוב לשדה התעופה ועדיין שומר על ציוויון יחודי עם ראות ירוקות וסביבה שקטה. לא פעם שמעתי על לקוחות שמתארים את הישוב סביון כישוב שאין דומה לו.
     
  2. עיצוב פנים: עיצוב בתים למכירה בסביון הינו מעיד על יוקרה אשר מעבר לאיכות החומרים, הטכנולוגיה אשר מקנה פתרונות ויצירת סביבה חסכונית מובילה לנוחות מקסימלית אשר מעלה את מדד איכות החיים בעשרות מונים. סגנונות הבתים השונים עוצבו תוך שימת דגש על פנים הבית מבחינת חדרים וחללים, חדרי עבודה, תאורה, אריחים ואף עד לרזולוציה של ברזים, פתרונות אחסון חכמים, ניצול ומקסום שטחי הבית ועוד. בסביון תתקלו בנכסים נדירים, יפים, מתוכננים בקפידה, מסודרים ומטופחים עם super design  ואף כאלה עם פוטנציאל אינסופי.
  3. עיצוב חוץ: הקשר בין פנים בתים למכירה בסביון לבין החוץ חייב להיות חזק, עיצוב חזית הבית, החצר ומקסום הפוטנציאל וחשיבה על כל הפרטים הקטנים חייב להיות מתוכנן בקפידה.
  4. יש לענות על שאלות כמו:האם הגינה צריכה להיות פינה קסומה לילדים? האם בעלי הבית אוהבים מאד לארח והגינה תיהפך למרכז הבית? וכמו כן, לקחת בחשבון התאמת גופי תאורה, צמחיה, פתרונות הצללה ועוד.
  1. חינוך: חינוך הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר אשר נכללים במעגל השיקולים טרם רכישת בתים או במקרה שלנו בתים למכירה בסביון. רמת החינוך בסביון מאד גבוהה, צוות אנשי חינוך, מורים, גננות, סייעות, יועצים ויועצות אשר מלווים את הקהילה ומובילים פרויקטים חדשניים ולא פעם הוכיחו את עצמם כמובילים בחינוך.
    כמו כן, בישוב סביון מקנים סביבת עבודה טכנולוגית אשר מותאמת  לקדמה ולטכנולוגיה אליה אנחנו נחשפים מדי יום. ההובלה בחינוך ושמירה על רמה גבוהה באה לידי ביטוי מדי יום.
  2. קהילה: הקהילה בסביון הינה אחת הקהילות החזקות במדינת ישראל, אנשים איכותיים, סביבה בעלת מצב סוציואקונומי גבוה ומועצה אשר שמה לעצמה מטרות חוזרות ונשנות בכדי להשקיע בקהילה ולהעלות את איכות החיים. קאנטרי וחדר כושר, ספריה, פעילויות ספורט ועוד מהווים רק חלק מהפעילויות של המועצה בקהילה ובחיי התרבות בישוב סביון.
אז, גם אתם רוצים לקנות בתי יוקרה, מגרשים או אחוזות בסביון 

התקשרו עוד היום
יגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון
052-2321675

לגלריית נכסים נוספים היכנסו לאתר אל הנכס סביון יגאל רודה
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91


 
אפיק פרסום בניית אתרים