איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מהם שני הדברים החשובים שצריך לדעת לפני שקונים אחוזות בסביון או בתי יוקרה מפוארים בישוב?  


מהם שני הדברים החשובים ביותר שצריך לדעת לפני שקונים אחוזות בסביון או בתי יוקרה מפוארים? וזאת בין אם המדובר על נחלה או וילה מפוארת או אף מגרשים לבניה אשר הפועל היוצא של סיום התהליך הינו  בית יוקרה בנוי.
  1. סביון גני יהודה הישוב היוקרתי מהווה לא פחות "מאבן שואבת" עבור בעלי הון בישראל, תושבי חוץ ואנשים אשר רוצים לגור בישוב אשר בו גרים אנשים בעלי מצב סוציואקונומי גבוה ואשר המדורג בסולם המדד החברתי כלכלי של הלשכה המרכזית לסטטסיסטיקה אשר מהווה הזרוע הביצועית לניתוח נתונים ואמונה על מתן מידע סטטיסטי לציבור כאשכול 10 אשר מהווה דירוג מאד גבוה.

    בנוסף, אלו אשר קנו אחוזות בסביון או נכס אשר שייך למשפחת בתי היוקרה בישוב, נהנים מפעילות ענפה של מועצה מקומית סביון וזאת למטרת רווחת התושבים, שכן עובדי המועצה ואלו אשר פועלים בשמה עורכים פעילויות חוזרות ונשנות לקידום התרבות, החינוך והספורט בישוב, עבור כל שכבות הגיל והתוצאה הינה שהישוב מהווה מקור גדול לעושר תרבותי.

     
  2. שאלות והיבטים חשובים לבדיקה: קבוצת הנכסים המצויים ונמנים על בתי היוקרה כוללים וילות, נחלות, אחוזות בסביון ועוד, לפני קניה יש להגדיר צרכים ולמצוא את הנכסים המתאימים באופן ייחודי ומותאם ללקוחות, יש לבחון תקרת תקציב, האם הנכס משופץ או טעון שיפוץ כמה חדרים ומה גודלם, מספר סוויטות, גודלן ומה כלול בהן מבחינת נוחיות, אמבטיות, חדרי ארונות וכדומה, סגנונות של שטחי חוויה וארוח, גודל מגרש, גודל הנכס, כמה שנים בנוי הנכס או במילים אחרות מה גיל הנכס, האם קיימת יחידת הורים, מה כיווני האוויר של הנכס, האם קיימים ארונות קיר, מחסנים וגודלם, סוג מטבח, מועד פינוי, האם הקרקע שייכת לרשות מקרקעי ישראל או קרקע פרטית ולכך יש משמעויות כספיות בעניין תשלומים והיטלים, האם יש חריגות בניה, יש לבדוק מה מספר הגוש, חלקה ותת חלקה לצורך הוצאת נסח טאבו אשר מהווה תעודת הזהות הרשמית של הנכס, האם יש הגבלות מסויימות על הנכס, צווי בית משפט וכדומה, מ"ר מרפסות, גודל חצר, סגנון עיצוב של הבית, האם הבית מחובר למערכת חשמל חכם על כל המשתמע מכך והאם נבנה על בסיס יסודות אקולוגים ובניה ירוקה, בחינת תיק בנין במחלקת הנדסה אצל מועצה מקומית סביון, סגנון עיצוב כגון מודרני, קלאסי, טוסקני ועוד, כמה מפלסים קיימים, זאת ועוד מגוון שאלות נוספות ניתן לשאול לפני שקונים בתי יוקרה, אחוזות בסביון, נחלות או וילות יוקרתיות.נציין בנוסף שעבור כל סוג נכס יש את מקבץ השאלות היחודי עבורו.
 
לסיכום, רגע לפני רכישה יש להתייעץ עם המומחים.

אין באמור משום יעוץ משפטי

אשמח להיפגש:יגאל רודה לשירותך
מומחה לבחירת בתי יוקרה בסביון גני יהודה
052-2321675
 
רוצים לראות תמונות של בתי יוקרה בסביון, מומלץ לבחון את גלריית הנכסים המלאה:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=5
 
 

 
 
 
 
 
אפיק פרסום בניית אתרים