איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מה הבחירה הטובה ביותר למגורים עבור האנשים האמידים בישראל? בתי יוקרה בסביון, וילות, אחוזות או נחלות או מגדלי יוקרה בבניין יוקרתי למגורים?   

 
בתי יוקרה בסביון, וילות מפוארות ומעוצבות, אחוזות פאר אשר משקפות את מיטב הארכיטקטורה של אדריכלים מובילים ומעצבים במדינת ישראל או חיים בתוך מגדלי יוקרה בבנייני מגורים יוקרתיים, זו השאלה אשר בעלי הון רבים שואלים את עצמם, שכן עבור בעלי ההון, תושבי חוץ ואנשים אמידים בעלי מצב סוציואקונומי גבוה קיימות אפשרויות מגוונות לבחירת מקום מגורים.

הישוב סביון גני יהודה, התושבים אשר חיים בו, הקהילה בישוב כקבוצה, רמת הטיפוח וההשקעה האינסופית של מועצה מקומית סביון, רמת הביטחון הגבוהה, החינוך המוביל בבית הספר, שבט הצופים החזק, מובילות והשקעה בתרבות ובספורט, כל אלו מובילים להחלטה הנכונה שרכישת בתי יוקרה בסביון בכלל או רכישת נכסי יוקרה מקבוצה זו כגון  וילות בסביון למכירה, נחלות, אחוזות מפוארות עם מגוון שטחים לחוויה ולאירוח מהוות הבחירה הטובה ביותר למגורים ולא רק בשל המפרט 5 כוכבים אשר מאפיין אותן.

לסיכום, מגדלי יוקרה מהווים גם חלק מסקטור מגורי היוקרה בישראל, אך לדעת רבים מבעלי ההון בישראל ועבור תושבי החוץ, בתי יוקרה בסביון או באופן יותר מדויק נחלות בסביון, אחוזות מפוארות או וילות יוקרה מהוות הבחירה הטובה ביותר.
 
 יגאל רודה- מומחה לבתי יוקרה בסביון גני יהודה
אל הנכס
03-5343959
052-2321675
לכל המידע על בתי יוקרה בסביון, צפו בגלריית הנכסים המלאה:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=5
 
אפיק פרסום בניית אתרים