איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מי רוצה לקנות בתי יוקרה למכירה בסביון או בתים מפוארים בישראל? וילות, קוטג'ים, אחוזות או נחלות בסביון מובילות בבחירת מגורי יוקרה של בעלי ההון ותושבי החוץ.  

בתי יוקרה למכירה בסביון הינם נמצאים בראש רשימת בתים מפוארים בישראל והבחירה המובילה של מגורי יוקרה של בעלי ההון ותושבי החוץ, בין אם המדובר על וילות או קוטג'ים או אחוזות מפוארות ובין אם מדובר על נחלות או  על מגרשים לבניה שלימים ברוח החזון, התקציב והתכנית יהפכו לבתים מפוארים.

הישוב סביון גני יהודה כולל פארקים וגינות מטופחות אשר ביחד או לחוד משרים אווירה פסטורלית נעימה, שלל שבילי הליכה מוצלים על ידי עצים בוגרים, בתי יוקרה מפוארים, בניה איכותית, הפקת אירועים תרבותיים על ידי חברי מועצה מקומית סביון בתצורת מופעי תאטרון, ערבי זמר ושירה, הצגות, הפקות לילדים, אופרה ושילוב של מיטב זמרים ונגנים מהארץ ומהעולם, פעילויות מותאמים לחגים כדוגמת ראש השנה, שמחת תורה, חנוכה, פסח, פורים, שבועות וכדומה  וכן בישוב קיימות שלל אפשרויות לפעילויות ספורטיבית כדוגמת כדורגל, כדורסל וכדוריד, ענפי ספורט אשר העוסקים בהם גורפים שלל הצלחות וכן קיימת פעילות ענפה של תנועת הנוער המובילה צופים.

מגורי היוקרה אשר מאפשרים בתי יוקרה בסביון ואופן ספציפי פרטני אחוזות, נחלות, וילות וקוטג'ים מעוצבים אדריכלית  מובילים להרגשה יוקרתית אותנטית.

בתים מפוארים למגורים ניתן למצוא בישוב סביון גני יהודה, אך הסביבה, הפעילויות ופעילות מועצה מקומית סביון באמצעות חבריה אשר פועלים לטובת הישוב הם אלה שבאמת משלימים את התמונה והופכים את מגורי היוקרה בסביון באמצעות רכישת בתי יוקרה בסביון לבחירה הטובה ביותר וזו בשל איכות החיים הגבוהה הנגזרת מכך.
 
אל הנכס- יגאל רודה, מומחה למכירת בתי יוקרה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=754
אפיק פרסום בניית אתרים