איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

איפה תוכלו למצוא בתים מפוארים בישראל? וילות בסביון או בתי יוקרה למכירה בסביון, מי במקום הראשון?   

 
בתי יוקרה למכירה בסביון אשר וילות בסביון נכללות במסגרתם מאפשרים בחירה מגוונת של מגורי יוקרה, אבל המוטיב החוזר בכולם הינו שכולם ביחד ולחוד מהווים חלק בלתי נפרד מקבוצת בתים מפוארים בישראל ואף מדורגים לדעת רבים במקום הראשון.

פאר, הדר, עיצוב יוקרתי, סגנונות ייחודיים, שימוש בחומרי גלם יוקרתיים, אקססוריז ותכולה מפוארת, מפרט טכני מגוון ושלל שטחי חוויה ואירוח כל אלה ניתן למצוא בתוך בתי יוקרה למכירה בסביון והיכן?

באזור שקט וירוק עם נוף מקסים  או עם נוף פתוח ובמיקום מבוקש ברחובות איכותיים ומיוחדים במינם, משולבים או הולנדים והכל עם תכנון מיוחד ובסטנדרט גבוה.

בתים מפוארים בישראל קיימים במגוון שכונות יוקרה ועצם שייכות בתים לקבוצה זו ניתן לבחון על ידי נראות אשר אותה למדוד על ידי בחינת פנים הבית, החלוקה הפנימית, העיצוב, שימוש בתכולה נכונה, אקססוריז מיוחדים ועוד, אדריכלות נוף טובה על כל המשתמע מכך ועיצוב חוץ הבית.

חשוב לדעת  שבישוב סביון גני יהודה תמצאו את הבתים המפוארים ביותר, וכל זאת בין אם המדובר וילות למכירה או בתי יוקרה אחרים כדוגמת אחוזות, קוטג'ים או אף מגרשים לבניה בגדלים שונים אשר מיועדים לבניה עצמית עם פוטנציאל אדיר שעשוי לבוא לידי מימוש של הרוכשים.

כמו כן, תמיד קיימת אפשרות של קנית נחלות בסביון, אשר גם מהוות חלופה טובה מאד למגורים.

קבוצת בתי יוקרה בסביון למכירה בפרט הינה ממוקמת במקום הראשון מתוך כלל בתים מפוארים בישראל וזאת יוכלו להעיד תושבי הישוב היוקרתי, אנשי מקצוע רבים בענף הנדל"ן ובפרט בתחום העיצוב והאדריכלות.
 
רוצים לדעת עוד על בתים מפוארים בישראל או על בתי יוקרה למכירה בסביון?

לתאום פגישה,
יגאל רודה- אל הנכס
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=707
 
 
אפיק פרסום בניית אתרים