איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

פתיחת עסק בתיווך נדל"ן, עבודה בתיווך נדל"ן  

פתיחת עסק בתיווך נדל"ן, עבודה בתיווך נדל"ן  , האומנם?:
ענף התיווך נדל"ן בישראל, בדומה מאד לענף התיווך נדל"ן בעולם, אינו מאופיין בעבודה כשכירים. סוכני התיווך, לרוב מסדירים את עסקיהם מבחינה חשבונאית בצורת עוסק מורשה או בדרך אחרת. שווה להתייעץ ולהסדיר את העניין עם רואה חשבון טרם תחילת העבודה בענף. היתרון של הקמת עסק בתחום התיווך נדל"ן  הוא שבעסק מסוג זה הסיכון נמוך, אין מלאי או מוצרי מדף למכירה, אלא המוצר שמוכרים זה השירות של המתווך אשר ניתן ללקוח. יתר על כן, המצליחים הם אלה שבנו את עצמם והפכו למותג מקומי והפכו ליועצי נדל"ן מומחים בשכונה מסוימת. בכדי לעשות כן, יש להשקיע, גם אך לא רק, זמן, משאבים, לא מעט שיחות טלפון, הוצאות רכב וכרטיסי ביקור ופרסומים שצריך לקחת בחשבון. סוכני תיווך נדל"ן מתחילים חייבים לדעת שצריך אוויר כלכלי לחודשים הראשונים לפעילות בענף - ההכנסה אינה מגיעה מיד. צריך לקחת בחשבון כמה חודשים בלי הכנסה.
"העיסוק בתיווך נדל"ן אינו כרוך במשאבים רבים. בעסק זה איננו עוסקים במלאי שצריך להפטר ממנו כמו בסופר או בחנויות עם מוצרי מדף. כמו כן, העיסוק בענף התיווך אינו כרוך בהשקעה כספית גדולה. "במשרד שלנו האחוזים גבוהים, מקנים עמדה טלפונית לסוכנים ושרותי משרד, מקנים להם את המעטפת התפעולית והמקצועית ולוקחים אותם יד ביד בדרך להצלחה. אני מזמין אנשים שרוצים לעסוק בענף התיווך ובמיוחד אלו שרוצים להתנסות בעבודה בתחום ומאמינים ביכולת של עצמם לייצר הכנסה, לרוץ איתי למרחקים ארוכים, להצלחה במקצוע ולימוד מהטובים ביותר. אני אתן בשבילכם 150% מאמץ, כי אני משוכנע שביחד נוכל להצליח". מספר יגאל רודה, מנכ"ל "אל-הנכס" סביון בקעת אונו.
                                   
שילוב במשרד תיווך "אל-הנכס"- עצמאיים אבל אף פעם לא מרגישים לבד

מה החלום שלכם?
טיול גדול לחו"ל?
מימון לימודים באוניברסיטה או במכללה לילדים?
רכישת דירה?
בניית עתיד כלכלי טוב יותר?

כי איתנו חלומות מתגשמים!


העבודה בתחום התיווך נדל"ן אומנם היא עבודה של עצמאיים, אך השילוב המנצח
של עבודה בתחום התיווך נדל"ן שבו רק "השמים הם הגבול", ובחירה לעיסוק בתחום מטעם
משרד תיווך "אל-הנכס", הוא שילוב מנצח.
מדוע?
אנו מאמינים שבמקום שבו סוכני תיווך הנדל"ן יהיו שמחים, מאושרים ומלאי אנרגיות חיוביות,
מכווני מטרה עבור מטרה משותפת והישגים משותפים עם הזכיינים אשר מהווים מקור ראשון להשראה, עידוד, שיפור מוטיבציה ונחישות ועצם היותם המאמנים האישיים והעסקיים הטובים ביותר, קרי מנטורים בתחום התיווך נדל"ן, אשר עברו את ההכשרות הטובות והאיכותיות ביותר, במסגרת תכנית ההכשרה והעתודה הניהולית לזכיינים, לצד שילוב עם תכונות האופי ויכולותיהן האישיות, הם אלו שביכולתם לסייע לכם להגשים את החלומות, היעדים והמטרות שהצבתם לעצמכם.

אנו מאמינים שבאמצעות עבודה קשה, מכוונות מטרה, חריצות, רצון ללמוד וליישם תהליכי עבודה, יושר , הגינות וכישרון ובאמצעות קבלת "סל הכלים" הנכון, לימוד ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר, יישום שיטת עבודה, הטמעה, בקרת תהליכים, עמידה באתגרים והפקת לקחים, לצד מאמנים אישיים ועסקיים טובים אפשר להגשים חלומות!

"יש לנו מסלול הכשרה וסודות שאנו שומרים אצלנו רק לסוכנים שמצטרפים, כל מי שלומד ורוכש את המקצוע יכול להתברג אצלנו לעבודה מראש הנקרה עד גבול אילת" מספר יגאל רודה, מנכ"ל משותף משרד "אל - הנכס" בקעת אונו – סביון
אפיק פרסום בניית אתרים