איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

רוצים לגור בסביון גני יהודה? מתלבטים אם לקנות וילות בסביון, מגרשים לבניה עצמית או לחילופין בתי יוקרה בסביון מסוג אחר? קראו את המאמר הבא  

 
הישוב סביון גני יהודה כולל בניה של בתי יוקרה בסביון מסוגים שונים כגון וילות בסביון, קוטג'ים בבניה או בנויים ומעוצבים, מגרשים לבניה עצמית לפני היתר בניה או אחרי קבלת היתר בניה ממחלקת הנדסה במועצה, אחוזות אשר מוגדרות ומצויות בתוך קבוצת הבתים המפוארים בישראל וזאת בשל עיצובן, גודלן, היצע שטחי החוויה והמפרט העשיר שלהן,  נחלות ועוד.

לפני שקונים בתי יוקרה בסביון יש לבדוק את פרטי הנכס וזו לפי שיטת המספור הישראלית של הנכסים, יש לבדוק את מספר הגוש, חלקה, מהו שטח החלקה הרשום, מהות הנכס לדוגמא חלקה שעליה בית מגורים וותיק, אחוזה מפוארת, נחלה רחבה, קוטג' בנוי, מגרש לבניה עם או ללא היתר בניה שהתקבל ממחלקת הנדסה במועצה מקומית סביון.

בתי יוקרה בסביון, בין אם המדובר על וילות או קוטג'ים למכירה בישוב משתלבים עם אופי הבניה בישוב, שכן הבניה בישוב יוקרה זה אינה מאופיינת במגדלי יוקרה, אלא ההפך הגמור, הבניה בישוב הינה מאופיינת בבתי מגורים צמודי קרקע, חל מהם וותיקים וחלק מהם חדשים.

אחד המאפיינים הבולטים של בתי יוקרה בסביון, אחוזות, קוטג'ים או וילות בסביון  הינו הסטנדרט הגבוה, המפרט הטכני הייחודי שלפיו נבנה הבית, העיצובים הייחודים וארכיטקטורה ברמה הגבוהה ביותר.
אם תרצו לגור בישוב יוקרה ולהנות מחווית LUXURY LIVING, בבתים למכירה בסביון תמצאו את התשובה.

יגאל רודה- אל הנכס
מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון
נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=785
אפיק פרסום בניית אתרים