איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

היכן ניתן למצוא מנחת מסוקים? וילות בסביון או אחוזות, כיצד נראים בתי יוקרה בסביון  

האם ניתן למצוא נכסי יוקרה כדוגמת וילות בסביון או אחוזות עם מנחת מסוקים?
התשובה לכך היא חיובית, בתי יוקרה בסביון מציעים אפשרויות בלתי נגמרות לעיצוב וניצול השטחים בנכס.
נוכל להמחיש על ידי הצגת אחוזה מפוארת אחת אשר נכללת בהיצע מגוון אחוזות בסביון אשר מוצעות למכירה על ידינו, אשר שטחה הוא לא פחות מעשרים דונם ואשר כוללת בשטחה בריכת דגים יפה, מגרש כדורעף גדול ואף מנחת מסוקים.
אחוזה מדהימה זו כוללת גם לא פחות ממאתיים עצי פרים ומאה עצי זית.
יתר על כן בשטחי האחוזה קיימים גם שישה חדרי רחצה ואמבטיה, קמין מעוצב לחימום, בריכת שחיה, ויחידת דיור נפרדת למגורים אשר שטחה מאה מטרים.
וילות בסביון הינן אלגנטיות, אקסקלוסיביות, מודרניות ומציעות גם הן לא מעט אזורי חוויה מרווחים, כדוגמת חדרי קולנוע, כושר, ג'ימבורי, בריכות גלישה ועוד. שמות דגש על נוחות, קווים נקיים של עיצוב ואדריכלות מתקדמת וחלקן אף בעלות פוטנציאל רב אשר ניתן למימוש, בחלקן ניתן אף להשתמש בהן כנכס מניב תשואה כדוגמת שימוש ביחידת דיור נפרדת להשכרה.
כמו כן הרבה בעלי וילות בונים בתים שכוללים חדר עבודה ויחידת אורחים מרווחת  וכן תושבים אשר שייכים למגזר הדתי, בונים סוויטות נפרדות לילדים שבאים ללון עם הנכדים בסופי שבוע ובחגים.
הרבה עוד ניתן לומר ולספר על בתי יוקרה בסביון ולעיל ציינו רק מספר דוגמאות לצורך המחשה של איכות החיים אשר נגזרת מהמגורים בהם, רוצים לדעת מה עוד ניתן למצוא בתוך וילות בסביון או בשטחי האחוזות?
התקשרו עוד היום,לפרטים ולסיור אישי:
יגאל רודה מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון 052-2321675
לגלריית הנכסים המלאה היכנסו למיני סייט אל הנכס סביון:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91

 

 
אפיק פרסום בניית אתרים