איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

רוצים לקנות בתי יוקרה בסביון? יש דבר או שניים שעליכם לדעת על רכישת וילות בסביון  

בתי יוקרה בסביון או באופן פרטני וילות בסביון מתאימים לקניה על ידי פלח אוכלוסייה מאד ייחודי אשר עליו נמנים בעלי ההון בישראל או תושבי חוץ אשר רוצים לחיות ברמת חיים גבוה בשכונות ויישובי יוקרה.
ההתלבטות בין וילות בסביון, אחוזות, נחלות במסגרת איתור, בירור, חיפוש, בדיקה של בתי יוקרה בישראל הינה התלבטות גדולה.
טרם רכישת בתי יוקרה או בפרט וילות בסביון יש דבר או שניים שעליכם לדעת:

  1. בדיקות תכנוניות: יש לבדוק גודל מגרש של הנכס וכן מה הגודל הבנוי.
    שכן, הגדרת מקרקעין לפי חוק המקרקעין הינה קרקע, כל מה שבנוי עליה וכן מה שנטוע, כולל מחוברים שלא ניתנים להפרדה.
    יש לבדוק שאין חריגות בניה בנכס וכל כמובן לאחר בדיקת זהות הבעלים בנסח רישום מקרקעין. כמו כן, מומלץ לבדוק מה השטח של הנכס שרשום בטאבו ובדיקת השטח בטופס הארנונה כפי שנשלחת על ידי מועצה מקומית סביון לצורך הפרדה, כמו כן, יש להוציא תיק בנין ולבחון את תכניות הנכס.
    ישנן עוד בדיקות תכנוניות מתקדמות שיש לבצע לפני שקונים וילות בסביון, אחוזות מפוארות ויוקרתיות וכמובן שקונים נחלות על אחת כמה וכמה הבדיקות מתקדמות יותר, שכן לעיתים ניתן לבנות יותר יחידות ואף לעיתים ניתן לקבל היתר לבניית חוות סוסים וכדומה.

    וילות בסביון מפרט טכני: לרוב שקונים בתי יוקרה או נכסים אשר נמנים על היצע קבוצה זו כמו וילות מעוצבות יוקרתיות, אחוזות פאר או נחלות בעלות פוטנציאל אדיר יש לבחון כיצד מנוצלים השטחים בנכס פנים וחוץ. נמחיש באמצעות מספר דוגמאות:

  2. חוץ הנכס עשוי לכלול מדשאות גדולות מאד, שטח אירוח, בריכה, מחסן, מגרשי כדורסל ואף כדורגל ועוד.פנים הנכס עשוי לכלול סלון, מטבח, חדרים, סוויטות נפרדות, שטחי חוויה כדוגמת מתחם ספא, חדר ג'ימבורי, מספרה לעיצוב בשיער, חדר קולנוע חוויתי ועוד.

 בנוסף סביון מהווה מקור לעושר תרבותי עבור התושבים וכן, הרבה רחובות היישוב מוצלים עי עצים ותיקים וכתוצאה מכך האויר נקי יותר.
וכן קיים דגש גדול לביטחון התושבים מותקנת מערכת מצלמות בישוב וחדר ביטחון ובשעות הערב השערים בקצה היישוב נסגרים ומאוישים באנשי ביטחון
זאת ועוד הרבה דברים נוספים יש לבדוק לפני שקונים וילות בסביון או בתי יוקרה.

רוצים לדעת מה עוד צריך לבדוק?

צרו קשר עוד היום

יגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון
אוהב את העבודה
052-2321675


לגלריית הנכסים המלאה עם מחירים ותמונות בתים בסביון.
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91


 
 

אפיק פרסום בניית אתרים