איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מי רוצה להיות הבעלים של בתי יוקרה בסביון או לקנות מגרשים לבניה ולבנות וילות בסביון?  

 
הרבה אנשים בעלי מצב סוציואקונומי גבוה רוצים להיות הבעלים של בתי יוקרה בסביון או אף לקנות מגרשים לבניה עצמית בישוב ובפועל לבנות בעצמם או על ידי קבלן מטעמם וילות בסביון אשר יהיו מפוארות, יפות מאד ומעוצבות.

נכסי יוקרה ובתי יוקרה בסביון מאד מבוקשים למגורים ובחירה בהם מהווה הבחירה של אלו שרוצים לגור בשכונות יוקרה, אך לא במגדלי יוקרה בישוב הכי טוב במדינת ישראל.
סביון גני יהודה כישוב אינו מאופיין בבניה רוויה צפופה ושטחי נכסים קטנים יחסית, אלא בבניה של אחוזות, וילות בסביון ועוד נכסים, כדוגמת בתי יוקרה בסביון או אף מגרשים למכירה אשר משמשים לבניה עצמית וגם של בניה נמוכה כאמור.

אלו שירצו להיות הבעלים של בתי יוקרה בסביון, הן באמצעות בניה עצמית על מגרשים והן על ידי קניה של וילות בסביון או אחוזות, קוטג'ים או אף נחלות שמאפשרות בניה נוספת ולעיתים אפשרות לבנות חווה של סוסים יוכלו למצוא את האפשרויות הטובות ביותר בישוב.

אם תשאלו את תושבי הישוב או אם תשאלו אדריכלים מובילים ואף מעצבי פנים אשר תחום התמחותם הייחודי והספציפי הינו יוקרה, יגידו לכם באופן חד משמעי כי תוכלו למצוא בישוב יצירות פאר ארכיטקטוניות, עיצובים ייחודיים וגם אקססוריז מיוחדים אשר מוצעים בבתים למכירה בישוב וכן לעיתים תוכלו לראות במהלך החופשה השבועית המקובלת בישראל בסופי השבוע אנשים פרטיים חובבי עיצוב ואדריכלות ואנשי מקצוע שמגיעים לראות במו עיניהם את העיצובים המרשימים ומיטב האדריכלות שיש לבתי היוקרה בסביון להציע.

כמו כן ישנם לקוחות שמעדיפים לקנות בית ותיק על מגרשים של 1250 מר ומעלה כאשר הם מעדיפים לשפץ ולגור בבית סולידי ולא גדול  המהווה עבורם בית פרטי חד קומתי נח עם הרבה פרטיות .
רוצים לדעת עוד?

צרו קשר עוד היום
יגאל רודה- מומחה לבתי יוקרה בסביון
אל הנכס
03-5343959
052-2321675
 
תמונות בתי יוקרה בסביון, מחירים ופרטים נוספים תוכלו למצוא בגלריית הנכסים המלאה
למידע  ולגלריית הנכסים המלאה של בתי יוקרה בסביון היכנסו לקישור:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=5 
 
אפיק פרסום בניית אתרים