איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

גיוס סוכני תיווך נדל"ן ועבודה בתיווך נדל"ן ברשת תיווך נדל"ן  

השרשרת אשר מרכיבה את הליך הגיוס של סוכני תיווך נדל"ן על ידי זכיינים בישראל כוללת שלושה שלבים: איתור, ראיון וקליטה של סוכני נדל"ן.
עבודת זכיינים במשרד תיווך נדל"ן הינה עבודה רבה ותובענית. כפי שציינו לעיל קיים ויכוח עתיק יומין בין מנהלי משרד תיווך נדל"ן, קרי זכיינים בישראל או מנהלי משרד תיווך פרטיים, אשר דן בסוגיה האם עליהם לצאת "למסע" ולנסות לסגור עסקאות גדולות בעצמם או שמא כדאי להם לעסוק רק כזכיינים בגיוס סוכני תיווך נדל"ן, בכדי שהם יסגרו את העסקאות הנ"ל בפריסה רחבה יותר לאזורי התמחות בתיווך.
לא משנה באיזו שיטת עבודה מנהל משרד התיווך נדל"ן  בוחר(אפילו בשיטת זכיינות בישראל), אך אין ספק בדבר אחד – גיוס תמידי ועקבי של סוכני תיווך נדל"ן למשרד תיווך נדל"ן, אשר הינו זכיינות או משרד תיווך נדל"ן פרטי, הוא מרכיב חיוני מאד בעבודת התיווך וניהול משרד התיווך.
פעולת גיוס סוכני תיווך נדל"ן על ידי זכיין, זכיינית או זכיינים הינה פעולה קשה מכמה היבטים. הראשון, מלאי המתעניינים בתחום העבודה בתיווך נדל"ן הינו מוגבל. כפי שכבר ציינו מספר פעמים, זהו תחום שאין בו ביטחון תעסוקתי, כדוגמת עבודה במשרד ממשלתי זה או אחר עם משכורת בסיס מסודרת, תנאים סוציאליים ולאחר מספר שנים של יצירת וותק ומתן קביעות לא ניתן לפטר בקלות, עבודה בתחום התיווך נדל"ן הן ברובד של זכיינות בתחום הנדל"ן והן ברובד של עבודה כסוכני תיווך נדל"ן היא עבודה שמתאימה לעצמאיים, אנשים אשר מאמינים ביכולת של עצמם לייצר הכנסה. יחד עם זאת, אל לנו לשכוח שבכל רבעון ניגשים בממוצע 2000 נבחנים למבחן המתווכים בבנייני האומה בירושלים. ההיבט השני, התחרות בשוק התיווך בנדל"ן היא גדולה. ישנם הרבה משרדי תיווך נדל"ן פרטיים אשר פועלים בשיטת זכיינות או לא בזכיינות ורשתות תיווך נדל"ן שמתחרות על כל מועמד ומועמד. הסיכוי של זכיין, זכיינית או זכיינים בישראל אשר רכשו זכיינות בישראל של רשת סוכנויות תיווך "אל-הנכס" בעלי סיכוי גבוה יותר לגייס סוכני וסוכנות תיווך נדל"ן מהרבה סיבות: מותג טוב, ערך מוסף אדיר לסוכני התיווך נדל"ן עקב סדנאות והדרכות מרובות בשוטף, מרכז הכשרה  מקצועית שמלמד את רזי מקצוע תיווך נדל"ן וקורס הכנה למבחן המתווכים של משרד המשפטים אשר מכשיר מספר רב סוכנים וסוכנות נדל"ן בשנה. ההיבט השלישי, צריכות להיות מגוון תכונות אופי אשר מאפיינות את סוכני התיווך נדל"ן  האידיאליים שהזכיינים בישראל חייבים לשים לב, שכן הרווח אשר נגזר מעמלה מעסקה שנסגרת בתחום התיווך נדל"ן הינו גבוה, אך ההגעה לעמלה הנכספת תלויה בכישרון ובמקצועיות.
אמנם המקצועיות נרכשת באמצעות הכוונה והכשרה נכונה לצד יישום שיטת עבודה מסודרת ובקרת תהליכים, אך קיימות תכונות אופי מסוימות שחיוניות לעבודה בתיווך נדל"ן.
התכונות אשר נדרשות מסוכן תיווך נדל"ן בכדי להשתלב בעבודה בתחום הנדל"ן :
כריזמתיות וקסם אישי- תכונה מסוג זה לא יכולה להזיק  לסוכני התיווך נדל"ן. היות שסוכני התיווך נדל"ן כאישיות סוחפת ומרשימה, קסם אישי, מלאי ביטחון עצמי לגבי עצמם ולגבי המקצועיות שלהם ובעל יכולת להעביר את אותו ביטחון עצמי, תכנים ומסר ללקוחות.
הכריזמתיות הינה תכונה אשר חיונית לעיסוק בעבודה בתחום התיווך בנדל"ן ,הן אם רוכשים זכיינות או פועלים במשרד תיווך נדל"ן אשר פועל בשיטת זכיינות והן אם לאו, שכן קיימים המון סוכני תיווך נדל"ן עצמאיים בשוק. סוכני התיווך נדל"ן שיהיו כריזמתיים או בעלי קסם אישי ואישיות כובשת והכי חשוב – שאנשים ירצו לעבוד איתם, יוכלו לשכנע את הלקוחות ביתר קלות כי מחד, הם המתאימים ביותר להקנות להם שרותי תיווך נדל"ן ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר והפועל היוצא לחתום על טופס בלעדיות ביתר קלות, כפי שיוסבר בהמשך. והכל תוך כדי שמירה על ערכי רשת סוכנויות התיווך אל-הנכס, איכות ומקצועיות.
בעלי נכונות ללמוד: לרשת סוכנויות תיווך  אל הנכס, בתור רשת סוכנויות התיווך הישראלית והמקצועית בישראל, יש המון ידע וניסיון אשר נצבר במשך המון שנים בתחום הנדל"ן בכלל ובתחום התיווך בנדל"ן בפרט, שהיא יכולה להעביר לסוכני התיווך נדל"ן אשר יבחרו להשתלב במסגרת עבודה בתחום התיווך נדל"ן  וכן לזכיינים בישראל אשר ירכשו זכיינות בישראל של חברת אל הנכס.
כאשר אדם מתחיל לעבוד כסוכן תיווך נדל"ן עצמאי לוקח לו זמן ללמוד את המקצוע ולהפוך לטוב ביותר בתחומו, מפני שיש כמה רבדים שעליו לשים את הדעת. לדוגמה: שיווק נכון, היכן הפרסום עובד והיכן לא, שיטות לגיוס סוכני תיווך נדל"ן במקרה של זכיינות וגיוס נכסי נדל"ן ברמה של סוכני נדל"ן, טיפול נכון בהתנגדויות לקוח בדרך לסגירת העסקה, שיטות לגיוס נכסים ולקוחות (רכישת צעדים אקטיביים והבנה מעמיקה של מדוע צריך להשתמש בשירותיו של המתווך במקרקעין ושל הזכיינים בישראל מלכתחילה, סדר יום של סוכן, פרזנטציה נכונה, מכתבים ללקוחות קונים ומוכרים הן כאלה שמתארים פרויקט מורכב והן כאלה שמטרתן שיווק גרידא. דרכים לקבלת בלעדיות. נוהל השלמת פרטים נכון,הצעה לשיחה ראשונית עם הלקוח, תקשורת בלתי מילולית: אופן התמודות עם מתחרים וכו').
על כן, סוכני תיווך נדל"ן אשר בוחרים להשתלב ולעבוד בתחום התיווך נדל"ן ואשר בעלי נכונות גדולה ללמוד, יוכלו לקצר את זמן הכשרתם ולהגיע לכדי סגירת עסקאות תיווך נדל"ן ביתר קלות, אם יבחרו לעבוד איתנו ברשת סוכנויות התיווך "אל-הנכס.
בעלי מוסר עבודה גבוה- סוכני התיווך נדל"ן, אשר פועלים מטעם זכיינות בישראל, חייבים להתמיד ולהשקיע בעיסוק בתחום הנדל"ן ולהשקיע שעות מרובות בעיסוק בעבודה בענף התיווך בנדל"ן אשר מנוהלות באופן יעיל.
אמינות ויושרה: מומלץ לכל הרוכש זכיינות בישראל של "אל-הנכס" לקלוט סוכני תיווך נדל"ן אמינים והגונים. על כן, מומלץ לבקש המלצות ממקומות עבודה קודמים ורצוי לשאול את המועמדים שאלות אתיות כאלה ואחרות.
ידע להתמודדות עם לחצים: הלחצים אשר נגרמים מהעיסוק של שיווק ומכירות הינם גדולים. החששות של אי עמידה ביעדי מכירה, יעדי פגישות ועוד, מלווים את אנשי המכירות בארץ ובעולם מדי יום, על אחת כמה וכמה בתחום התיווך נדל"ן ובעבודה בתחום התיווך נדל"ן ובפרט רוכשי זכיינות בישראל, יכול לגרום לעוסקים בו ללחצים, מפני שעל כל האמור לעיל, העוסק בתחום התיווך נדל"ן  לא יקבל משכורת בסיס ותנאים סוציאליים בסוף החודש, שכן זהו עסק של יזמים ועצמאיים. על כן, יש לקלוט מראש אנשים אשר יודעים לשמור על קור רוח במצבי לחץ, כדוגמת אי סגירת עסקאות לפרק זמן, התפוצצות של משא ומתן ארוך ומייגע, סירובים רבים והתנגדויות של לקוחות, חשוב להבין שנדל"ן הוא בראייה שנתית, שלילי ככל שנשמע תיאור זה, יש להבין כי עבודה בתחום התיווך נדל"ן היא הזדמנות מדהימה להתפתח בתחום הנדל"ן ולהגיע לשיאים כלכליים גבוהים שתקרת העבודה שיש לשכירים לא תאפשר להם להגיע אליו, הטובים אשר יבחרו לעבוד בתחום התיווך נדל"ן ויצליחו יוכלו להגשים חלומות ולהגיע לשיאים כלכליים יותר ממה שחלמו עליהם.
אסרטיביות:על סוכני התיווך נדל"ן ועל הזכיינים אשר רכשו זכיינות בישראל מרשת התיווך הישראלית אל הנכס לסגל לעצמם תכונות של מנהיגים, מכוונות מטרה, להנחות ולהוביל, ולתת את השרות הטוב ביותר תחת שמירה על ערכים של יושר, הגינות ומקצועיות. לדוגמה: כאשר הלקוח המוכר אינו מעוניין לחתום על טופס הזמנת שירותי תיווך וטופס בלעדיות נפרד, על סוכני התיווך נדל"ן להסביר לו באופן ישיר, על ידי שימוש בתועלות ויתרונות והעברת הערך המוסף האמיתי של המתווך נדל"ן בתהליך, אך באופן נחמד וחייכני.


בעלי יכולת כלכלית: סוכני תיווך נדל"ן ממוצעים (איננו מתייחסים "לכוכבים" אשר סוגרים 3 עסקאות בשלושה חודשים ראשונים, או 4 עסקאות תיווך ב-4 חודשים ראשונים במשרדי זכיינים בישראל ), אשר בעלי כישרון ופוטנציאל יסגרו עסקת תיווך נדל"ן ראשונה בממוצע בין 3- 6 חודשים לאחר תחילת עבודה, שכן עליהם ללמוד את תחום הנדל"ן בכלל ותחום התיווך נדל"ן בפרט. עליהם להכיר את מחירי השוק, אופי הלקוחות, התנגדויות שעולות על ידי הלקוחות וביסוס ומיתוג באזור ההתמחות שבחרו. לאור זאת, רצוי שלאותם סוכני תיווך נדל"ן יהיה מקור פרנסה או חסכונות שיוכלו להסתמך עליהם באותם חודשים.
ייצוגיות: על סוכני התיווך נדל"ן  אשר פועלים מטעם זכיינות בישראל של רשת סוכנויות תיווך "אל-הנכס" להתלבש יפה ולהיראות טוב. מחקרים מראים שרושם ראשוני נקבע בשניות הראשונות שרואים אדם, מה גם שלקוחות ירגישו הרבה יותר נוח אם האדם שילווה את המהלך הכלכלי הגדול ביותר שיבצעו בימי חייהם, ילבש חולצה מחוייטת מאשר חולצת טריקו מרופטת.
מכוונות מטרה: סוכני התיווך נדל"ן אשר פועלים מטעם זכיינות בישראל של רשת סוכנויות תיווך "אל-הנכס" כמו כל אנשי שירות ומכירות, חייבים להציב לעצמם יעדיים אישיים ועסקיים של שיחות טלפון, פגישות, משאים ומתנים וסגירות של עסקאות פר חודש, שכן אם לא יכוונו וישאפו להגיע ליעד מסויים, אז סביר להניח שלא יגיעו אליו.
בעלי מוטיבציה גבוהה: על סוכני התיווך נדל"ן אשר עובדים עם זכיינים בישראל של רשת סוכנויות תיווך "אל-הנכס" להיות אופטימיים, עם שאיפות גדולות ובעלי רצון עז להצליח ולממש את הפוטנציאל הגלום בתחום התיווך נדל"ן בישראל ובתחום זכיינות בישראל, והפועל היוצא ולהרוויח כספים רבים כראוי בעולם הנדל"ן. 
אותם  סוכני תיווך נדל"ן ירצו להוכיח את עצמם ולהגיע ליעדים דרך עבודה קשה, לימוד ויישום הפרקטיקה.
יכולת ביטוי גבוהה: על סוכני התיווך נדל"ן, שעובדים ממשרדי תיווך נדל"ן אשר בעלי זכיינות של רשת סוכנויות תיווך "אל-הנכס", לדעת להביע את עצמם באופן מילולי בצורה טובה; עליהם להסביר, להעביר מסר ולהבין את צרכי הלקוח ורגשותיו של  הלקוח לפני ביצוע העסקה הכלכלית שסביר להניח שיבצע כל ימי חייו.
אינטיליגנציה רגשית מפותחת: על סוכני התיווך נדל"ן הן אשר פועלים מטעם זכיין, זכיינית או זכיינים של רשת סוכנויות תיווך "אל-הנכס" להיות בעלי יכולת של התמודדות ושליטה הן כלפי פנים והן כלפי חוץ ברגשות שלהם, אשר משליכים באופן ישיר על שפת הגוף שלהם.
לדג' שפת הגוף של סוכני תיווך נדל"ן מצליחים תהא הרבה יותר מפותחת ומשכנעת מאשר שפת הגוף של סוכני תיווך נדל"ן פחות מצליחים שאינה מפותחת. קיים משקל גדול לתקשורת לא מילולית. כחלק ממערך ההכשרה לסוכנים וזכיינים, מחלקת ההדרכה של רשת סוכנויות תיווך "אל-הנכס" יצרה קשר עם שחקן מצליח אשר העביר הדרכה בנושא של עמידה מול קהל. מומחיות ומקצועיות בתחום התיווך במקרקעין זה שם המשחק.
השקעה והתמדה: על סוכני התיווך נדל"ן ועל זכיינים בישראל של רשת סוכנויות תיווך "אל-הנכס" להתמיד בעבודתם, להיות עקביים, יעילים ולנתב את רוב שעות היום לעיסוק בתחום התיווך במקרקעין.
בעלי יכולת גישור: הרבה אנשים, זכיינים, זכייניות, סוכני וסוכנות תיווך נדל"ן יכולים להעביר הצגות נכסים כאלה ואחרות, לפרסם בעיתון וכו', אך לא רבים מהם יכולים להביא לידי הבשלת הרצונות של הלקוח הקונה והמוכר לצורך סגירת עסקת תיווך נדל"ן, הלא הלקוח המוכר ישאף לקבל את המחיר הגבוה ביותר והלקוח הקונה ישאף לקבל את המחיר הנמוך ביותר. על מתווכי הנדל"ן לגשר ולפשר בין שתי העמדות ולהגיע לעמק השווה תוך שמירת האנטרסים של הצדדים.
בעלי סובלנות ויכולת הקשבה: רוב האנשים אשר קונים ומוכרים דירה יבצעו עסקה מסוג זה רק פעם או פעמיים בחיים. הרגשות שמהלך כזה מציף כלפי חוץ הם מגוונים ומשתנים בין לקוח ללקוח; שמחה, עצב(בשל שינוי מרכז חיים לדג') ועוד. לכן, יש להיות קשובים לצרכי הלקוחות, לפעול כאנשי מקצוע וללוותם בתהליך זה בצורה הטובה ביותר.
זכיינים בישראל של רשת סוכנויות תיווך "אל-הנכס" אלופים במשאים ומתנים, ומוכנים להעביר ידע זה הלאה לסוכני וסוכנות תיווך נדל"ן שיחברו אליהם לעבודה בתחום התיווך נדל"ן.
בעלי ביטחון עצמי:  על סוכני התיווך נדל"ן אשר פועלים מטעם זכיינות של רשת סוכנויות תיווך "אל-הנכס" להיות בטוחים בעצמם, במקצועיותם ובערך המוסף שלהם ולשדר זאת כלפי חוץ ללקוח. יש להעביר ללקוח את הביטחון העצמי שטבוע בסוכני התיווך נדל"ן, כך שאותו ביטחון עצמי ידבק בהם בבואם לבחור את סוכני התיווך נדל"ן, אשר ילוו אותם בעסקת חייהם.
יכולת יצירת קשרים ויצירת כימיה: עבודת התיווך נדל"ן של זכיינים אשר רכשו זכיינות בישראל וחתמו על הסכם זיכיון וסוכני תיווך נדל"ן הינה עם אנשים ומול אנשים. על סוכני התיווך נדל"ן להיות בעלי יכולת יצירת כימיה וקשרים אישיים עם אנשים.
 
אפיק פרסום בניית אתרים