איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

אחוזות למכירה סביון-ייגאל רודה מומחה לבתי יוקרה,מגרשים ואחוזות בסביון  

אחוזות למכירה בסביון הינן בעלות עיצובים ייחודים.

אחוזות פאר אלגנטיות ויוקרתיות  לרוב מעוצבות באמצעות אדריכלים ומעצבי פנים אשר תחום התמחותם הינו בתי יוקרה.

במסגרת העיצוב נבחנות אפשרויות שונות לסדר וארגון תוך תכנון מוקפד על הפרטים. במסגרת התכנון יש ליצור מקומות אחסון יעילים אשר משתלבים בעיצוב הבית, בחירה נכונה ומיקום של מקלחות, אמבטיות ושימוש בכלים סניטרים וחיפויי קירות יוקרתיים, בחינת סגנונות עיצוב שונים ומגוונים, בחינה של העדפות של יצירות אומנות אם קיימות, התאמת גודל חלונות לסלון ולשטחי האירוח אשר מאפשרים מקסימום שימוש "בתאורה טבעית",שנדליירים מיוחדים ומפוארים, ספוטים נקודתיים ותאורה מעוצבת פונקציונלית , רכישת מוצרים ופריטים ייחודים מתערוכות אשר מתקיימות בחו"ל ועיצוב גינות יוקרה על ידי אדריכלי נוף מובילים.

רגע לפני רכישה של אחוזות בסביון, יש לבדוק מספר דברים:

  1. שטח מגרש אחוזה: גודל מגרשים בסביון עשויים להשתנות מנכס לנכס,לדוגמא ישנם בתים למכירה בישוב היוקרתי סביון אשר בנויים בגודל  300/2350 ומאופיינים בסגנון קלאסי, מונים 7 חדרים, תכנון מעולה, גינון מושקע ופסטורלי ועוד. וישנן אחוזות למכירה בישוב היוקרתי זה בגודל של 440/2500 אשר מאופיינת בארכיטקטורה מיוחדת, חללים גדולים ונוחים, בריכת שחיה, בית חכם., חימום תת ריצפתי ועוד.

  2. אזורי חוויה במסגרת שטחי האחוזה:  אחוזות למכירה בסביון לרוב מאופיינות באזורי חוויה שונים ומגוונים, כדוגמת  חדרי כושר עם שטחי אימון גדולים ומתקנים חדישים ומתקדמים, מגרשי טניס, מגרשי כדורסל, חדרי קולנוע ומסלולי באולינג.
    יש לבחון לפי תמהיל הגילאים, אלה אזורי חוויה במסגרת האחוזות המוצעות למכירה עשויים להתאים.

  3. גינון, עיצוב וטיפוח: חלק אינטגרלי אשר מאד חשוב לאלו אשר מתעניינים לקנות אחוזות בסביון הינו גינון וגינות מעוצבות. קיימים קונספטים שונים ומגוונים אשר משלבים שימוש בעצי פרי צעירים או בוגרים, שימוש בחפצי נוי מיוחדים, פרגולות ופינות הארחה, עיצוב פרחים, שיחים, שבילים מיוחדים ואלמנטים של מים. לרוב במסגרת עיצוב הגינה פונים לאדריכלי נוף.

 לסיכום, אחוזות למכירה בסביון עשויות להוות לא פחות מאשר הגשמה של חלום, אך רגע לפני שרוכשים אחוזה בישוב היוקרתי והייחודי סביון, יש להתייעץ עם המומחים.
אז, אם ברצונכם לקנות בתים, וילות, אחוזות, נכסי יוקרה למכירה בסביון,

 אשמח להיפגש:יגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון
הסיכוי הגבוה ביותר עבורך לביצוע עיסקה 052-2321675

לגלריית הנכסים המלאה עם מחירים ותמונות בתים בסביון.
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91

 

 

אפיק פרסום בניית אתרים