איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מעוניינים לקנות בתי יוקרה בסביון למכירה? וילות בסביון? אחוזות? מגרשים? נחלות? בתים למכירה בבניה נמוכה? עצרו! הכירו את ההיסטוריה. רוצים לדעת איך סביון גני יהודה נראתה פעם? המאמר הזה הוא בשבילכם  

 
מעוניינים לקנות בתי יוקרה בסביון למכירה, היכרות עם ההיסטוריה של סביון והיכרות עם איך שנראתה פעם עשויה לעניין אתכם וזאת  להבדיל מהיום שישוב יוקרה זה מאופיין בהיצע של וילות בסביון למכירה, אחוזות גדולות ומפוארות, נחלות ומשקי עזר, מגרשים ועוד שאלו, לצד קדמה, חדשנות, השקעה ופיתוח של מועצה מקומית סביון ועצם הישוב מהווה מקור משיכה גדול לבעלי הון, תושבי חוץ ולאנשים בעלי חתך סוציואקונומי גבוה מיצב את עצמו כאחד הישובים הטובים בארץ למגורים.

אז, רגע לפני רכישת בתי יוקרה בסביון, וילות או אחוזות, הכירו את ההיסטוריה:

ישוב יוקרה זה הוקם באמצעות החברה שנקראת אפריקה ישראל להשקעות בשנות החמישים, בתחילת ימיו של הישוב גרו שם 25 משפחות, זאת היה בשנת אלף תשע מאות חמישים וחמש ובשנה זו נפתחה בריכה ציבורית בתוך מועדון הספורט, בשנת אלף תשע מאות חמישים היו בישוב מאה בתי אב, עד לשנת אלף תשע מאות שישים ושמונה ודרך שיווק של אפריקה ישראל ששיווקו מגרשים של אלף מאתיים מטר באמצעות סיסמאות שיווק אשר פנו למיטב הבנתנו לנושאי משרה בכירים הגיעו לארבע מאות ושבעים משפחות.

היום ניתן לראות בישוב וילות בסביון, אחוזות והרבה בתי יוקרה, אך בעבר הישוב היה יישוב חקלאי, מאז ועד היום אוחדה סביון עם גני יהודה וכיום ישוב יוקרה זה משויך למועצה מקומית סביון.
אז, רוצים לדעת עוד על ההיסטוריה של הישוב רגע לפני קניה של בתי יוקרה בסביון או מגרשים

רוצים לדעת עוד על בתים מפוארים בישראל או על בתי יוקרה למכירה בסביון?

לתאום פגישה,
יגאל רודה- אל הנכס
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=786
אפיק פרסום בניית אתרים