איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

חולמים על בתי יוקרה בסביון? הכירו את מאפייני הבתים בסביון  

חולמים לקנות בתי יוקרה בסביון? בשעה טובה ומוצלחת החלטתם לקנות בתים מפוארים למכירה בסביון כמו אחוזות, נחלות, קוטג'ים או וילות בסביון? רגע לפני רכישה הכירו את מאפייני הבתים למכירה.
מה הדבר הראשון שצריך לעשות?
הגדרת צרכים: בתי יוקרה בסביון מציגים בפועל מספר אפשרויות רכישה.
הגדירו איזה סוג בית ברצונכם לקנות, האם ברצונכם לקנות אחוזות? וילות בסביון? קוטג'ים? נחלות? או שמא מגרשים לבניה?
ברגע שהחלטתם איזה סוג נכס מתאים עבורכם, חשבו, האם בתי יוקרה כאמור צריכים להיות חדישים או וותיקים ובשל העובדה שמדובר על בתי יוקרה צמודי קרקע, מה שטח המגרש המועדף בקנה מידה של דונם, מה השטח הבנוי מה מחיר העסקה במיליונים ומה המחיר למ"ר.

כמו כן, יש להכיר מבחינה מקצועית כל סוג וסוג של בתי יוקרה בסביון, לדוגמא אחוזות מאפשרות שלל שטחי חוויה ואירוח, בריכות עד חצי אולימפיות ועוד, וילות בסביון בעלות עיצובים ייחודים כדוגמת פרובנס, טוסקני, אקליקטי ועוד, קוטג'ים בישוב מאופיינים בעלי קווי עיצוב אדריכלים נהדרים וארכיטקטורה מיוחדת, נחלות מאפשרות הקמה של חוות סוסים ומגרשים ניתן לתכנן ולבנות לפי צורך, חלום ותקציב וכן הלאה.
כמו כן הרבה בעלי וילות בסביון בונים בתים ולוקחים בחשבון במסגרת החלוקה הפנימית, התכנון והסידור יצירת מקומות אירוח, הן מבחינה עסקית שכן אנשים בעלי קשרים עסקיים שמארחים. במסגרת האירוח, לרוב נערכים פגישות אירוח ברביקיו וקוקטליים ולכן, מקפידים לבנות מלכתחילה וילות שכוללות חדר עבודה ויחידות אורחים מרווחות וכן הדתיים בונים סוויטות נפרדות לילדים שבאים ללון עם הנכדים בשבתות ובחגי ישראל.
על אף שישנם קווים דומים לסוגי בתי היוקרה בסביון, ישנם גם קווים שונים,אך המאפיין הדומה לכולם הינו יוקרה.

לפרטים נוספים ולסיור אישי,אשמח לתאם פגישה:
יגאל רודה-מומחה לבתי יוקרה בסביון,הסיכוי הגבוה ביותר עבורך לביתוע עיסקה
052-2321675

לגלריית נכסים נוספים היכנסו ליגאל רודה אל הנכס סביון:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91

אפיק פרסום בניית אתרים