איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

חולמים לקנות אחוזות בסביון? עצרו! ישנם שלושה דברים שחייבים לבדוק טרם רכישת בית יוקרה בסביון.  

חולמים לקנות אחוזות בסביון? עצרו!  ישנם שלושה דברים שחייבים לבדוק טרם רכישת בית יוקרה בסביון.
 
החלטתם לקנות אחוזות בסביון, מעולה, סביון נחשב וממוצב כאחד הישובים היוקרתיים במדינת ישראל ומצוי במיקום נהדר באזור המרכז ובקרבה לצירי תחבורה ראשיים.
בסביון תוכלו למצוא מגרשים לבניה, אחוזות בסגנון פרובאנס, קלאסי, מודרני וטוסקאני, וילות עם מפרט 5 כוכבים, בתים למכירה בסביון עם עיצוב אדריכלי  ועוד.
רגע לפני שמתחילים לבחון לעומק אפשרות של מגורים בסביון בכלל או רכישת אחוזות בסביון בפרט ישנם שלשה דברים שצריך לבדוק.
  1. סוג הנכס: מהו סוג הנכס שבו הנכם מתעניינים? האם הנכס הינו וילה, אחוזה, מגרש  או קוטג'.
    שאלה זו מאד חשובה שכן אם תבחרו לרכוש מגרש תוכלו לערוך באמצעות בעל מקצוע הדמיה של הנכס הבנוי טרם בניה אשר תענה על הצורך המדויק שלכם או לחילופין לקנות בית יוקרה או אחוזה בסביון שכבר בנויה עם התאמות קלות של שיפוץ לפי העניין.
  2. גודל מגרש ושטח בנוי: יש לבחון מה גודל המגרש ביחס לנכס הבנוי עליו, ישנם מגרשים בגודל 1500 מ"ר וישנם מגרשים בגודל 500 מ"ר. על המגרשים קיימים שטחים בנויים בגדלים שונים, לדוגמא 650 מ"ר בנוי כולל פינות הארחה, חדרי משפחה ועוד, או בתים בגודל 150 מ"ר עם פוטנציאל אדיר ברחובות איכותיים.
  3. מחיר: אחד משלושת הפרמטרים החשובים שצריך לבדוק מעבר לזמן הפינוי ומועדי התשלום הוא מחיר של אחוזות בסביון או של בתים למכירה בסביון. המחירים משתנים בין נכס לנכס ומושפעים מגודל הנכס, גודל המגרש, מיקום הנכס בישוב סביון, שנת בניה של הנכס, עיצוב, מפרט, שטח גינה ועוד שלל פרמטרים.
    יש לבחון מה הם מחירי הנכסים שנמכרו ואיזה נכסים מוצעים למכירה כיום וזאת אך ורק בשילוב עם התייעצות עם מומחים מהשורה הראשונה.
תבינו, רכישה של אחוזות בסביון, קוטג'ים, וילות, מגרשים, בתים למכירה בסביון הינו תהליך מורכב הן מבחינת הבדיקות המקדמיות שצריך לבצע, אפיון צרכים והצגת פתרון ומענה, ניהול משא ומתן מקצועי ושמירה על דיסקרטיות.
אז, אם ברצונכם לקנות בתים, וילות, אחוזות, נכסי יוקרה למכירה בסביון,
 
.אשמח להיפגש:יגאל רודה לשירותך, הסיכוי הגבוה ביותר עבורך לביצוע עיסקה
לגלריית הנכסים המלאה עם מחירים ותמונות בתים בסביון.
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=5
 
 הטלפון במשרדנו אל הנכס סביון בקעת אונו
03-5343959

 
 
 
אפיק פרסום בניית אתרים