איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

אחוזות בסביון חלום שמתגשם  

 
אחוזות בסביון ניתן למצוא במסגרת החיפוש של בתים למכירה, בתי יוקרה, וילות פאר ברחובות משולבים או ברחובות הולנדי בישוב היוקרתי.

בעלי הון או תושבי חוץ אשר מתעניינים לרכוש אחוזות בסביון נחשפים ליצירות מגורים מעוצבות בסטנדרט מאד גבוה. יצירות מגורים מסוג זה יכולות לכלול גם יצירות פאר ארכיטקטוניות ובעלות עיצוב אדריכלי מוביל.
יש להגדיר במסגרת החיפוש האם המיקום המועדף במסגרת ההיצע של בתים למכירה בסביון הינו באזור מרכזי או לחילופין במיקום שקט ויש לבחון וכן לבחון את המפרט הטכני של הנכס.

יש לבחון מגוון פרמטרים כדוגמת האם האחוזה מוארת, מאווררת, תכנון, סטנדרט, חדשה, משופצת כחדשה, שמורה ועוד.

אחוזות בסביון מהוות הבחירה הכי טובה למגורים באזור המרכז, שכן סביון גני יהודה כישוב הינו המקום הטוב ביותר לגור בו הן מבחינה גאוגרפית מבחינת קרבה לשדה התעופה בן גוריון אשר מהווה יתרון לבעלי עסקים אשר מנהלים עסקים הן בארץ והן בחו"ל והן מבחינת קרבה לכבישים וצירים ראשיים של תחבורה והן מבחינת מובילות באיכות האוכלסיה ובאיכות החיים בישוב, לצד מועצה חזקה שדואגת להוביל באופן חד משמעי בתחומי החינוך, התרבות והספורט.
 
אז, אם את מתעניינים לקנות מגרשים בסביון, וילות יוקרה, אחוזות בסביון, בתים למכירה בסביון או בתי יוקרה, צרו קשר עם הטובים ביותר.
אשמח להיפגש: יגאל רודה לשירותך, הסיכוי הגבוה ביותר עבורך לביצוע עיסקה

לגלריית הנכסים המלאה עם מחירים ותמונות בתים בסביון.
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=5
 
 אל הנכס 
03-5343959
 

אפיק פרסום בניית אתרים